Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 09.12.2015, 14:42
oskar1 Uporabnik oskar1 ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce oskar1
Član od: Jun 2006
Sporočila: 406
Privzeto Re: Daljinec+

V aplikaciji za android je pri TV sporedu logo TVM za program RTSi, pri variaciji, ko gledam spored v daljincu, pa se nekateri programi podvajajo, nekateri drugi pa mi manjkajo. Se da to popraviti?

LPO
Staro 15.12.2015, 14:34
080 Tehnična pomoč Uporabnik 080 Tehnična pomoč ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Tehnična pomoč
Član od: Sep 2008
Sporočila: 6.504

Citat:
Objavil-a danilo Prikaži sporočila
Imam box (dobiš varjanta) v spalnici in box v dnevni. V dnevni prestavljam na daljinca/original, v spalnici telefon. In glej....z enim daljincem prestavljam oba boxa, super, ampak...ko želim prestavit s telefonom, mi prestavlja TV v dnevni - kar smo ugotovili pri zadnji tekmi nogometa, ko sta zalaufali obe TV čist slučajno. Vmes pa je celo nadstropje...in ne vem zakaj sedaj to. Kako lahko najde (ter prestavlja!!!) box nadstropje nižje, tistega pred mano pa ne najde, niti ne gre prestavljati programov??
Prestavlja tisti BOX, ki ste ga izbrali ob zagonu aplikacije. Aplikacijo povsem zaprite (kill oz. force close) in ponovno odprite ter izberite želen BOX. Razvijalci so seznanjeni s težavo in bodo dodali izbiro BOXa v meni aplikacije.

Citat:
Objavil-a oskar1 Prikaži sporočila
V aplikaciji za android je pri TV sporedu logo TVM za program RTSi, pri variaciji, ko gledam spored v daljincu, pa se nekateri programi podvajajo, nekateri drugi pa mi manjkajo. Se da to popraviti?

LPO
Za kater program natančno gre (RTSi)? Lahko sporočite še številko, ki je zapisana zraven?

Podvojeni programi v sporedu so najverjetneje za SD- in HD-različico programa (kot sem opazil). To je namensko in ne gre za napako. Če gre pri vas za drugačno situacijo, prosim za zaslonsko sliko - lahko posredujete tudi na ZS.

Hvala.

Lep pozdrav,
Marko
Staro 15.12.2015, 16:05
oskar1 Uporabnik oskar1 ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce oskar1
Član od: Jun 2006
Sporočila: 406

Za kater program natančno gre (RTSi)? Lahko sporočite še številko, ki je zapisana zraven?

Podvojeni programi v sporedu so najverjetneje za SD- in HD-različico programa (kot sem opazil). To je namensko in ne gre za napako. Če gre pri vas za drugačno situacijo, prosim za zaslonsko sliko - lahko posredujete tudi na ZS.

Hvala.

Lep pozdrav,
Marko[/quote]

Lepo, da priznate, da delate napake namensko
Sicer pa je tu screenshot, kjer je na sliki logo TeleM, program pa od RTS MariborIme: Screenshot_2015-12-15-16-22-15.gif
Pogledi: 375
Velikost: 16,0 KB
in drugi, na katerem sta podvojena programa AXN in AXN spinIme: Screenshot_2015-12-15-16-37-00.gif
Pogledi: 372
Velikost: 18,0 KB
Nekje drugje je podvojem program BBS Earth v SD varianti, onega v HD p sploh ni na spisku.
Staro 15.12.2015, 18:21

Hvala

Spored sem spremljal drugje, zato tega nisem opazil. Sedaj vidim, za kaj gre. Sem sporočil naprej.

Za program RTS Maribor pa imamo napačen logotip očitno že na viru, kar sem prav tako sporočil, da popravijo.

Lep pozdrav,
Marko
Staro 13.12.2016, 19:17
Dr. MadMan Uporabnik Dr. MadMan ni prijavljen
Novinec
Član od: Apr 2007
Sporočila: 28

Med boxom in telefonom imam firewall. Ali lahko poveste katere porte uporablja aplikacija.
Odgovorite s citatom
Staro 14.12.2016, 21:06

Citat:
Objavil-a Dr. MadMan Prikaži sporočila
Med boxom in telefonom imam firewall. Ali lahko poveste katere porte uporablja aplikacija.
Ni potrebno odpiranje portov. Vhod na modemu, kjer je priklopljen Box mora biti nastavljen na TRUNK. Mobitel je treba povezati na brezžično omrežje od modema, da lahko napravi med seboj komunicirajo.

http://www.telekom.si/pomoc-in-podpo...a-box-daljinec

Lepo pozdravljeni,
Boštjan
Staro 15.12.2016, 18:34
Dr. MadMan Uporabnik Dr. MadMan ni prijavljen
Novinec
Član od: Apr 2007
Sporočila: 28

E tle nastopi hec. Kot sem povedal imam svoj Wifi in ne upoabljam wifi na modemu. med mojim wifijem in modemom je firewall. Torej je tudi med TVjem in mobilcem firewall. Postavil sem čisto enostavno vprašanje in prosim za navedbo TCP in UDP portov. Če tega ne veste povejte ali pa vprašajte razvijalce. Ne mi dajat nekih pavšalnih helpdesk odgovorov. Nimamo vsi vse priključeno na vaš modem ane?
Odgovorite s citatom
Staro 15.12.2016, 19:07
krepki Uporabnik krepki ni prijavljen
Mojster
Član od: Jan 2006
Sporočila: 2.552

Nikjer nisi omenil,da imaš svoj router,kot drugo,če imaš siol box lahko v nastavitvah vzpostaviš mrežno povezavo preko tvoje wifi mrežne.
Če imaš box s potem pač to ni mogoče in aplikacije ne moreš uporabljat razen tako kot ti predlaga tehnična pomoč.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
daljinec

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Siol BOX s daljinec frooteg SiOL TV 391 04.02.2015 13:11
Iščem najcenejši univerzalni daljinec 333COA333 SiOL TV 6 12.10.2011 07:21
Problem daljinec in Sagem IAD81HD Tzuli SiOL TV 4 15.09.2008 15:17
Daljinec za siol TV tomo SiOL TV 13 13.02.2008 17:43
Univerzalni daljinec Alef Hi-Fi in elektronika 1 21.12.2007 22:37

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 03:55.