Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL telefonija

SiOL telefonija Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL telefoniji...

Odgovori

Orodja za teme
Staro 23.12.2008, 13:41
AgainstMe Uporabnik AgainstMe ni prijavljen
Novinec
Član od: Nov 2008
Sporočila: 6
Privzeto Nedelujoči dohodni klici

Pozdravljeni.

Mene pa zanima zakaj mi izhodni klici delujejo povsem normalno, pri dohodnih pa mi kar vrže ven. Modem sem že resetiral in ni spremembe.

Aja pa še nekaj bi rad vprašal, zakaj mi občasno ob klicanju dvojno zvoni? Malce je moteče, zgleda kot da bi poslušal odmev.

Najlepša hvala že vnaprej za pomoč.
Odgovorite s citatom
Staro 24.12.2008, 07:21
sori Uporabnik sori ni prijavljen
Novinec
Član od: Aug 2006
Sporočila: 42
Privzeto Re: Nedelujoči dohodni klici

S telefonijo boš imel še kar probleme...

Pri meni je isto. Klical na tehnično pomoč in so mi ponovno vzpostavili modem (telefon na drugi vhod), zadeva čudežno deluje. Poskusim izključit modem in ga ponovno vklopiti in glej ga zlomka spet dohodni klici ne delujejo. Ponovno pokličem na tehnično pomoč... in mi vzpostavijo ponovno modem, izjavijo "zdaj pa smo rešili zadevo". Tri oz. štiri dni kasneje ugotovim, da mi že par dni ne delujejo dohodni klici. Kličem na tehnično pomoč in ugotovijo, da sploh se ne morejo povezati na moj modem...

Čudežno po resetu modema spet normalno deluje...

Tako, da nisem nikoli siguren, da mi telefon deluje kot treba ali ne.

Sicer pa tudi ko "dela" ni uporabno, ker se pojavlja odmev (ne toliko na moji strani kot na sogovornikovi), se pojavljajo razni šumi kateri se toliko ojačajo, da ni se možno več pogovarjat po telefonu in podobne motnje.

Za vse te motnje pa ni rešitve (zaradi tega so mi že enkrat menjali modem, pa vse dela kot prej).

Želim ti veliko sreče pri uporabi siol telefonije.

LP
Odgovorite s citatom
Staro 24.12.2008, 08:11
alex1 Uporabnik alex1 ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Dec 2005
Sporočila: 452
Privzeto Re: Nedelujoči dohodni klici

Najbolj neugodno je ravno to, da ne delujejo dohodni klici, za kar izveš šele od prijateljev, ki te opozorijo, da imaš že teden dni zaseden telefon. Sem že večkrat ponovil in sem še vedno prepričan, da je za napako kriv modem oz. njegov softwear, glede na to, da sem prej dve leti uporabljal Sagem, kjer ni pri telefoniji nikoli prišlo do podobnih težav. Me pa zanima, če namerava Telekom sploh kaj urediti glede tega in dvojnega zvonenja, odmeva, nedelovanja prokaza ID klicočega.......
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
dohodni, klici, nedelujoči

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Telefonija-problem(dohodni klici) anto SiOL telefonija 44 09.12.2008 09:39
Dohodni klici v siol komunikatorju gorhil SiOL Komunikator 1 29.11.2008 07:05
TRIO razvezan dostop - težave z dohodnimi klici Dravlje Tehnična pomoč 5 04.04.2008 16:22
Klici tehnikov v zvezi z odpravljanjem napake bejli O storitvah 11 06.12.2007 22:24
Odhodni klici musli Tehnična pomoč 3 31.10.2007 12:59

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 06:24.