Nazaj   Siol.net forumi > Aktualno > Slovenija

Slovenija aktualni politični dogodki v Sloveniji ...

Orodja za teme
Staro 29.06.2007, 18:22
strašljivka Uporabnik strašljivka ni prijavljen
Banned
Prikazne slike uporabnika/ce strašljivka
Član od: Nov 2006
Sporočila: 711
Privzeto Enotna stopnja ddv in podražitev elektrike za 60%...

...ali kaj vse bodo prodali našega da se to ne bo zgodilo do volitev ?
zbiramo prednaročila da vložimo v prave delnice:
a:
b:
c:
....

aja, zakaj ? ker so to napovedali, zavrnili, in uresničujejo..... še pomnite slovaški model ?
Staro 30.06.2007, 23:20
Kajtimar Uporabnik Kajtimar ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Kajtimar
Član od: Dec 2004
Sporočila: 2.961
Privzeto Re: Enotna stopnja ddv in podražitev elektrike za 60%.............................

In naslednji premijer bo lahko, kot nekoč Churchil, patetično nagovoril Slovence: "Ponujam vam bodočnost, v kateri vas čakajko zgolj kri, znoj in solze."

Lahko noč vsem skupaj...

A. Einstein
Staro 01.07.2007, 00:29
Vsemogočni Uporabnik Vsemogočni ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Vsemogočni
Član od: Dec 2005
Naslov: v Kranju
Sporočila: 3.139
Privzeto Re: Enotna stopnja ddv in podražitev elektrike za 60%.............................

A ko bom šel v Merkur, bom tud lahko kupil kak zavitek elektrike

Pa naprimer pr Mercatorju, Sparu, Tušu itd. k bojo akcije, 50% cenejš, pa ena nalepka, da pol lahko kupim za smrekce al kva že vse majo za lept, kak meter drata
Staro 01.07.2007, 06:13
Banned

Citat:
Objavil-a Vsemogočni Prikaži sporočila
A ko bom šel v Merkur, bom tud lahko kupil kak zavitek elektrike

Pa naprimer pr Mercatorju, Sparu, Tušu itd. k bojo akcije, 50% cenejš, pa ena nalepka, da pol lahko kupim za smrekce al kva že vse majo za lept, kak meter drata
jp. sam temu se ne reče zavitek ampak akumulator ...
Staro 01.07.2007, 07:40
Winglet1 Uporabnik Winglet1 ni prijavljen
Uporabnik
Član od: May 2007
Sporočila: 1.273

Citat:
Objavil-a strašljivka Prikaži sporočila
...ali kaj vse bodo prodali našega da se to ne bo zgodilo do volitev ?
zbiramo prednaročila da vložimo v prave delnice:
a:
b:
c:
....

aja, zakaj ? ker so to napovedali, zavrnili, in uresničujejo..... še pomnite slovaški model ?
Ah ja........kako bi fajn bilo, če bi se enotna davčna stopnja uresničila.....ampak kaj češ, mi se gremo "soicalo"
Staro 02.07.2007, 18:21
Banned

Citat:
Objavil-a Winglet1 Prikaži sporočila
Ah ja........kako bi fajn bilo, če bi se enotna davčna stopnja uresničila.....ampak kaj češ, mi se gremo "soicalo"
me prov zanima s čim se boš ti šu naslednga zobarja... pa k boš prvič na cesto vržen.... pa k te bo en pjn norc na cest zbil pa ne boš mogu nove ledvičke kupt,....
Staro 02.07.2007, 20:38
Winglet1 Uporabnik Winglet1 ni prijavljen
Uporabnik
Član od: May 2007
Sporočila: 1.273

Citat:
Objavil-a strašljivka Prikaži sporočila
me prov zanima s čim se boš ti šu naslednga zobarja... pa k boš prvič na cesto vržen.... pa k te bo en pjn norc na cest zbil pa ne boš mogu nove ledvičke kupt,....
1.) mam zlo dobrega zobarja
2.) glede dela ne bom dajal komentarjev
3.) bo ta "pjn norc" na sodišču še preden se bo streznil in se ga bo preko pravnih poti dobro "obdelalo".....glede ledvičke pa upam, da nikoli ne bom potreboval kakšne tuje, pa ne zaradi denarja ampak ker imam zelo rad lastne

Sicer pa nevem kaj ima enotna davčna stopnja z vsem tem skupnega ampak na podlagi tvojih "scenarijev" vidim, da "strašljivka" ni naključje.....

Nazadnje uredil Winglet1 : 02.07.2007 ob 20:41.
Staro 03.07.2007, 21:58
anarchy Uporabnik anarchy ni prijavljen
Banned
Prikazne slike uporabnika/ce anarchy
Član od: Jan 2003
Naslov: anarchy
Sporočila: 5.502

Tudi, ce se podraza za 60%, itak bos potem lahko izbiral ponudnie, ki bodo imeli tudi do 30-50% cenejso elektriko, torej bomo lahko ogromno presparali. To bolj tko sarkasticno, upam, da ste prav razumeli, kar sem mislu, vsekakor upam, da se ne bo nic podrazalo ampak samo pocenilo, ker sem ze sit teh nategov.
Staro 04.07.2007, 05:06
Banned

Citat:
Objavil-a anarchy Prikaži sporočila
Tudi, ce se podraza za 60%, itak bos potem lahko izbiral ponudnie, ki bodo imeli tudi do 30-50% cenejso elektriko, torej bomo lahko ogromno presparali. To bolj tko sarkasticno, upam, da ste prav razumeli, kar sem mislu, vsekakor upam, da se ne bo nic podrazalo ampak samo pocenilo, ker sem ze sit teh nategov.
čist tko, za primerjavo , ker sem glih včeri ujel v enem prispevku. v nemčiji se je košarca za hospodinjstvo tkole čez palc od 2000 do dones podražila za 70-90 %. razen pralni prašek. ta je šu dol za 1 cent....
Staro 04.07.2007, 13:52
biz Uporabnik biz ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce biz
Naslov: SLO
Sporočila: 1.337

Citat:
Objavil-a Winglet1 Prikaži sporočila
1.) mam zlo dobrega zobarja
2.) glede dela ne bom dajal komentarjev
3.) bo ta "pjn norc" na sodišču še preden se bo streznil in se ga bo preko pravnih poti dobro "obdelalo".....glede ledvičke pa upam, da nikoli ne bom potreboval kakšne tuje, pa ne zaradi denarja ampak ker imam zelo rad lastne

Sicer pa nevem kaj ima enotna davčna stopnja z vsem tem skupnega ampak na podlagi tvojih "scenarijev" vidim, da "strašljivka" ni naključje.....
In sedaj nam razloži v čem bo enotna davčna stopnja boljša od več davčnih stopenj? V čem je smisel socialne neenakomernosti, ki jo ti tako rad zagovarjaš in zakaj ni delo ključavničarja enako vrednoteno kot delo ekonomista?

Obiščite tudi http://biz1.blog.siol.net/

Značke
60%, ddv, elektrike, enotna, podražitev, stopnja

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 04:21.