Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 05.01.2009, 18:45
miki12 Uporabnik miki12 ni prijavljen
Novinec
Član od: Jan 2009
Sporočila: 10
Privzeto Kdaj možnost spreminjanja številk kanalov na SIOL TV+?

Tako jaz, kot tudi večina drugih uporabnikov se sprašuje kdaj končno bomo dobili možnost spreminjanja številk kanalov na SIOL TV Plus vmesniku. Vedno se samo obljublja stori pa nič! Sam sem sicer pristaš vmesnika SIOL TV ker je mnogo boljši od SIOL TV Plus-a!

Pa še vprašanje zakaj na SIOL TV vmesniku za tiste ki imamo POLNO TV shemo NE dodajate novih programov, kot to storite na SIOL TV Plus? (Vitel, Tele M, SIP TV, TV AS, Kanal10)???? odvzamejo pa se takoj (AB Moteurs, SR, Escales, Encyclopedia, ...). Saj imamo POLNO TV SHEMO ali potem nismo upravičeni na obeh vmesnikih imeti istih kanalov? Ali se pač fovarizira SIOL TV Plus in se na tak način (mehak način) skuša prisiliti uporabnike, da začnejo gledati Plus vmesnik, ki je prav beden?

Simon
Odgovorite s citatom
Staro 05.01.2009, 20:15
itak Uporabnik itak ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Sep 2008
Sporočila: 148
Privzeto Re: Kdaj možnost spreminjanja številk kanalov na SIOL TV+?

Sem pri kolegu videl sistem Siol TV plus in moram priznati, da je res beden. Očitno pravilno ugotavljaš, verjetno so se odločili, da shemo "širijo" samo na plusu in s tem uporabnike vabijo na nov vmesnik...
Odgovorite s citatom
Staro 06.01.2009, 08:24
mihies Uporabnik mihies ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Jan 2006
Sporočila: 331

Simon, se strinjam. Zgleda da se je SIOL vseeno malo zamislil nad grobo silo (enostaven izklop navadnega vmesnika) in sedaj poskuša z "zvijačami". Bedno bedno bedno.
Odgovorite s citatom
Staro 06.01.2009, 10:33
bbenci2 Uporabnik bbenci2 ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Nov 2008
Naslov: Moravske Toplice
Sporočila: 253

Ča kaj ni fer, potem ni fer to, da ja celotno Prekmurje že na PLUS vmesniko, pa še mislim, da Goriško območje. Torej vsi ostali (večina) pa ima še možnost izbire med starim in novim vmesnikom in vsi verjetno uporabljejo navaden vmesnik. Zakaj ni fer? Ni fer zato, ker tisti, ki plačujejo osnovno programsko shemo, lahko preko starega vmesnika gledajo popolno programsko shemo!! Ravno nas v Prekmurju, kjer je standard najvišji, so morali prve odsekati!!
Odgovorite s citatom
Staro 06.01.2009, 11:16
diolen Uporabnik diolen ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce diolen
Član od: Dec 2005
Sporočila: 694

Izgleda, da ste samo novi naročniki na PLUS vmesniku brez možnosti izbire starega.
Odgovorite s citatom
Staro 06.01.2009, 11:28
schwarzvogel Uporabnik schwarzvogel ni prijavljen
Novinec
Član od: Oct 2008
Sporočila: 30

Citat:
Objavil-a diolen Prikaži sporočila
Izgleda, da ste samo novi naročniki na PLUS vmesniku brez možnosti izbire starega.

Sem novi naročnik (tri mesece), pa imam še vedno na eni TV oba Vmesnika, na drugi pa samo plus vmesnik
Lj. območje
Odgovorite s citatom
Staro 06.01.2009, 12:24
Pripravnik

Citat:
Objavil-a diolen Prikaži sporočila
Jaz sem postal naročnik 17.11.2008 in sem do 1.12.2008 imel izbiro med plus in navadnim. V ponedeljek, 1.12.2008 pa ko ga prižgem, se takoj zaganja plus vmesnik.
Odgovorite s citatom
Staro 06.01.2009, 13:27
caddy Uporabnik caddy ni prijavljen
Novinec
Sporočila: 92

Zahtevam od siola da nove programe aktivira tudi na starem vmesniku ker plačujem polno programsko shemo sicer bom razmislil o nadaljnih ukrepih in o tem obvestil ustrezne agencije oziroma urade ter medije.
Odgovorite s citatom
Staro 06.01.2009, 13:37
Pripravnik

Citat:
Objavil-a caddy Prikaži sporočila
Zahtevam od siola da nove programe aktivira tudi na starem vmesniku ker plačujem polno programsko shemo sicer bom razmislil o nadaljnih ukrepih in o tem obvestil ustrezne agencije oziroma urade ter medije.
Kaj nekateri sploh nimate možnosti za PLUS vmesnik, kot mi nekateri ne za navadnega??
Odgovorite s citatom
Staro 06.01.2009, 14:03
caddy Uporabnik caddy ni prijavljen
Novinec
Sporočila: 92

Citat:
Objavil-a bbenci2 Prikaži sporočila
Kaj nekateri sploh nimate možnosti za PLUS vmesnik, kot mi nekateri ne za navadnega??
imam možnost navadnega in plus vmesnika. seveda uporabljam navadnega. in nemorem pristati na obnašanje siola, ki noče uvrščati novih programov v navadni vmesnik in nas s tem prisiliti v uporabo plusa. gre za jasno izsiljevanje!
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
kanalov, možnost, programov, razvrščanje, siol, spreminjanja, številk

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Menjava vrstnega reda kanalov pri SiOL TV plus Forenzik SiOL TV 4 04.05.2007 23:19
Prenos ISDN telefonskih številk na Siol Dravlje Tehnična pomoč 5 28.11.2006 19:54
Kdaj siol tv v občini Markovci miran74 SiOL TV 1 25.09.2006 21:02

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 13:23.