Nazaj   Siol.net forumi > Družba > Ljubezen in spolnost

Ljubezen in spolnost pogovori o ljubezni, spolnosti, odnosih med partnerji in stvareh, kakršnih sicer ne upate vprašati ...

Orodja za teme
Staro 10.11.2006, 08:52
RunningMan Uporabnik RunningMan ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce RunningMan
Član od: Jul 2006
Naslov: Ljubljana
Sporočila: 12
Privzeto Re: Kaj je pa zdaj to? Razložite mi, ker ne štekam.

Jaz bi rekel, da se ne sekiraj - meni zveni, da imata oba tu mač posesivne/ljubosomne partnerje in je bolje za njiju nekaj zamomljat, kot pa pol prenašat tečnobo izbranega partnerja. Bolj zanimivo bi bilo videt njune reakcije, če jih dobiš na samem.
Staro 10.11.2006, 09:38
La-di-da Uporabnik La-di-da ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce La-di-da
Sporočila: 152

Citat:
Objavil-a Parano.ID
Nisem bral telih odgovorov, ampak bom kar odgovoru.

Nič nisi povedala kako se je recimo vajina zveza končala....če si bla biatch in si ga nategnila, potem ne prčakuj, da boš kak osladen nasmeh dobila nazaj. Možnosti je lahko tukej najmanj 10, zakaj je tako odreagiral, in to bi mogla ti sama vedt.
Razšla sva se na relativno človeški način. S sedajšnjo punco je začel kakšen teden po tistem ko sva midva končala. Midva sva bila skupaj tri res izredno lepe mesece, lahko bi rekla, da je bil to zakon v malem. Z njo sta sedaj skupaj že dve dolgi in po njegovih besedah sodeč zelo morilski leti. Res je, da ga je pol leta po tistem, ko sva šla narazen zdajšnja punca nadzirala v najhujši možni obliki, ker je pač našla ene stare hot mmse on mene, ki sva si jih pošiljala, ko sva bila še skupaj. Kljub temu, je našel način, da me je kdaj poklical, mi pisal mail ali kaj takega. No, včeraj zvečer me je že klicaril, vendar se nisem javila, ker me ni bilo pri telefonu. Velikokrat sva se pogovarjala kaj bi storila, če bi se srečala na javnem mestu in on mi je zagotovil, da bi me pozdravil in predstavil punci. No, izkazalo se je ravno nasprotno. (Zgleda da ni toliko igralca )

Ma v bistvu mi je res malo neumno vse skupaj. Ko bom jaz v vezi in neglede na ljubosumje partnerja, bom pozdravila ljudi, ki jih poznam. Vsi ljudje, ki jih poznam so del moje zgodovine in so ogromno prispevali k temu kar sem in ravno zaradi tega kar sem, bi me naj fant spoštoval in me imel rad. Torej, ga moji bivši, simpatije in fantje, ne bi smeli iztirjati.

Ma...Vse se vrača vse se plača. Nisem užaljena, moj ponos ni ranjen, razumem to, da se eni čudno spremenijo, ko pridejo v neko razmerje, in to se mi zdi tako čudno.

Nazadnje uredil La-di-da : 10.11.2006 ob 09:41.
Staro 10.11.2006, 09:50
mrjerry Uporabnik mrjerry ni prijavljen
Pacijent
Prikazne slike uporabnika/ce mrjerry
Član od: Aug 2003
Sporočila: 28.321

Citat:
Objavil-a La-di-da
Ma v bistvu mi je res malo neumno vse skupaj. Ko bom jaz v vezi in neglede na ljubosumje partnerja, bom pozdravila ljudi, ki jih poznam. Vsi ljudje, ki jih poznam so del moje zgodovine in so ogromno prispevali k temu kar sem in ravno zaradi tega kar sem, bi me naj fant spoštoval in me imel rad. Torej, ga moji bivši, simpatije in fantje, ne bi smeli iztirjati.
Sem siguren, da je cist isto mislil tudi tvoj bivsi, ko ti je to zagotavljal.
Je pa definitivno problem v njemu in ne v tebi. Po moje ga je sram pred svojo zdajsnjo, ali pa ga je strah. Zakaj, je pa lahko vec stvari in na nobeno od njih ne mores vplivati.

Zakaj se sploh sekiras?
Staro 10.11.2006, 11:59
spartan Uporabnik spartan ni prijavljen
Veteran
Prikazne slike uporabnika/ce spartan
Član od: Jul 2003
Sporočila: 5.589

Citat:
Objavil-a La-di-da
Živjo!

Razmišljam nekaj in ne pridem do konca. Rabla bi še vaša mnenja. Zadnič sem bla zunaj-po dolgem času. Tam sem srečala-kakšno naključje-dva tipa
1)Prvemu sem bila simpatija v srednji šoli, sicer je bil tudi on meni všeč na nek način, sam me je vedno motilo to, da je tipičen pozer. Sedaj že dolgo nisva več v srednji šoli. Nazadnje sem ga srečala pred kakšne pol leta in se me ni mogel nagledat, skoz me je pozdravljal, ko se je rinil skozi gnečo, čez dvorano me je iskal z očmi ipd.(OK, tudi jaz njega) Zdaj ima tip punco in ta večer me je tip samo ošvrknil s pogledom in pogledal stran.
2)Drugi je moj bivši. Jaz sem plesala, nekak sem padla v muziko in ples, in ko je bilo pesmi konc-kdo stoji točno en korak pred mano, s hrbtom obrnjen proti meni(izgledalo je kot da se je namenoma tja postavil)? Moj bivši s punco! Ga pocukam, pozravim, kot me je učila mama, on se obrne za 90°, v bistvu me sploh ni pogledal, in nekaj zamomlja sebi v brk. OK, sej nisem nič slabega hotla...

