Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 06.01.2009, 15:10
MIKO Uporabnik MIKO ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce MIKO
Član od: Jun 2008
Sporočila: 638
Privzeto Re: Kdaj možnost spreminjanja številk kanalov na SIOL TV+?

Kak ste bedni s tem. Če vam kaj ne paše ne vem kaj delate pri siolu. Kdo pa vas sili da ste tu. Samo bunite se, tipično slovensko. Marš k konkurenci.

Meni je vsec Tv plus.

P.S.
no, zdaj pa me popluvajte, drugo tak ne znate. Da še enkrat dokažete, da mam prav.
Odgovorite s citatom
Staro 06.01.2009, 15:37
alsi Uporabnik alsi ni prijavljen
Novinec
Član od: Dec 2006
Sporočila: 40

Citat:
Objavil-a MIKO Prikaži sporočila
Kak ste bedni s tem. Če vam kaj ne paše ne vem kaj delate pri siolu. Kdo pa vas sili da ste tu. Samo bunite se, tipično slovensko. Marš k konkurenci.

Meni je vsec Tv plus.

P.S.
no, zdaj pa me popluvajte, drugo tak ne znate. Da še enkrat dokažete, da mam prav.
No, jaz sem pa prav zaradi vmesnika že en mesec pri konkurenci
Odgovorite s citatom
Staro 06.01.2009, 15:44
bbenci2 Uporabnik bbenci2 ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Nov 2008
Naslov: Moravske Toplice
Sporočila: 253

Citat:
Objavil-a caddy Prikaži sporočila
imam možnost navadnega in plus vmesnika. seveda uporabljam navadnega. in nemorem pristati na obnašanje siola, ki noče uvrščati novih programov v navadni vmesnik in nas s tem prisiliti v uporabo plusa. gre za jasno izsiljevanje!
Treba je razumet, da se vse posodobitve dodajajo v nov PLUS vmesnik, stari vmesnik se postopoma ukinja.
Odgovorite s citatom
Staro 06.01.2009, 15:55
MIKO Uporabnik MIKO ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce MIKO
Član od: Jun 2008
Sporočila: 638

Citat:
Objavil-a alsi Prikaži sporočila
No, jaz sem pa prav zaradi vmesnika že en mesec pri konkurenci
Očitno se ti kolca po starih časih, ker se hodis na ta forum
Odgovorite s citatom
Staro 06.01.2009, 18:47
mihies Uporabnik mihies ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Jan 2006
Sporočila: 331

Citat:

Meni je vsec Tv plus.

P.S.
Ti očitno svet dojemaš binarno in kar je tebi v redu mora pač biti vsem v redu. Če ti je všeč plus vmesnik ti je pač všeč. Zaradi mene bodi mazohist. Nekaterim je všeč navaden vmesnik.
Noben tukaj pa se ne buni zaradi plus vmesnika ampak zato, ker SIOL hoče vse prisiliti na plus vmesnik brez možnosti izbire. A ti razumeš besedno zvezo "možnost izbire"? Glede "marš stran" pa ti najbolje kažeš nestrpnost in primitivnost. Stanje v državi je tako, da nima vsak več možnosti izbire.
No jo, pravzaprav bi se morali bunit tudi zaradi plus vmesnika in to zato, ker so zmetali ogromno denarja v nekaj katastrofalno neuporabnega - s tem denarjem bi verjetno lahko povlekli optiko v kakem večjem mestu.
Odgovorite s citatom
Staro 06.01.2009, 19:31
Pripravnik

Stvar je taka, da je siol tv možen v nekaterih naseljih, kjer konkurence ni in je mogoče sploh ne bo. Tako da se siol lahko igra.
Odgovorite s citatom
Staro 06.01.2009, 20:10
nejevernez Uporabnik nejevernez ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Aug 2007
Sporočila: 180

Citat:
Objavil-a bbenci2 Prikaži sporočila
Treba je razumet, da se vse posodobitve dodajajo v nov PLUS vmesnik, stari vmesnik se postopoma ukinja.
In kake posodobitve so to, v zadnjih slabih dveh letih od kar je novi vmesnik v uporabi? Moderno oblikovani modri kvadratki morda?
Odgovorite s citatom
Staro 06.01.2009, 20:20
miki12 Uporabnik miki12 ni prijavljen
Novinec
Član od: Jan 2009
Sporočila: 10

Nekateri pač tudi pozabljajo, da nas je SIOL "privezal" za dve leti in to preden je začel ukinjati stari vmesnik. Najprej pridobi ljudi, potem jih priveže za nameček pa jim kasneje še tisto kar je dobrega vzame.

Jaz sem po dvomesečnem testiranju izbral SIOL ravno zaradi navadnega vmesnika, ker je enostaven, hiter in zato ker omogoča spreminjanje številk kanalov in nasploh ne dela problemov, zdaj po letu dni pa hočejo ta vmesnik ukiniti.
Naj povem še da je SIOL TV Plus vmesnik ful počasen in ga stalno meče ven tako, da ga ne uporabljam.

Še vedno pravim da dobre stvari so enostavne in zakaj nekaj kar dela in s čimer so ljudje zadovoljni spreminjat in celo ukinjat!

SIOLOVCI PA MI ŠE VEDNO NISO ODGOVORILI NA MOJE VPRAŠANJE!
Če pravijo da pospešeno delajo na tem, da bo mogoče spreminjati številke kanalov tudi na + vmesniku. KDAJ!!!
Urban, Tilen, in ostali kje ste?
Odgovorite s citatom
Staro 07.01.2009, 06:15
telex Uporabnik telex ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce telex
Član od: Nov 2006
Sporočila: 928

Citat:

Meni je vsec Tv plus.

P.S.
Nekatere osebe omejenega obzorja pač ne razumejo, da nismo uporabniki zaradi SIOL-a ampak je SIOL zaradi uporabnikov. Minili so časi, ko smo uporabniki morali hvaležno hvaliti vsako muho arogantnega monopolista in je bilo bogokletno zahtevati kakšno izboljšavo.
S svojimi zahtevami te mi sploh ne omejujemo. Ti boš še naprej uporabljal le tiste funkcije vmesnika kot do sedaj in te ne bo zaradi tega nihče žalil, preganjal ali pljuval po tebi.
Staro 07.01.2009, 08:25
Pripravnik

Jaz na + vmesniku zahtevam samo možnost spreminjanja številke programov in nič drugega. Pred enim letom sem imel na testu siol tv s starim vmesnikom. Kar naenkrat se mi je ugašal, resetiral, slika je kockala. Zdaj, ko pa imam + vmesnik pa mi vse deluje OK, slika mi več ne kocka, ne ugaša se,...
Samo potrebno je še dodaz funkcijo spreminjanja številk programov in to bo to.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
kanalov, možnost, programov, razvrščanje, siol, spreminjanja, številk

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Menjava vrstnega reda kanalov pri SiOL TV plus Forenzik SiOL TV 4 04.05.2007 23:19
Prenos ISDN telefonskih številk na Siol Dravlje Tehnična pomoč 5 28.11.2006 19:54
Kdaj siol tv v občini Markovci miran74 SiOL TV 1 25.09.2006 21:02

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 16:31.