Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 09.03.2007, 11:51
ruger Uporabnik ruger ni prijavljen
Novinec
Član od: May 2006
Sporočila: 40
Privzeto varnostni paket -cenik storitve

sem naročnik ADSL duo študent (RZ) in sem namestil tudi varnostni paket, ker je na vaši spletni strani oglaševano, da je ta storitev za naročnike ADSL zastonj. Sedaj pa pri računu opažam, da se mi ta storitev zaračuna z 2.09 evra.
Vsled tega me zanima ali je ta storitev za naročnike ADSL brezplačna, ali zavajate uporabnike.

lp
Odgovorite s citatom
Staro 10.03.2007, 15:50
AntiFriz Uporabnik AntiFriz ni prijavljen
Novinec
Član od: Jul 2005
Sporočila: 19
Privzeto Re: varnostni paket -cenik storitve

Zastonj je samo 1 licenca "varnostnega paketa" Bitdefender letno, vse dodatne plačaš po ceniku. Si mogoče vzel 2? Če ne, pokliči magično številko pa ti bodo povedali kako in kaj.
Odgovorite s citatom
Staro 11.03.2007, 10:24
srus012 Uporabnik srus012 ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce srus012
Član od: May 2006
Sporočila: 214

Citat:
Objavil-a ruger Prikaži sporočila
sem naročnik ADSL duo študent (RZ) in sem namestil tudi varnostni paket, ker je na vaši spletni strani oglaševano, da je ta storitev za naročnike ADSL zastonj. Sedaj pa pri računu opažam, da se mi ta storitev zaračuna z 2.09 evra.
Vsled tega me zanima ali je ta storitev za naročnike ADSL brezplačna, ali zavajate uporabnike.

lp
Mene so enako vrgli na finto. Do februarja sem imel dva varnostna paketa (oba zastonj). Ko pa sem ju 24.2. preko interneta podaljšal mi očitno niso dovolj jasno predstavili, da je v ceno Trio paketa po novem vključen le en.

Trenutni citat s servisnih strani:
En (1) varnostni paket * je na voljo brezplačno SiOL-ovim uporabnikom paketov Solo, Duo, Duo študent, Duo podjetnik in Trio, lahko pa ga naročijo tudi vsi ostali uporabniki SiOL-ovega dostopa do interneta.
Nisem prepričan, da je bil ta tekst prisoten takrat, ko sem podaljševal varnostni paket, ali da bi jaz eksplicitno potrdil strinjanje z dodatnimi stroški v višini 2 EUR na mesec za drugi varnostni paket.

LP
Odgovorite s citatom
Staro 13.03.2007, 16:53
AntiFriz Uporabnik AntiFriz ni prijavljen
Novinec
Član od: Jul 2005
Sporočila: 19

Zavrtis 0808765 in vprašaš oz. prebereš 10 strani drobnega tiska, kar se meni ne da.
Odgovorite s citatom
Staro 13.03.2007, 19:35
stan Uporabnik stan ni prijavljen
Novinec
Član od: May 2005
Sporočila: 21

še vedno piše za uporabo na dveh računalnikih,poglej pod prednosti
http://storitve.siol.net/spletne-sto...rnostni-paket/
Odgovorite s citatom
Staro 14.03.2007, 04:43
QDX Uporabnik QDX ni prijavljen
Novinec
Član od: Mar 2007
Sporočila: 7

Najbrž si na Siolu razlagajo z isto licenčno kodo, ne pa z dvema

Vsakem primeru tole eksplicitno ne piše in bi jaz na tvojem mestu zadevo izpodbijal - zavračal račune.
Odgovorite s citatom
Staro 14.03.2007, 06:13
storz Uporabnik storz ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Prikazne slike uporabnika/ce storz
Član od: Jan 2006
Sporočila: 861

Citat:
Objavil-a srus012 Prikaži sporočila
Mene so enako vrgli na finto. Do februarja sem imel dva varnostna paketa (oba zastonj). Ko pa sem ju 24.2. preko interneta podaljšal mi očitno niso dovolj jasno predstavili, da je v ceno Trio paketa po novem vključen le en.

Trenutni citat s servisnih strani:
En (1) varnostni paket * je na voljo brezplačno SiOL-ovim uporabnikom paketov Solo, Duo, Duo študent, Duo podjetnik in Trio, lahko pa ga naročijo tudi vsi ostali uporabniki SiOL-ovega dostopa do interneta.
Nisem prepričan, da je bil ta tekst prisoten takrat, ko sem podaljševal varnostni paket, ali da bi jaz eksplicitno potrdil strinjanje z dodatnimi stroški v višini 2 EUR na mesec za drugi varnostni paket.

LP
odkar se da naročiti varnostni paket na servisni strani je pri naročilu poleg pogojev tusi tekst, ki pravi da je zastonj prva licenca in da se vsaka dodatna plača.

Največkrat se je pojavil problem, da ko se računalnik naloži na novo, stranke naročijo nov paket namesto, da bi na servisni strani prvo pogledal kateri paketi so že aktivni.

lp,
storz
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
cenik, paket, storitve, varnostni

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Paket Duo KonecD O storitvah 6 17.02.2007 18:14
SiOL in moja zgodba gusti85 O storitvah 10 08.12.2006 11:25
Paket Solo vs. študentski 1024/256 kbit/s edmund O storitvah 10 13.09.2006 22:21
varnostni paket - podalšanje rock O storitvah 2 09.09.2006 19:02

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 09:34.