Kaj sem hotela s tema dvema primeroma povedat?

Moti me ta način. Ta način, ki se meni zdi zako hinavski in nizkoten. Ko imaš partnerja, ne smeš pozdravljat svojih bivših simpatij? Za to pravilo še nisem slišala in ga ne poznam. Mi lahko kdo razloži kako je zdaj s tem? Sploh ne vem. A sem mogoče tako kontraverzna, da je bolje, da punčare ne vejo, da se poznamo? Zanimivo mi je blo, res. Če bi bila jst punca kakšnemu fantu in bi v družbi eno takole pozdravil, bi bila veliko bolj sumničeva kot pa če bi jo pozdravil tako kot staro prjaltco.

Rada bi slišala vaše mnenje.
Mene so tudi tako učili.....da se pozdravi človeka.

Tako imaš 2 varianti (kar se mene tiče); ali sta oba fanta primitivna opičjaka ali pa so bile med vami v preteklosti prisotne velike zamere in razočaranja.

Nazadnje uredil spartan : 10.11.2006 ob 12:01.
Staro 10.11.2006, 22:21
BMX Uporabnik BMX ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce BMX
Član od: Dec 2005
Sporočila: 1.873

Citat:
Objavil-a La-di-da
Ko imaš partnerja, ne smeš pozdravljat svojih bivših simpatij?
Kot že rečeno: mogoče se ob razhodu nista razjasnila zakaj sta se razšla/povedala direkt v obraz kaj je narobe........ Sicer pa: ljudje smo si različni in včasih enostavno želiš pustiti "zgodovino" za sabo......

Jaz zase priznam, da sem ignorant, samo če se mi nekdo "prikaže" pred mano ga pozdravim..........

Nazadnje uredil BMX : 10.11.2006 ob 22:29.
Staro 11.11.2006, 02:16
Jelengar Uporabnik Jelengar ni prijavljen
Banned
Prikazne slike uporabnika/ce Jelengar
Član od: Feb 2005
Sporočila: 2.234

Citat:
Objavil-a La-di-da
Razšla sva se na relativno človeški način. S sedajšnjo punco je začel kakšen teden po tistem ko sva midva končala. Midva sva bila skupaj tri res izredno lepe mesece, lahko bi rekla, da je bil to zakon v malem. Z njo sta sedaj skupaj že dve dolgi in po njegovih besedah sodeč zelo morilski leti. Res je, da ga je pol leta po tistem, ko sva šla narazen zdajšnja punca nadzirala v najhujši možni obliki, ker je pač našla ene stare hot mmse on mene, ki sva si jih pošiljala, ko sva bila še skupaj. Kljub temu, je našel način, da me je kdaj poklical, mi pisal mail ali kaj takega. No, včeraj zvečer me je že klicaril, vendar se nisem javila, ker me ni bilo pri telefonu. Velikokrat sva se pogovarjala kaj bi storila, če bi se srečala na javnem mestu in on mi je zagotovil, da bi me pozdravil in predstavil punci. No, izkazalo se je ravno nasprotno. (Zgleda da ni toliko igralca )

Ma...Vse se vrača vse se plača. Nisem užaljena, moj ponos ni ranjen, razumem to, da se eni čudno spremenijo, ko pridejo v neko razmerje, in to se mi zdi tako čudno.
Meni se pa zdi, da ti zelis na vsak nacin vzbujati pozornost. Tipi so te skenslal, verjetno ker si bila tecna, zdaj jim pa spet tecnaris!? Bo ze bolje, ko bos dopolnila 15 let. Se bolje pa bo, ko bos odrasla. Takrat takih problemov ne bos imela.
Staro 11.11.2006, 12:19
La-di-da Uporabnik La-di-da ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce La-di-da
Sporočila: 152

Jelengar, itak. Maš prav
Staro 11.11.2006, 13:46
grofica Uporabnik grofica ni prijavljen
Pacijent
Prikazne slike uporabnika/ce grofica
Član od: Dec 2002
Sporočila: 25.797

jA, TAKI MI GREJO POŠTEN NA JETRA...DJED BREZ HRBTENICE, ČEZ PAR LET BO COPATA....BLJEK
Staro 11.11.2006, 15:44
Teo Uporabnik Teo ni prijavljen
Odvisnik
Prikazne slike uporabnika/ce Teo
Član od: Jul 2001
Sporočila: 11.150

Loh pa da si pregrda alpa predobra in jih je sram pozdraviti te pred drugo žensko, zaradi njene reakcije. Če si dobra, dobi una manjvrednostni kompleks in mu pol še en teden očita, da sigurno spet kej mota s tabo. Če si pa grda, ali si se zredila ali karkoli pa logično da ga je sram... mene bi blo tudi

Jst tipe čist zastopim. Vsekakor bi te pa pozdravil... to druženje z bivšimi pa mi ne diši preveč. Par besed, update življenja in lep pozdrav do drugič. Svoje sva preživela, blo je fajn, to je pa tudi vse.
Staro 11.11.2006, 17:03
KRUNCHY Uporabnik KRUNCHY ni prijavljen
Banned
Član od: Feb 2002
Sporočila: 8.652

pisda s kašnimi primeri se majo eni cajt ukvarjat.ne morš da verjameš.

Značke
kaj, razložite, štekam, zdaj

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 17:15.