Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 18.02.2009, 09:06
maco69 Uporabnik maco69 ni prijavljen
Novinec
Član od: Feb 2009
Sporočila: 1
Privzeto Siol TV plus

Že skoraj 4 leto sem uporabnik SIOLA in takega katastrofalnega vmesnika kot je SIOL TV PLUS že dolgo nisem nikjer videl.

Zakaj smo uporabniki SIOLA prisiljeni v uporabo tega mi ni jasno.
Delovanje je katastrofalno, smo ves čas okence z kvadrati, pa daljinec pritiskaš kot ****** ker pač na neke komande čakaš včasih tudi minuto.

Da ne govorim za vidoteko in podobnimi.

NE GRE SAMODEJNO NASTAVIT VRSTNEGA REDA PROGRAMOV !!

Katastrofa. Če si odkljukaš stran, da nimaš polne programske sheme imaš na tistih številkah moder ekran in napis da nisi naročen na te vsebine !!!
Zakaj pa jih hudiča potem prikazujete !!
Tako imam sedaj 10 programov, pa spet 10 plavih oken pa spet 2 pa spet 20 plavih oken itd....
Živa groza in sedaj spet lahko menjam shemo šele 19.3.2009
Ali se sploh v SIOL u zavedate kaka je kakovost vaših storitev??
Ali sploh kdo bere vse te pritožbe uporabnikov ??
Jaz sem obupal in hvala bogu 6.3 T-2 odpira centralo in nimam več volje in živcev se zezat z monopolisti tipa Telekom+ SIOL.
Tisti ki pa hvalite SIOL TV Plus , pa se mi mal zdite smešni ali pa še niste videli kako mora delovati prava IP Televizija.

Vem da odgovora ne bo, kot ga tudi ni na številkah 080 1000
Vsi operaterji so zasedeni (pa glazba 10 min. ), potem pa vsevedi operater svetuje Resetirajte modem - mislim .
Pa za tako storitev SIOL TRIO plačujem 39 EUR mesečno, pa mam hitrost 1/512 (groza )
Res manjka v tej državi zdrava konkurenca
samo za primerjavo: T-2 optika, 10/10, TV (2 HD programa) 140 tv kanalov
katere lahko po mili volji nastavljaš, 2 SIM kartici 30 EUR mesečno
No pa se zamislite !!

Pa veselo kockanje vsem še naprej želim, jaz ga več dolgo ne bom gledal

lp
Odgovorite s citatom
Staro 18.02.2009, 09:37
rock Uporabnik rock ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce rock
Član od: Apr 2003
Sporočila: 4.780
Privzeto Re: SIOL TV PLUS - katastrofa

Kako pa mora delovat prava IPTV?

Za moj pogled deluje prek bakra čisto OK. Upam da bo pri drugem ponudniku, ko pripele optiko enako.

Vmesniki so kakršni so. Tale Siol+ je od vseh v SLO res najbolj "falen". Za moj pogled so prav VSI zanič. IPTV oz. video signal prek IP protokola bi moral bit le ena od storitev, ne pa da je multicast le način distribucije podatkov.

Trenutno le varianta prek PC daje svobodo pri uporabi vsebin (tudi slika je boljša kot prek STB), ki so na voljo. Pa še kaj uporabnega (tudi kak bolj ali manj potreben komentar v kak forum pade) mimgrede postoriš, kadar imaš ekran le zase... na programu pa komerciala.

Ključen in edini problem vsega so avtorske pravice in obračunavanje storitev pa če se to javno priznava ali ne.
Odgovorite s citatom
Staro 18.02.2009, 09:59
dada Uporabnik dada ni prijavljen
Novinec
Sporočila: 3

se strinjam katastrofa
Odgovorite s citatom
Staro 18.02.2009, 10:04
jaznanetu Uporabnik jaznanetu ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce jaznanetu
Sporočila: 279

na siol tv plus bi lahko dodali tudi SIOL PlaC
Odgovorite s citatom
Staro 18.02.2009, 10:50
lintwer Uporabnik lintwer ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Nov 2008
Sporočila: 167

Ja seveda,pa še internet gor,pa še elektronsko pošto,video konferenco in bo TV plus šibal kot raketa.

