Nazaj   Siol.net forumi > Družba > Živalski svet

Živalski svet za ljubitelje vseh živalic, nasveti, slike, domači ljubimčki ...

Orodja za teme
Staro 23.08.2008, 02:02
Snif Uporabnik Snif ni prijavljen
Nakladač
Prikazne slike uporabnika/ce Snif
Član od: Jan 2003
Naslov: Anglija (UK)
Sporočila: 46.683
Privzeto Lahko noč, mali muc!

Danes pa še ena žalostna zgodba, ki bi se sicer lahko končala srečno. Vendar zgleda večina ljudi ne sliši in ne vidi ničesar kar ni za njihove oči in ušesa.

* Slika nisem slikal jaz, vendar je objavljena z dovoljenjem avtorja in dodan, kot vedno moj (c), na sliki se vidi ena od prednjih tac, ki je že močno zagnojena.

Tako tudi niso slišali prosečega mijavkanja malega muca, ki je s poškodovanimi prednjimi tacami iskal pomoč nekoga, ki bi se ga usmilil. Ker je tudi tukaj precej lastnikov živali se sprašujem (verjetno se je mimo muca sprehodilo tudi kar nekaj teh) zakaj se po parih dneh ni nihče ustavil in pogledal kaj je narobe? Je res tako težko pomagati nemočni živali? Žal mi je malega muca, ki je moral danes zaključiti svoje življenje zaradi vedno bolj brezbrižne družbe. Kjub temu, da smo ga skušali rešiti, ni uspelo. Drugič bi prosil, čeprav je nekaterim zgleda zelo težko, da kontaktirate društvo za zaščito živali oz. ranjeno žival peljete k veterinarju. Povem vam, da zaradi tega ne bo konec sveta! Kot sem obljubil sem čez mucka z velikimi črkami napisal R.I.P.

Lahko noč mali muc!
Pripete slike
Tip dokumenta: jpg dead-cat.jpg‎ (24,1 KB, 335 ogledov)

I don't need to walk around in circles,
Walk around in circles, walk around in circles,
Walk around in...

Nazadnje uredil Snif : 23.08.2008 ob 02:07. Vzrok: edited text, added sentence
Staro 24.08.2008, 14:28
Babi2 Uporabnik Babi2 ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce Babi2
Član od: Dec 2007
Naslov: Gorenjska
Sporočila: 555
Privzeto Re: Lahko noč, mali muc!

R.I.P.
Staro 26.08.2008, 10:32
Goody Uporabnik Goody ni prijavljen
Goody
Prikazne slike uporabnika/ce Goody
Član od: May 2001
Naslov: Nekje k je lepu ...
Sporočila: 712

vsem takim v spomin, tudi drugim živalim ...
Staro 14.10.2008, 08:50
partibrejker Uporabnik partibrejker ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce partibrejker
Član od: Jul 2005
Sporočila: 320

Citat:
Objavil-a Snif Prikaži sporočila
Danes pa še ena žalostna zgodba, ki bi se sicer lahko končala srečno. Vendar zgleda večina ljudi ne sliši in ne vidi ničesar kar ni za njihove oči in ušesa.

* Slika nisem slikal jaz, vendar je objavljena z dovoljenjem avtorja in dodan, kot vedno moj (c), na sliki se vidi ena od prednjih tac, ki je že močno zagnojena.

Tako tudi niso slišali prosečega mijavkanja malega muca, ki je s poškodovanimi prednjimi tacami iskal pomoč nekoga, ki bi se ga usmilil. Ker je tudi tukaj precej lastnikov živali se sprašujem (verjetno se je mimo muca sprehodilo tudi kar nekaj teh) zakaj se po parih dneh ni nihče ustavil in pogledal kaj je narobe? Je res tako težko pomagati nemočni živali? Žal mi je malega muca, ki je moral danes zaključiti svoje življenje zaradi vedno bolj brezbrižne družbe. Kjub temu, da smo ga skušali rešiti, ni uspelo. Drugič bi prosil, čeprav je nekaterim zgleda zelo težko, da kontaktirate društvo za zaščito živali oz. ranjeno žival peljete k veterinarju. Povem vam, da zaradi tega ne bo konec sveta! Kot sem obljubil sem čez mucka z velikimi črkami napisal R.I.P.

Lahko noč mali muc!
snof ti si ok
r.i.p. muc

Značke
lahko, mali, muc, noč

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Vse o MSN messenger - FAQ trinajstka Računalništvo in internet 813 03.03.2013 13:39
pasji nasveti ... Štrudl Živalski svet 387 18.03.2012 15:02
Kaj se lahko naredi glede... Onslaught Tehnična pomoč 1 08.06.2007 21:55
Kaj moramo in kaj ne smemo, toda ali lahko sploh imamo kaksne pravice? anarchy Slovenija 60 12.05.2007 20:14
Blog - kaj je to? slončica Blogi 4 29.01.2007 12:37

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 05:27.