Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > Tehnična pomoč

Tehnična pomoč za naročnike storitev...

Odgovori

Orodja za teme
Staro 02.04.2008, 07:01
Dravlje Uporabnik Dravlje ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Jul 2004
Sporočila: 374
Privzeto TRIO razvezan dostop - težave z dohodnimi klici

Občasno imam težave z dohodnimi klici (TRIO-razvezan dostop), da mi zadeva ne deluje in je zelo moteče (enostavno ne vem kdaj mi ne deluje, informacijo dobim od drugih, ki me kličejo). Dobil sem informacijo, da v kolikor se bi zadeva ponavljala, bi bilo potrebno zamenjati modem. Sedaj imam Sagema 3344, ki za ostalo deluje v redu (internet, TV). Kateri modem priporočate in kako rešujete problem.
Odgovorite s citatom
Staro 02.04.2008, 17:11
janezpesec1 Uporabnik janezpesec1 ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Apr 2006
Sporočila: 1.002
Privzeto Re: TRIO razvezan dostop - težave z dohodnimi klici

Meni se je dogajalo podobno, nadgradnja firmware-a na modemu je tezavo odpravila. Sem si pa takrat spisal skripto ki mi je vsako uro preverjala ali je telefonija se registrirana. Jaz imam Iskratelov modem proteus (VDSL), kako je s tem na Sagemu pa zal ne vem. Prej sem imel prav tako Iskratelov Sinope pa nisem zasledil takih tezav.
Odgovorite s citatom
Staro 02.04.2008, 20:32
tom777 Uporabnik tom777 ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce tom777
Član od: Jun 2007
Sporočila: 474

Imel sem sinope modem in se je pojavljala napaka večkrat na teden, potem so nekaj zrihtali, samo nikoli ni bilo čisto 100%. Velikokrat me je oče klical na gsm, ker mu je na isdn telefonu v službi izpisalo, da številka ni priklopljena oz. da ne obstaja. Sedaj imam Amis internet in telefonijo in je super, ker je ceneje, linija ne pada dol (prve 2 dni je, sedaj ne več), ter ni mi treba vtipkati lastne omrežne skupine in še funkcije (prekritje id) se izvaja neposredno iz telefona z ukaznim nizom, v nasprotju s siolom, kjer si moral vse nastaviti preko spleta.
Odgovorite s citatom
Staro 03.04.2008, 08:28
fazan Uporabnik fazan ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce fazan
Član od: Dec 2005
Sporočila: 729

Citat:
Objavil-a tom777 Prikaži sporočila
Imel sem sinope modem in se je pojavljala napaka večkrat na teden, potem so nekaj zrihtali, samo nikoli ni bilo čisto 100%. Velikokrat me je oče klical na gsm, ker mu je na isdn telefonu v službi izpisalo, da številka ni priklopljena oz. da ne obstaja. Sedaj imam Amis internet in telefonijo in je super, ker je ceneje, linija ne pada dol (prve 2 dni je, sedaj ne več), ter ni mi treba vtipkati lastne omrežne skupine in še funkcije (prekritje id) se izvaja neposredno iz telefona z ukaznim nizom, v nasprotju s siolom, kjer si moral vse nastaviti preko spleta.
Ne delaj reklame za drugega operaterja in ni tako rožnato tam kjer si so še večji problemi kot na siolu.Zavedaj se da je to siolov forum in havali opperaterja na njegovem forumu.Tle so bolj pomembne izkušnje s siolom kot pa vemo so raožnate in pekoče kakor za koga.
Da ima probleme s telefonom lahko reši samo na način ,da mu pomagajo na tehnični pomoči oziroma serviser od telekoma malo je treba imeti živcev v kolikor jih še sploh ima kaj in nergati tako dolgo,da uredijo da se pa vsaka stvar urediti brez da se gre kar kam drugam.
Odgovorite s citatom
Staro 04.04.2008, 13:05
Dravlje Uporabnik Dravlje ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Jul 2004
Sporočila: 374

So mi danes zamenjali Sagema s Sinopom pa bomo videli kako bo.
Odgovorite s citatom
Staro 04.04.2008, 16:22
T-a-d-e-j Uporabnik T-a-d-e-j ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Mar 2006
Sporočila: 521

Citat:
Objavil-a fazan Prikaži sporočila
Ne delaj reklame za drugega operaterja in ni tako rožnato tam kjer si so še večji problemi kot na siolu.Zavedaj se da je to siolov forum in havali opperaterja na njegovem forumu.Tle so bolj pomembne izkušnje s siolom kot pa vemo so raožnate in pekoče kakor za koga.
??? Človek je samo opisal svojo izkušnjo. Chill out man.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
dohodnimi, dostop, klici, razvezan, težave, trio

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Centrala na seznamu, razvezan dostop pa ni možen joze O storitvah 42 06.11.2008 17:45
Polno razvezan dostop in selitev josek O storitvah 0 22.08.2007 08:41
SiOL TV + Razvezan Dostop Brudol SiOL TV 5 06.03.2007 17:14
Prehod iz TRIO ISDN na TRIO razvezan in nastavitve telefonov Dravlje O storitvah 4 18.11.2006 16:55
Trio - naknadni prehod na razvezan dostop in prenos stevilke janezpesec1 O storitvah 5 06.10.2006 08:41

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 11:33.