Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL telefonija

SiOL telefonija Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL telefoniji...

Odgovori

Orodja za teme
Staro 22.10.2009, 12:38
ebutaljib Uporabnik ebutaljib ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Oct 2009
Sporočila: 127
Question Neomejeni klici in servisne strani

Imam paket SiOL Trio z dodatkom za neomejene klice (med uporabniki SiOL telefonije in v klasično omrežje Telekoma Slovenije).

Vendar pa so kljub temu na seznamu odhodnih klicev na SiOL-ovih servisnih straneh obračunani klici znotraj Telekomovega omrežja (0,0288 €/min).

Na nekaj podobnih vprašanj v tem forumu je bil odgovor, da je izračun na SiOL-ovih straneh samo informativne narave, in da ti klici potem niso obračunani na pravem računu. Zanima me ali je to res ali ne? Prosim za potrditev.

Pa še ena stvar me zanima: Ali so "neomejeni" brezplačni klici res neomejeni, ali pa vendarle obstaja kakšen limit (npr. 800 minut/mesec) kot pri nekaterih drugih ponudnikih?

Hvala za odgovor(e)

Nazadnje uredil ebutaljib : 22.10.2009 ob 12:41.
Odgovorite s citatom
Staro 22.10.2009, 13:27
080 Informacije Uporabnik 080 Informacije ni prijavljen
080 Infomacije – Svetovalec za naročila in informacije
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Informacije
Član od: Nov 2007
Sporočila: 1.369
Privzeto Re: Neomejeni klici in servisne strani

Citat:
Objavil-a ebutaljib Prikaži sporočila
Imam paket SiOL Trio z dodatkom za neomejene klice (med uporabniki SiOL telefonije in v klasično omrežje Telekoma Slovenije).

Vendar pa so kljub temu na seznamu odhodnih klicev na SiOL-ovih servisnih straneh obračunani klici znotraj Telekomovega omrežja (0,0288 €/min).

Na nekaj podobnih vprašanj v tem forumu je bil odgovor, da je izračun na SiOL-ovih straneh samo informativne narave, in da ti klici potem niso obračunani na pravem računu. Zanima me ali je to res ali ne? Prosim za potrditev.

Pa še ena stvar me zanima: Ali so "neomejeni" brezplačni klici res neomejeni, ali pa vendarle obstaja kakšen limit (npr. 800 minut/mesec) kot pri nekaterih drugih ponudnikih?

Hvala za odgovor(e)
V primeru, da imate neomejeno telefonijo so vsi klici v SiOL in omrežje Telekom Slovenije brezplačni. Na servisnih straneh je res vidno, kot da je klic v omrežje Telekom Slovenije obračunan in mora biti, vendar se vam pri fakturi obračuna popust za opravljene klice v omrežje Telekom Slovenije. Neomejena telefonija ne vsebuje limita in so klici ves mesec brezplačni.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
klici, neomejeni, servisne, strani

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
[moja] Šola oblikovanja spletnih strani dragos Računalništvo in internet 333 13.08.2014 12:40
Prijava v servisne strani jurijkr Tehnična pomoč 1 04.12.2008 06:19
Servisne strani mrcina22 O storitvah 0 19.06.2008 11:45
Azurnost SIOL strani ali nepravilno delovanje servisne aplikacije? ali_baba SiOL TV 3 17.03.2007 12:48

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 07:30.