Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > Tehnična pomoč

Tehnična pomoč za naročnike storitev...

Odgovori

Orodja za teme
Staro 30.07.2009, 22:35
sprinter Uporabnik sprinter ni prijavljen
Novinec
Član od: Jul 2009
Sporočila: 1
Privzeto Moj problem!

Lep pozdrav!

Adsl Siolov internet so mi priklopili pred dvema letoma in pol, eno leto sem poklical najmanj 50 krat(ne nabijam, ziher imajo kej zabeležen) na siol 0801000 in poslušal tisto "muzko" in natolcevanja raznih operaterjev al kaj so. Težave so bile take, da mi je metalo ven napako 678(če se ne motim, ker zdej imam visto in mi ne kaže več takšnih napak ampak sam noče povezat) no v glavnem za čuda so skos pri tehniki pri seb popravljal - pri meni niso bili vse skup dvakrat od takrat ko sem dobil internet. No potem je eno leto delal brez problemov.. zadnje pov leta je pa obup. Poveže zlo počas(če sploh poveže) in ko odprem spletno stran mi jo včasih sploh ne odpre ali mi jo odpre na pol! Redno meče iz povezave,ne poveže ipd ok vredu kličem na siol in pod 15 minutah poslušanja tiste muzike povem za napako nekemu operaterju in ta isti neki "kao" probava in sprašuje če sm resetiral modem(halo?) ja ne a res 150x do zdej pa ne pomaga! Kul, pravi kolega na liniji pri Siolu, da je zabeležil in da me bodo obiskali tehniki.. ok - naj pridejo. En dan,dva dni, tri dni nobenga ni.. kot da je vse v redu..ok, me briga.. če se kdo misli iz strank zafrkavat ..problem je samo ker vse izpade po tri,štiri dni plačam jest na koncu ko prejmem položnico z enotno ceno 30€ in plačujem izpade tudi če nisem imel interneta!(proti koncu posta)

Plačujem 30 € na mesec za tisti 1mega če sploh kdaj dela. Rad bi samo da se lahko ko pridem zmatran z šihta, usedem za računalnik in prelistam malo novice ipd.. brez straha a mi bo internet delal ali ne. No v glavnem če se napake nebo odkril v enem mesecu in se je popravilo bom odjavil ta "jajca od interneta" nepreklicno - če bo treba bom šel tudi do kakšnih medijov in malo povedal, kakšen je odnos do strank.

+ tega mi crkuje telefon ob večjih nalivih(ker zalije tisto PTT omaro ki je na hiši) in sem prosil tehnike, če lahko zrihtamo na naše stroške(večstanovanjska hiša) so me preprosto ignorirali z izjavo, da smo pač uredili(zamenjali tisto škatlo v PTT omarci) in ne bo problemov.. fajn.. do naslednjega dežja, ko bo spet zalilo a ne?

Moje zahteve(pravice stranke), za ostanek pri Siolu brez kakšne galame:

- da se uredi internet, da bo delal 100% ne da bo potrebno enkrat tedensko klicati in poslušati nadležno "muziko" in natolcevanja operaterjev!
- zaščititi telefon pred nalivi(PTT omarico, magari če jo skopljejo in pelejo sebi v dnevno)

+ tega me zanima, če obstaja kakšen boljši paket za 30€(ker se mi zdi za 1mb predrago)

... to sta dva pogoja. Za 30 evrov mesečno za internet in potem še za telefon(nekaj deset evrov) jest mislim, da si zaslužim da zrihtate to!

* Moje podatke dobite na privatnem sporočilu, ko zaprosite za njih - seveda če mi bo internet delal!

( sem pa naredil print - screen(za medije) če bi to sporočilo čudežno izginilo z foruma)

Nazadnje uredil sprinter : 30.07.2009 ob 22:42.
Odgovorite s citatom
Staro 31.07.2009, 07:24
madmitch Uporabnik madmitch ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce madmitch
Član od: Jul 2006
Sporočila: 1.719
Privzeto Re: Moj problem!

Računa seveda še nisi reklamiral, aneda? Če ne dela in si res tolikokrat klical, je potrebno reklamirati račun, ni druge.

Hint: če le moreš, kliči na 0801000 dopoldan.
Staro 31.07.2009, 16:27
rda Uporabnik rda ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Feb 2005
Sporočila: 1.018
Privzeto Re: Moj problem!

100% ti ne bo garantiral nihče...niti Siol, niti kdo drug

Se pa pridružujem prejšnjemu predlogu - ob vsaki napaki klic na 080 in reklamacije računov

lp
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
moj, problem

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Sinope 568 problem s serverjem BekaXP Tehnična pomoč 4 11.04.2009 09:09
Problem daljinec in Sagem IAD81HD Tzuli SiOL TV 4 15.09.2008 15:17
Problem prenosa preko IrDA vrat Jernej_ Mobilna telefonija 1 29.05.2008 22:10
Siol Tv komunikator Sagem, problem dpovalej SiOL TV 4 11.03.2008 13:07
Problem pri sami vzpostavitvi interneta Shin3r Tehnična pomoč 4 09.01.2008 00:00

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 02:18.