Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 10.09.2014, 17:33
dex Uporabnik dex ni prijavljen
Novinec
Član od: Sep 2014
Sporočila: 7
Privzeto Hbo od

Danes preklopim na HBO OD in na levi v "meniju" nikjer več ne najedem možnosti IZPOSOJENE VSEBINE. Kako za vraga naj si ogledam nekaj kar sem si recimo izposodil pred nekaj tedni? Vedeti moram kaj sem si že izposodil, zadevo zopet poiskati, ko jo najdem se sicer pri opisu izpiše, da je zadeva na voljo in si jo ogledam?! Čisto mimo. Bi prosil da obvestite programerja, kateri je zadevo zaj... naj to popravi, saj je ravnokar prepolovil uporabnost HBO OD izkušnje katero DODATNO PLAČUJEM
Odgovorite s citatom
Staro 10.09.2014, 22:00
080 Tehnična pomoč Uporabnik 080 Tehnična pomoč ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Tehnična pomoč
Član od: Sep 2008
Sporočila: 6.508
Privzeto Re: Hbo od

Citat:
Objavil-a dex Prikaži sporočila
Danes preklopim na HBO OD in na levi v "meniju" nikjer več ne najedem možnosti IZPOSOJENE VSEBINE. Kako za vraga naj si ogledam nekaj kar sem si recimo izposodil pred nekaj tedni? Vedeti moram kaj sem si že izposodil, zadevo zopet poiskati, ko jo najdem se sicer pri opisu izpiše, da je zadeva na voljo in si jo ogledam?! Čisto mimo. Bi prosil da obvestite programerja, kateri je zadevo zaj... naj to popravi, saj je ravnokar prepolovil uporabnost HBO OD izkušnje katero DODATNO PLAČUJEM
Mi lahko zaupate vaše uporabniško ime na zasebno sporočilo.

Lp Jernej
Staro 11.09.2014, 09:37
kljukec Uporabnik kljukec ni prijavljen
Novinec
Član od: Oct 2010
Sporočila: 34

Vsebine so na voljo "zastonj", ne razumem točno zakaj je pomembno ali si si vsebino že izposodil ali ne? Za nobeno "izposojo" na plačaš nič ekstra? Ali gre za to, da si si nekaj ogledal na pol pa bi tako lažje našel?
Odgovorite s citatom
Staro 11.09.2014, 15:10
Novinec

Ne da plačam vsako izposojo ekstra, storitev plačam vsak mesec. Gre pa za to da med vsemi zadevami, katere so na voljo in si jih izposodiš pa ne pogledaš takoj, ampak bi morda čez kak teden ali dva, da so nekje na kupu, ne da naslednjič zopet iščeš isti film.

Sem pa sedaj opazil, da je zadeva očitno popravljena. Po novem se imenuje MOJE IZPOSOJE, prej mislim da je bilo IZPOSOJENE VSEBINE. Ne vem zakaj je bilo to potrebno spreminjat, ampak naj bo...
Odgovorite s citatom
Staro 18.09.2014, 19:32
Novinec

Še nekaj vprašanj:

v rubriki družinskih filmov HBO OD - zakaj so naprimer animirani filmi samo v sinhronizirani različici? sem ugotavljal da naprimer animiran film Letala v rednem programu na enem od HBO programov v standardni kakovosti lahko gledaš samo v sinhronizirani različici, izbirni meni za jezik ali podnapise ne deluje; če ga gledaš na HD programu lahko spreminjaš zvok ANG/SLO, izbira podnapisov ne deluje; če pa zadevo gledaš na HBO GO pa lahko uporabljaš vse možne kombinacije zvoka in podnapisov - deluje brez problema. zakaj ni tako tudi na BOXu?

drugo: zakaj sta od serije Last week tonight with John Oliver na HBO GO že 16. in 17. oddaja, na HBO OD ju pa še ni? ali nebi bilo logično in smiselno da so vsebine povsod dodane istočasno? ko na HBO OD v iskalnik vpišeš to oddajo napiše da je našel 16 rezultatov prikaže jih pa samo 15!? in pa zakaj najdeni rezultati (vsaj pri serijah in oddajah) niso urejeni po zaporedni številki?

če imate čas, lahko vašim programerjem najdem še veliko dela
Odgovorite s citatom
Staro 19.09.2014, 11:57
080 Tehnična pomoč Uporabnik 080 Tehnična pomoč ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Tehnična pomoč
Član od: Sep 2008
Sporočila: 6.508

Glede tega lahko zgolj HBO Europe posredujemo vaše predloge saj je to vse upravljano/naloženo iz njihove strani. Pri sinhroniziranih različicah animiranih filmov pa že vemo, da nesinhroniziranih nimajo namena uvrstiti na HBO OD.

lp Mitja
Odgovori

Značke
box, hbo, hbo od

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 15:51.