Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 10.08.2011, 22:24
alex1 Uporabnik alex1 ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Dec 2005
Sporočila: 452
Privzeto Re: SIOL BOX S Upravljalnik / Daljinec / Pilot

Citat:
Objavil-a alex1 Prikaži sporočila
Jaz sem tudi menjal že oba in sta daljinca na obeh enako neodzivna. Ugotovil sem tudi, da kljub uparitvi z napravo ( predlagana številka 1 - 9, naj bi bila potem tudi različna frekvenca) oba daljinca delata enako (slabo) na obeh napravah. Iz tega sledi, da daljinec očitno oddaja vse frekvence od 1 - 9 istočano, če naj bi se pred tem uparil na določeni frekvenci. Predlagam, da preverite ali tudi na vaših BOX-ih daljinci delujejo enako.
Popravljam sebe, dejansko po navodilih 1 - 4 + OK se spremeni frekvenca, da ne motiš drugega boxa. Prav tako niso vsi boxi (daljinci) v okvari. Sosed, ki ga je prav tako menjal, mu sedaj deluje odlično, preizkušeno tudi pri meni. Tko da, vsaj 30% jih dela v redu.
Odgovorite s citatom
Staro 11.08.2011, 10:39
neno3 Uporabnik neno3 ni prijavljen
Novinec
Član od: Jan 2011
Naslov: Koper
Sporočila: 54

Citat:
Objavil-a alex1 Prikaži sporočila
Popravljam sebe, dejansko po navodilih 1 - 4 + OK se spremeni frekvenca, da ne motiš drugega boxa. Prav tako niso vsi boxi (daljinci) v okvari. Sosed, ki ga je prav tako menjal, mu sedaj deluje odlično, preizkušeno tudi pri meni. Tko da, vsaj 30% jih dela v redu.

Wooow....30% dela v redu!!! To pa je dosežek
Odgovorite s citatom
Staro 13.08.2011, 07:41
Pripravnik

Ja sej je težko razumet, verjetno pa tisti nimate ne box-ov "s" niti problemov z daljinci. Tako kot jaz na drugi strani lahko pohvalim kvaliteto slike in delovanje Siol-tv. Do sedaj še nisem doživel ne kockanja, ne zelene črte, kljub delovanju večih sprejemnikov, odlična slika. Ponavadi pa tu govorimo le o problemih, da jih poskušamo rešiti in prav je tako.
Odgovorite s citatom
Staro 15.08.2011, 13:33
Novinec

Meni je prenehal delati že 5 dalniecc v 7 mesecih in pol. Pa samo preklapljam programe in nič več. Al imam tako "srečo", al pa je ta oprema za en k.......
In sem brez TV-ja že 2 dan (naročnina bo pa celotni znesek, a ne). Multicast mi ne rata osposobit in sem zelo razočaran nad Siol storitvami.
Odgovorite s citatom
Staro 15.08.2011, 13:59
Rusy Uporabnik Rusy ni prijavljen
Mojster
Član od: May 2006
Naslov: Postojna
Sporočila: 2.226

Ja res nevem kaj delaš s Dalincem da ti je že 5 dalinec crknu..mal je to čudno..da kar 5 crkne zaporedn...

Jst bi reku da očitno preveč dalinec leti po tleh in je tut to razlog da crkne..
Staro 15.08.2011, 14:09
Novinec

Verjami da ne delam čisto nič posebnega. Preklapljam med programi in to je vse. zgleda da enostavno nimam sreče s temi zadevami, ampak tudi oprema ni ravno vrhunec tehnologije. Tokrat se je enostavno kar prenehal odzivati. Ne ragira pa karkoli da naredim.
Odgovorite s citatom
Staro 16.08.2011, 20:21
Pripravnik

Ke imam v uporabi več SiOL-BOX - ov in sem imel možnost na eni napravi preveriti tri daljince, sem prepričan, da je napaka v napravi in ne daljincu.
Odgovorite s citatom
Staro 16.08.2011, 22:37
pal Uporabnik pal ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Oct 2007
Naslov: Bovec
Sporočila: 854

se strinjam
Odgovorite s citatom
Staro 23.08.2011, 13:47
080 Tehnična pomoč Uporabnik 080 Tehnična pomoč ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Tehnična pomoč
Član od: Sep 2008
Sporočila: 6.506

Se opravičujem za pozen odgovor.

V primeru, da imate težave z večimi daljinci, je lahko težava tudi v SiOL BOX ali SiOL BOX S. V tem primeru vam svetujem, da se oglasite v najbližjem Telekomovem centru, kjer bodo preverili delovanje in po potrebi poslali vašo opremo na servis. Ne pozabite na garancijski list. V času, ko je vaša oprema na servisu, vam bodo v Telekomovem centru zagotovili nadomestno opremo, če je ta na zalogi, zato vam svetujem, da jih predhodno pokličete.

Lep pozdrav,
Matjaž
Odgovori

Značke
box, daljinec, pilot, siol, upravljalnik

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Padanje sinhronizacije modema po priključitvi Siol TV Petrov82 Tehnična pomoč 1 29.07.2008 21:57
Daljinec za Siol TV zlatko69 SiOL TV 6 16.04.2008 17:19
SiOL TV Plus Lipa SiOL TV 1 28.04.2007 17:59

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 07:37.