Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 16.11.2007, 22:52
XORO Uporabnik XORO ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce XORO
Član od: Jun 2007
Sporočila: 111
Privzeto Re: Pocenitve s strani Telekoma (SiOL) ???

Citat:
Objavil-a billycl Prikaži sporočila
jaz sem šel iz siola zaradi nekvalitete storitve. Če bi mi telefonija delovala v redu, bi verjetno ostal kljub ceni. Tako sem se pa po enem letu polovičnega delovanja odločil za odhod in ni mi žal.
Prehod na drugega ponudnika je brezplačen tudi če ste vezani pri siolu (razen če imate TV).
Postopek je sledeč
Greste pač na TK shemo (še ene pogodba)
prekinete pogodbo (oz. to bo storil vaš novi operater)
napišete ugovor zoper zadnji račun (v katerem vam bodo zaračunali kazen za predčasen odhod)
počakate 2 meseca in stvar je rešena.
po želji: lahko še pokličete po telefonu za reklamacijo računa, prijazna uslužbenka vam bo razložila zakaj morate plačat kazen in se bo le stežka sprijaznila z vašo razlago glede TK sheme in ne plačevanja pogodbene kazni.

na amisu sem (3-4 mesece) imam odprto hitrost 4Mega/768 (dela 2,8M/650 --5km oddaljen od centrale). 22EUR + 2,90EUR telefon
Na siolu so mi pri zadnjih hujših problemih rekli, da če ne bo ok bom moral zmanjšati paket (iz 1M/256->512k/128).
Pa z Amisom nimam nobenih dodatnih stroškov. Če potrebujem kako spremembo napišem mail v nekaj urah mi odgovorijo in po potrebi pošljejo po pošti papirje in še kuverto s plačano poštnino za poslat nazaj.
lepo če je to tak...sam kdo ti verjame...

če siol ni sel na isti parici vec kot 1 mega...nevem kak to da amis gre...2,8....saj tak profil ne obstaja...
ne pri siolu ne pri amisu...

pa se to amis koristi vecinoma centrale telekoma...ze dela svoje kolokacije...ampak nem zaj o tem...

stem kaj si gor napiso je prelepo da bi blo res...pa prevec poznam stvari...

lp
Staro 17.11.2007, 07:44
MrBoombastic Uporabnik MrBoombastic ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce MrBoombastic
Član od: Apr 2006
Sporočila: 279

Citat:
Objavil-a XORO Prikaži sporočila

če siol ni sel na isti parici vec kot 1 mega...nevem kak to da amis gre...2,8....saj tak profil ne obstaja...

pa se to amis koristi vecinoma centrale telekoma...ze dela svoje kolokacije...ampak nem zaj o tem...

lp
Nekaj je tudi na modemu, ne samo na parici. Lahko da je imel prej Sagema.
Staro 17.11.2007, 12:32
T-a-d-e-j Uporabnik T-a-d-e-j ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Mar 2006
Sporočila: 521

Citat:
Objavil-a XORO Prikaži sporočila

lp
Amis ma cca. 100 svojih kolokacij ob tem da dela nove. Glede profila ma pa odprto hitrost, za 19 oz. 22 evrov ti odprejo linijo do 4 ali 10 mega dl-ja oz. maksimalne stabilnosti, v njegovem primeru je to 2,8 mega dl-ja. Zakaj na Siolu ni šlo več je vprašanje, verjetno je odgovor v modemu.
Odgovorite s citatom
Staro 17.11.2007, 15:50
XORO Uporabnik XORO ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce XORO
Član od: Jun 2007
Sporočila: 111

Citat:
Objavil-a T-a-d-e-j Prikaži sporočila
Amis ma cca. 100 svojih kolokacij ob tem da dela nove. Glede profila ma pa odprto hitrost, za 19 oz. 22 evrov ti odprejo linijo do 4 ali 10 mega dl-ja oz. maksimalne stabilnosti, v njegovem primeru je to 2,8 mega dl-ja. Zakaj na Siolu ni šlo več je vprašanje, verjetno je odgovor v modemu.
tako ti pravis imajo veriabilne (prilagodljive profile, ki nihajo (testne))...to se ja ne trzi...oz se ne sme ta profil uporabljat...

v modemu...nehajte...prosim vas

pa se nekaj...sagemi so dobro delali...dokler je bil sw-er dober...

Nazadnje uredil XORO : 17.11.2007 ob 15:54.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
pocenitve, siol, strani, telekoma

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Novo v ponudbi.."Testni uporabnik" - zavajanje naročnikov ali??? saonaion SiOL TV 27 31.12.2015 01:37
[moja] Šola oblikovanja spletnih strani dragos Računalništvo in internet 333 13.08.2014 12:40
SiOL TV Plus Lipa SiOL TV 1 28.04.2007 17:59
Azurnost SIOL strani ali nepravilno delovanje servisne aplikacije? ali_baba SiOL TV 3 17.03.2007 12:48

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 05:29.