Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > Tehnična pomoč

Tehnična pomoč za naročnike storitev...

Odgovori

Orodja za teme
Staro 11.12.2006, 13:57
dualband Uporabnik dualband ni prijavljen
Novinec
Član od: Nov 2006
Sporočila: 28
Privzeto Zamenjava modema

Pozdravljeni

Imel sem stari studentski paket, zdaj pa sem sel na TRIO in dobil modem Ganymede. Ko sem narocal TRIO paket preko telefona me gospodicna ni nc opozorila da moram, ce zelim navadne telefone priklopit dobit drugacen modem. Jaz pa tudi nisem vedel ker na internetu samo pise, da lahko uporablas navadne in IP telefone. Tako sem v soboto ko sem dobil opremo, preden sem se registreral (kjer bi moral vpisati MAC naslov modema da bi mi zacela delovati se telefonija), poklical na tehnicno pomoc in mi je tam gosopd povedal da naj se NE registreram in poslem v ponedeljek (danes) zjutraj faks z aneksom za zamenjavo Ganymede z Sagem-om in poklicem cez kasno uro da bojo nebojo pozabil pripravt mi modema v teletrgovini v BTC (kjer ga naj bi sel zamenat popoldne ). Danes poslem faks zutri in poklicem cez eno uro. Tam mi najprej nek gospod zatrjuje da modema ne morejo kar tako zamenat, potem po prepricevanju nekje najde da imajo zabelezen da mi bojo modem zamenal, in rece da on ne ve nic vec da nej poklicem pozneje/jutri. Klicem ponovno cez 3 ure, nakar mi nov gosod pove da so prejel moj faks in da bo trajalo 10 do 14 dni da odobrijo ali pa zavernejo zamenjavo. Tko da kva je zdej s tem nevem, v soboto mi je tist gospod reku da bom lahko popoldne ze sel v teletrgovino v BTC zamenat modem, danes pa noben nc neve. Ma kdo ksne take izkusne kva nej zdej naredim?
Lep pozdrav
Jernej

uporabnisko ime: jciber
Odgovorite s citatom
Staro 11.12.2006, 14:51
storz Uporabnik storz ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Prikazne slike uporabnika/ce storz
Član od: Jan 2006
Sporočila: 861
Privzeto Re: Zamenjava modema

Citat:
Objavil-a dualband
Pozdravljeni

Imel sem stari studentski paket, zdaj pa sem sel na TRIO in dobil modem Ganymede. Ko sem narocal TRIO paket preko telefona me gospodicna ni nc opozorila da moram, ce zelim navadne telefone priklopit dobit drugacen modem. Jaz pa tudi nisem vedel ker na internetu samo pise, da lahko uporablas navadne in IP telefone. Tako sem v soboto ko sem dobil opremo, preden sem se registreral (kjer bi moral vpisati MAC naslov modema da bi mi zacela delovati se telefonija), poklical na tehnicno pomoc in mi je tam gosopd povedal da naj se NE registreram in poslem v ponedeljek (danes) zjutraj faks z aneksom za zamenjavo Ganymede z Sagem-om in poklicem cez kasno uro da bojo nebojo pozabil pripravt mi modema v teletrgovini v BTC (kjer ga naj bi sel zamenat popoldne ). Danes poslem faks zutri in poklicem cez eno uro. Tam mi najprej nek gospod zatrjuje da modema ne morejo kar tako zamenat, potem po prepricevanju nekje najde da imajo zabelezen da mi bojo modem zamenal, in rece da on ne ve nic vec da nej poklicem pozneje/jutri. Klicem ponovno cez 3 ure, nakar mi nov gosod pove da so prejel moj faks in da bo trajalo 10 do 14 dni da odobrijo ali pa zavernejo zamenjavo. Tko da kva je zdej s tem nevem, v soboto mi je tist gospod reku da bom lahko popoldne ze sel v teletrgovino v BTC zamenat modem, danes pa noben nc neve. Ma kdo ksne take izkusne kva nej zdej naredim?
Lep pozdrav
Jernej

uporabnisko ime: jciber
jutri dobiš papir po pošti s katerim lahko zamenjaš modem v teletrgovini.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
modema, zamenjava

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Zamenjava statične IP številke bejli Tehnična pomoč 5 29.10.2006 19:07
povezava na internet prek modema (2 racunanika) jeanmike Tehnična pomoč 3 02.10.2006 11:17
Igra WarRock in resetiranje Sagem modema PuLpKeKs Tehnična pomoč 5 10.09.2006 07:49
Lan preko sagem modema Ursuss Tehnična pomoč 10 30.08.2006 12:55
Zamenjava okolja čudežni Svet in ljudje 20 10.04.2006 09:17

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 01:46.