Nazaj   Siol.net forumi > Multimediji > Mobilna telefonija

Mobilna telefonija mobilna telefonija in tehnologija

Orodja za teme
Staro 01.05.2007, 13:32
MrPepper Uporabnik MrPepper ni prijavljen
Novinec
Član od: Sep 2006
Sporočila: 23
Privzeto Gmail aplikacija za Nokio 5140i

Imam zgoraj omenjen telefon in hočem prek njega dostopat do svojega Gmail računa. Zato sem si naložil Gmail aplikacijo na telefon, vendar ko se prijavim mi samo piše Loading in nič ne naredi?

Je že kdo imel podobne izkušnje ali pozna rešitev?

Poskusil sem še preko integriranega programa za E-pošto, tako, da so mi z mobitela poslali nastavitve za Gmail, pa ni nič delalo, ko sem naslednjič klical, so mi rekl da se preko integriranega programa ne da dostopat, lahko pa uporabim gmailovo aplikacijo, vendar ta tudi ne dela.

Wap in internet delata normalno, je lahko trik kje v nastavitvah spletne konfiguracije?
Staro 01.05.2007, 17:39
Aldebaran Uporabnik Aldebaran ni prijavljen
administrator
Prikazne slike uporabnika/ce Aldebaran
Sporočila: 1.950
Privzeto Re: Gmail aplikacija za Nokio 5140i

meni je enkrat javilo, da se ne more skonektat zaradi premajhne hitrosti povezave oziroma nekaj podobnega... Spremenil sem nastavitev povezave s Planet Mini na Mobitel Internet in potem je stvar delovala BP... Poskusi, mogoče bo pa šlo...

Tu mai nei nga toa e!!!
Staro 01.05.2007, 19:05
Novinec

Citat:
Objavil-a Aldebaran Prikaži sporočila
meni je enkrat javilo, da se ne more skonektat zaradi premajhne hitrosti povezave oziroma nekaj podobnega... Spremenil sem nastavitev povezave s Planet Mini na Mobitel Internet in potem je stvar delovala BP... Poskusi, mogoče bo pa šlo...
Kje pa nastavim na mobitel internet?

V nastavitvah lahko izbiram samo med CSD PP, Mini PP, Maksi PP in pa Mobitel MMS

Uporabljaš nokio 5140i?
Staro 01.05.2007, 19:28
popka Uporabnik popka ni prijavljen
the master of disaster
Prikazne slike uporabnika/ce popka
Član od: Mar 2004
Naslov: cheese
Sporočila: 21.101

Citat:
Objavil-a Aldebaran Prikaži sporočila
to si samo profil zamenju, da je telefon sploh loh uporabu gprs povezavo (planet mini očitno ni mel popolnih nastavitev).

mrpepper, če ti wap normalno dela, nimaš v konfiguracijah več kej popravljat...očitno ta aplikacija ne štima za tvoj aparat...sm mela tut sama probleme z aplikacijo in sm nakonc raj v browser vpisala url http://m.googlemail.com pa prek tega dostopam gor.
Staro 04.05.2007, 15:12
Novinec

Pozanimal sem se pri Mobitelu, kjer so me napotili na Teleray. Na Telerayu so mi rekl, da ta tip telefona ne podpira aplikacije in poštnih nastavitev za Gmail.

Ko sem poskušal na Nokia.com dobit e-poštne nastavitve za ta telefon, mi je napisalo, da ta tip telefona ne podpira Gmaila, tudi v drugih državah in pod drugimi ponudniki mobilne telefonije mi to ni uspelo.

Vendar se mi zdi zanimivo, da kljub temu pa Gmail nudi aplikacijo posebej za ta tip telefona.

Zgleda, da je browser res edina možnost

Značke
5140i, aplikacija, gmail, nokio

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 22:51.