Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 21.11.2008, 18:59
kzekic Uporabnik kzekic ni prijavljen
Novinec
Član od: Sep 2008
Sporočila: 22
Privzeto Re: Ukinitev izbire siol tv in siol tv+

zanimivo men je dons na enem tvju izkljucena izbira med siol tv pa siol tv+ gre avtomatsko na siol tv +, na drugem tvju pa je še vedno siol tv...če že moram met siol tv + dejte ga usaj mau pospešit, ker rab velik časa da sploh not pride, pa dejte čimprej omogočt da lahko vrstni red programov spreminjamo kakor hocemo...
Odgovorite s citatom
Staro 21.11.2008, 21:03
poirot Uporabnik poirot ni prijavljen
Novinec
Član od: Nov 2008
Sporočila: 1

Tudi mene zanima, če bi se dalo omogočit, da bi izbiral med siol tv in siol tv+ vmesnikom?
Odgovorite s citatom
Staro 22.11.2008, 01:21
fr7pu2af9b Uporabnik fr7pu2af9b ni prijavljen
Novinec
Član od: Oct 2007
Sporočila: 26

Citat:
Objavil-a poirot Prikaži sporočila
Tudi mene zanima, če bi se dalo omogočit, da bi izbiral med siol tv in siol tv+ vmesnikom?
Mene zanima ce je ze kdo poskusal blokirati upgrade na sagemu?

Mogoce skozi kaksen firewall, selektivno blokiranje povezav, tako da spustis skozi samo televizijo, servisnih posegov pa ne?

Bi se dalo na ta nacin ohraniti stari vmesnik?
Odgovorite s citatom
Staro 24.12.2008, 16:10
mbenzfan79 Uporabnik mbenzfan79 ni prijavljen
Novinec
Član od: Dec 2008
Sporočila: 1

Ne vem, ali sem jaz čuden, ali sem že star ,

ampak meni je siol plus popolnoma nepraktičen, počasen, skratka neuporaben za klasično gledanje tv-ja. .

Ne rečem, da omogoča veliko funkcij, ampak kaj, če ne izpolnjuje osnovnih praktičnih pogojev za uporabo.

Kr neki mleje (počaaaasen), sprašuje o geslih, izbira programov ni pod prsti-strašno nerodno, da o pregledu tv sporeda ne govorim...

Če bodo ukinili standardni vmesnik in ne bodo močno izboljšali siol-plus, bom prisiljen razmisliti o alternativni rešitvi - menjava ponudnika...

Upam, da se bodo po ukinitvi standarnega vmesnika posvetili močnim izboljšavam siol plus-a...

Nazadnje uredil mbenzfan79 : 24.12.2008 ob 16:13.
Odgovorite s citatom
Staro 25.12.2008, 19:56
jasa Uporabnik jasa ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Nov 2004
Sporočila: 175

Zaradi prehoda nas uporabnikov telekom in siol maldane boli spolni organ. Oni so se tako odlocili in ne odstopijo po moje. Cetudi nas bo polovica odsla stran. Zadeva je jasna. Veliko uporabnikov naprimer amino stb-jev gleda celotno shemo programov, placajo pa osnovno. In najlazje je tako da spremenis na nekaj bolj neuporabnega. Verjamem da nas videoteko ne uporablja niti 10% uporabnikov. Zakaj? Prvic, ker nam ne morejo zagotovit dovoj pretoka za ogled HD filmov, drugic pa ker se jim neda postimat zadev. Glavno da so dobili nevem koliko novih narocnikov in komot zivijo na racun narocnine. In njihovo veeeeeeliko oglasevanje da je sioltv mozen po cei sloveniji domala kjer zelis. Zal ni tako. Pa ne da nemorem imeti sioltv...imam ga pa nisem zadovoljen z plus vmesnikom, kakor vecina ce ne ze vsi uporabniki. Ampak to jih ne zanima...Zal. Obljubljajo spremembe, noben pa ne ve kdaj. Verjetno ko bodo menjali stb-je za (ugibam) motorole. In zopet bomo primorani podaljsat razmerje, hehe.
Odgovorite s citatom
Staro 25.12.2008, 21:24
bbenci2 Uporabnik bbenci2 ni prijavljen
Pripravnik
Naslov: Moravske Toplice
Sporočila: 253

Jaz samo hočem možnost spreminjanja številke programov in nič drugega. Ne vem zakaj uvajajo nov vmesnik, ko pa je še starejši bil (za večino) bolj uporaben. Najprej je treba zadevo pripraviti v celoti, ne pa da uvedejo neko inovacijo (če lahko temu sploh tako rečemo), potem pa jo bodo čez dve leti porihtali kot je treba. Si predstavljate TV brez izbire shranjevanja poljubnega vrstnega reda?
Odgovorite s citatom
Staro 26.12.2008, 08:17
george32 Uporabnik george32 ni prijavljen
Uporabnik
Član od: May 2008
Sporočila: 537

Citat:
Objavil-a bbenci2 Prikaži sporočila
Jaz samo hočem možnost spreminjanja številke programov in nič drugega. Ne vem zakaj uvajajo nov vmesnik, ko pa je še starejši bil (za večino) bolj uporaben. Najprej je treba zadevo pripraviti v celoti, ne pa da uvedejo neko inovacijo (če lahko temu sploh tako rečemo), potem pa jo bodo čez dve leti porihtali kot je treba. Si predstavljate TV brez izbire shranjevanja poljubnega vrstnega reda?
Številke si zapomni pa bo! Saj ni tko težko ali pač?
Odgovorite s citatom
Staro 26.12.2008, 09:17
schwarzvogel Uporabnik schwarzvogel ni prijavljen
Novinec
Član od: Oct 2008
Sporočila: 30

Citat:
Objavil-a george32 Prikaži sporočila
Blagor enim ki majo to sposobnost
Odgovorite s citatom
Staro 26.12.2008, 10:06
bbenci2 Uporabnik bbenci2 ni prijavljen
Pripravnik
Naslov: Moravske Toplice
Sporočila: 253

Najprej vtipkam 145(Kanal 10), potem 16 (Info TV), potem 82 (Net TV), potem 5 (TV 3) in potem me pa glava boli!!!!!!!!!!!!
Odgovorite s citatom
Staro 27.12.2008, 10:46
telex Uporabnik telex ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce telex
Član od: Nov 2006
Sporočila: 928

Citat:
Objavil-a george32 Prikaži sporočila
Potem pa naj dajo vsakemu uporabniku še en kramp, da si bomo sami kanale prekopali.

Značke
izbire, siol, ukinitev

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Ukinitev računa SIOL Plac gombi SiOL PlaC 2 21.10.2008 13:17
Siol internet in siol paketi - dodatna vprašanja pred nakupom randius O storitvah 4 28.11.2007 00:05

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 06:38.