Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 26.11.2012, 17:25
alfonzpank Uporabnik alfonzpank ni prijavljen
Novinec
Član od: Nov 2012
Sporočila: 1
Privzeto Siol storitve

Pozdravljeni,
zanima me, kakšne so razlike (prednosti in slabosti) med paketom "TopTrio standard" in "Internet, telefonija in kabelska televizija". Priključili bi se na optiko, ki so jo pred kratkim naredili.
Doma imamo več televizorjev in me zanima, kateri paket bi bil bolj ugoden za priključitev več televizorjev na en paket (kako je s kabli, ali je potrebno pri katerem za vsak televizor dokupiti posebne modeme itd.)
Glede na to, da je nekaj televizorjev starejših, me zanima ali bi pri katerem paketu bilo potrebno kupiti pretvornike, ker če sem zasledil prav, ima le kabelska televizija tudi analogne programe??

Že v naprej se vam zahvaljujem za odgovor.
Odgovorite s citatom
Staro 29.11.2012, 06:41
-JM- Uporabnik -JM- ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Dec 2008
Sporočila: 686
Privzeto Re: Siol storitve

Pri top trio rabiš za vsak tv svoj tv komunikator (box), prvega dobiš za 1 €, druge moraš doplačati. Do vsakega TV-ja oz komunikatorja moraš potegniti mrežni kabel (UTP), ki ga povežeš z modemom.
Pri kabelski pa zraven modema dobiš kabelski pretvornik in samo s koaksialnimi kabli preko razdelilca povežeš na antenski vhod vse tv-je v hiši. Če kateri TV ne podpira DVB-C boš moral dokupiti DVB-C sprejemnik ali gledati samo analogne programe.
Odgovorite s citatom
Staro 29.11.2012, 12:56
080 Informacije Uporabnik 080 Informacije ni prijavljen
080 Infomacije – Svetovalec za naročila in informacije
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Informacije
Član od: Nov 2007
Sporočila: 1.369
Privzeto Re: Siol storitve

Tako je, kot je napisal -JM-. Dodal pa bi še, da lahko drugi TV-komunikator SiOL BOX S dobiš za 2,9 EUR na 24 obrokov, tretjega pa na 24 obrokov.

V paketu TopTrio dobiš hitrost 50 M/20 M, Standardno shemo, dodatek SiOL BOX in dodatek Nogomet.

LP
Jure
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
siol, storitve

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Siol Storitve atila-hun Tehnična pomoč 2 28.01.2011 16:07
NOKIA SIOL KOMUNIKATOR VoIP NASTAVITVE jrobic SiOL Komunikator 32 22.01.2011 21:53
Siol internet in siol paketi - dodatna vprašanja pred nakupom randius O storitvah 4 28.11.2007 00:05
SiOL TV Plus Lipa SiOL TV 1 28.04.2007 17:59

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 06:35.