Nazaj   Siol.net forumi > Multimediji > Računalništvo in internet

Računalništvo in internet internet, hardware, software ...

Orodja za teme
Staro 22.05.2010, 17:54
Babi2 Uporabnik Babi2 ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce Babi2
Član od: Dec 2007
Naslov: Gorenjska
Sporočila: 555
Privzeto Re: tuš telekom - KATASTROFA - 55€/mesec za 3MB/s prenosa

Kolikor razumem zadevo, pogodbe vendar nisi podpisal ti, ampak prejšnji lastnik stanovanja. Si ti podpisal kakšen aneks? Prejšnji lastnik naj enostavno odpove tuš telekom zaradi tega, ker tam ne živi več, v tem primeru mu pa ja ne morejo komplicirati.

Ponavadi se dobro obnese tudi posredovanje Zveze potrošnikov. Če si član, bo njihova pravna služba zate to opravila brezplačno.
Staro 23.05.2010, 18:27
aalagic Uporabnik aalagic ni prijavljen
Novinec
Član od: Feb 2008
Sporočila: 62

ha ha ha vsi operaterji imajo to foro da ti omogocajo DO tiste cifre cez pa ne,jaz sem imel z siolom te probleme pa mi ni bilo jasno zakaj je tako pocasno vse skupaj na koncu sem imel sreco da je sosed na siolu in je malo pogledal racunalnik ali ima viruse pa se je izkazalo da so siolovci zaprli pipco in se je on preko telefona pogovoril z tehnicno sluzbo kje je problem in od tedaj nisem nikoli imel tezav glede tega, sem pa komaj cakal da se iztece pogodba da se poslovim od teh oderuhov-SIOL
Staro 23.05.2010, 19:56
Hejaho Uporabnik Hejaho ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Apr 2008
Sporočila: 270

Citat:
Objavil-a aalagic Prikaži sporočila
ha ha ha vsi operaterji imajo to foro da ti omogocajo DO tiste cifre cez pa ne,jaz sem imel z siolom te probleme pa mi ni bilo jasno zakaj je tako pocasno vse skupaj na koncu sem imel sreco da je sosed na siolu in je malo pogledal racunalnik ali ima viruse pa se je izkazalo da so siolovci zaprli pipco in se je on preko telefona pogovoril z tehnicno sluzbo kje je problem in od tedaj nisem nikoli imel tezav glede tega, sem pa komaj cakal da se iztece pogodba da se poslovim od teh oderuhov-SIOL
Pa sej imaš speed test pa preveri in mora biti toliko kot imaš naročeno,druga je pri tušu.
Staro 23.05.2010, 19:58
rambo013 Uporabnik rambo013 ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce rambo013
Član od: Oct 2008
Naslov: Vipavska dolina
Sporočila: 1.664

Pri Siolu ne omogočajo do ampak tisto kar napišejo, razen od zadnje posodobitve ko je malce manj kot je naročeno.
Staro 24.05.2010, 18:16
Novinec

Citat:
Objavil-a Hejaho Prikaži sporočila
Pa sej imaš speed test pa preveri in mora biti toliko kot imaš naročeno,druga je pri tušu.
jej jej jej se en siolovc to so mi vedno rekli ko sem klical na njihovo stevilko in vedno dobil odgovor da je je pri njih vse uredu in da po vsej verjetnosti mi v ozadju dela kasen program in da zaradi tega ni na speed testu stevilka vsaj priblizna temu kar sem placeval,potem pa sem kot sem napisal posedel pred racunalnik soseda ki naj bi kaj znal glede racunalnistva pa je precekiru racunalnik in na koncu pogruntal in uredil kar je bilo narobe -klic na siol in povedal pametnakovicem na tehnicni podpri kje problem.
Staro 24.05.2010, 21:39
Hejaho Uporabnik Hejaho ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Apr 2008
Sporočila: 270

Citat:
Objavil-a aalagic Prikaži sporočila
jej jej jej se en siolovc to so mi vedno rekli ko sem klical na njihovo stevilko in vedno dobil odgovor da je je pri njih vse uredu in da po vsej verjetnosti mi v ozadju dela kasen program in da zaradi tega ni na speed testu stevilka vsaj priblizna temu kar sem placeval,potem pa sem kot sem napisal posedel pred racunalnik soseda ki naj bi kaj znal glede racunalnistva pa je precekiru racunalnik in na koncu pogruntal in uredil kar je bilo narobe -klic na siol in povedal pametnakovicem na tehnicni podpri kje problem.
Torej kot sem razumu je bilo nekaj na tvojem računalniku ane
Staro 25.05.2010, 18:34
Novinec

ne ni bio z racunalnikom narobe na zalost siola ampak pri njih

Značke
3mb or s, 55€ or mesec, katastrofa, prenosa, telekom, tuš

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 18:10.