Lp
lintwer
Odgovorite s citatom
Staro 18.02.2009, 11:05
Tramp Uporabnik Tramp ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce Tramp
Član od: Jan 2006
Sporočila: 220

Tole piše na Siolovi strani, ko pa vprašam, kako se naštima snemanje, je pa odgovor, da te možnosti ni.

Vmesnik SiOL TV plus
Preko uporabniškega vmesnika SiOL TV plus si lahko na preprost način med gledanjem televizije izposodite filme ali risanke, igrate igrice na vašem TV zaslonu, pregledujete TV sporede, snemate oddaje, urejate bližnjice do svojih najljubših programov in določate omejitve dostopa.
Odgovorite s citatom
Staro 18.02.2009, 16:54
denver3 Uporabnik denver3 ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Mar 2008
Sporočila: 113

ja dokler bomo vsak samo tukaj gor nekaj pisal se ne bo nič popravlo kot se še nikoli ni!!!! naj mi en zagovornik pove kaj so odkar imamo plus popravili, spremenili? se spomnite ko celi SLO ni delal sioltv, kao nekaj se popravlja...kaj je blo??? NIČ NIČ

Urban in drugi agenteki pa morejo hvalit storitev in jo zagovarjat ker jim tako naročijo nadrejeni!!!!

noben pa se ne javla na forum siolTV, vprašaj jih nekaj v temi siol telefonija pa boš dobil odgovor takoj!! njim je tudi hudo ker morejo tolko tega poslušat pa vejo da prodajajo drek pa morejo ta drek zagovarjat!!! ja pač njih rešuje vezava j....!!!

spremenili pa itak ne bojo ničesar ker ničesar ne morejo spremenit!!! naj mi nekdo pove kako bodo kaj spremeinjali? preko servisnih straneh? ne vem!!!

Pač človekova zaletavost in naivnost!!! pa taka reklama!!!!
Odgovorite s citatom
Staro 18.02.2009, 17:10
midi Uporabnik midi ni prijavljen
Novinec
Član od: Dec 2008
Sporočila: 71

se pridružujem. pravim da je tale siol+ totalka falen vmesnik.
stari vmesnik je bil mnogo boljši.....

t-2 ima veliko boljši vmesnik in upam da jih boste posnemali.
na t-2 forumu sodelujejo pri pogovoru, pišejo pojasnila in odgovarjajo.....tukaj pa vidim da noben niti ne prebere teh sporočil
Odgovorite s citatom
Staro 18.02.2009, 18:27
nejevernez Uporabnik nejevernez ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Aug 2007
Sporočila: 180

Citat:
Objavil-a midi Prikaži sporočila
se pridružujem. pravim da je tale siol+ totalka falen vmesnik.
stari vmesnik je bil mnogo boljši.....

t-2 ima veliko boljši vmesnik in upam da jih boste posnemali.
na t-2 forumu sodelujejo pri pogovoru, pišejo pojasnila in odgovarjajo.....tukaj pa vidim da noben niti ne prebere teh sporočil
očitno je "strokovnost" ljudi, ki delajo na storitvi SIOL TV, ubila še zadnji kanček volje agentov, ki so pokazali, da očitno želijo pomagati na forumu, vendar so obupali, ker pri takšni storitvi nimajo kaj storiti
Odgovorite s citatom
Staro 18.02.2009, 18:47
newone Uporabnik newone ni prijavljen
Novinec
Član od: Oct 2007
Sporočila: 51

Zaradi tehničnih težav sem moral zamenjati navadnega, s plus vmesnikom..... Kaj naj rečem? Kot prehod Volva na Zastavo, vsaj kar se uporabnosti in odzivnosti tiče! Upam da bodo to na SIOLU kmalu uredili! Glede samega delovanja programov pa jaz nimam pripomb, ni kockanja in podobno..... vsaj zaenkrat ne!

Nazadnje uredil newone : 18.02.2009 ob 18:49.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
katastrofa, siol

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Novo v ponudbi.."Testni uporabnik" - zavajanje naročnikov ali??? saonaion SiOL TV 27 31.12.2015 01:37
SIOL PLAC Težava po registritriranju v moj siol pixi69 SiOL PlaC 10 08.04.2009 12:55
Siol internet in siol paketi - dodatna vprašanja pred nakupom randius O storitvah 4 28.11.2007 00:05

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 07:57.