Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 17.01.2015, 21:28
cofeman Uporabnik cofeman ni prijavljen
Novinec
Član od: Mar 2012
Sporočila: 15
Question Voyo težave z dostopom

Živjo,
Pred časom sem imel naročen Voyo direktno in se mi je dostop samodejno preklapljal med napravami ipad, pc, tv, iphone,...

Ker pa sem želel imeti v siol naročnini vse, sem zato tam prekinil naročnino in jo prenesel na telekom. Naročilo je bilo uspešno in se normalno zaračunava a imam problem pri geldanju.

Naredil sem vse potrebno; se prijavil v Voyo.si, povezal naročnino Telekom z Voyo, test mi pokaže vse zeleno, tako da je vse OK. Na računalniku hčerka pogleda risanko ali dve in ugasne računalnik.
Nato druga hčerka želi pogledati telenovelo na iPadu in nima dostopa. Grem preverit, se prijavim v voyo in dobim sporočilo 'Preizkusite 14 dni,..' kliknem na testno povezavo na Voyo.si in sistem javi, da nima naročnine oz. dostopa.
Potem se moram ponovno vpisati v Voyo.si iti na voyo.si/tv tam označiti Telekom, vpisati svoj ID in geslo, potem spet gre.
Ko grem spet na PC se moram spet ponovno 2x vpisati (Voyo in TK).

Torej pri vsaki menjavi naprave se moram vedno znova vpisovati najprej na Voyo.si in potem še TK, da se povezava sinhronizira.

Prosim, če mi kateri tehnik sporoči ali je to normalno oz. je kaj drugega, saj je izredno moteče, ko me hčereke hodijo vedno utrujat "ati voyo ne dela, spet se je potrebno vpisati",...
Imam povezane 3 naprave od 5-ih (v voyo profilu) in nikoli se ne gleda z vseh, vedno samo z 1, saj sistem itak ne dovoljuje spremljanje z večih naprav.

Tudi glede tega bi bilo smiselno malce pokramljati, saj npr. kaj ti pomaga naročnina Voyo, ko jo pa lahko spremlja samo 1, konkretno pa imam 3 hčerke in je že bila "vojna" ko se niso mogle dogovoriti kdo bo kaj gledal. Zato je tista finta 5 naprav popolnoma brez pomena.

Hvala za pojasnila.
lp
Odgovorite s citatom
Staro 18.01.2015, 08:05
Sawyer Uporabnik Sawyer ni prijavljen
Mojster
Član od: Feb 2006
Sporočila: 2.093
Privzeto Re: Voyo težave z dostopom

to je standard z siolom. Tudi tvin se moras vsake 2dni na novo loginat.
Zakaj je to tak še sami ne vejo.
Odgovorite s citatom
Staro 18.01.2015, 18:56
080 Tehnična pomoč Uporabnik 080 Tehnična pomoč ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Tehnična pomoč
Član od: Sep 2008
Sporočila: 6.508

Pozdravljeni,

zadevo informatiki že preiskujejo.

Lep pozdrav,
Marko
Staro 19.01.2015, 08:08
Tine1 Uporabnik Tine1 ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Sep 2011
Sporočila: 279

Citat:
Objavil-a cofeman Prikaži sporočila
Živjo,

Tudi glede tega bi bilo smiselno malce pokramljati, saj npr. kaj ti pomaga naročnina Voyo, ko jo pa lahko spremlja samo 1, konkretno pa imam 3 hčerke in je že bila "vojna" ko se niso mogle dogovoriti kdo bo kaj gledal. Zato je tista finta 5 naprav popolnoma brez pomena.

Hvala za pojasnila.
lp
Voyo lahko hkrati uporabljaš na večih napravah (tablica, telefon, TV), samo na 2,3,itd PC ne moreš ker se PC šteje kot ena naprava. Tako so meni razložili na podpori Voyo 080 4444.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
dostopom, težave, voyo

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
težave z oddaljenim dostopom do strežnika N0Name O storitvah 5 12.08.2011 22:12
Težave SiOL TV po dveh letih brezhibnega delovanja bbenci2 SiOL TV 18 13.12.2010 19:32
Težave z sliko in zvokom?! tattoer SiOL TV 2 27.11.2010 06:55
Težave s sliko in zvokom Dunja SiOL TV 0 17.08.2009 11:01
Težave z dostopom do serverja. Moshi Tehnična pomoč 27 10.08.2007 06:10

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 11:38.