Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 09.03.2011, 19:57
MIKO Uporabnik MIKO ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce MIKO
Član od: Jun 2008
Sporočila: 638
Privzeto Re: Rezervirani programi Siol box-s !!

Pa sem že mislil nabavit box...me je minilo
Odgovorite s citatom
Staro 09.03.2011, 20:02
pinkobalinko Uporabnik pinkobalinko ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Nov 2008
Sporočila: 176

Citat:
Objavil-a Frenky Prikaži sporočila
Ni mogoče... To ni mišljeno s tehničnega vidika po moje
Seveda ni mišljeno s tehničnega vidika.
Tisti programi so rezervirani z namenom in se ne čudim, da se na Planetu 9 niso pripravljeni pogajati.
Se mi pa smilijo dekleta in fantje iz tehnične pomoči, ker so jih devetoplanetarci še enkrat več s temi svojimi domislicami potunkali med gotovo dejstvo in jezne uporabnike.

Nazadnje uredil pinkobalinko : 09.03.2011 ob 20:07.
Odgovorite s citatom
Staro 10.03.2011, 06:08
tRoller Uporabnik tRoller ni prijavljen
Novinec
Član od: Jan 2011
Sporočila: 90

Citat:
Objavil-a cveto Prikaži sporočila
Pa kam se naj človek pritoži ? Pa saj ta box sem jaz KUPIL in ga nisem dobil podarjenega,sedaj pa ga ne morem uporabljati po svojih željah !!!!!!!!!!Najboljše da nam še kar siol razporedi programe da ne bomo imeli mi nič po svoji želji.
In ti poknejo na 10,20 vsiljene programe ker točno vejo da si povprečen gledalec tja shrani do ene 20-25 najbolj gledanih programov.Ne razumem zakaj zveste uporabnike,zveste plačnike in še bi lahko našteval zdaj za***avajo s temi programi.
Kakšna politika je to ?Zaradi tega sigurno novi uporabniki ne bodo valili k siolu.
Kar nekaj postov sem že napisal na to temo,IN ZAGOTAVLJAM VAM DA BOM VZTRAJEN NA FORUMU S TEM VPRAŠANJEM.
Po moje siol ne izgubi niti centa če malo prestavi te programe.
Omenim pa še enkrat,tudi velikost pisave je premajhna(v opisih oddaj,filmov....)
Pa tudi to ni problem,ker pri novicah pa imaš možnost povečave črk.Samo omogočiti je potrebno.
.
.
Poudarjam pa da te kritike nikakor ne letijo na vas,sodelavci siola na tehnični pomoči in informacijah ampak na vaše vodstvo.Vi ste pač edina vez med nami in siol-om-.
..
Ko sem kupoval ta box,nikjer v opisu ni pisalo da so določeni programi vsiljeni,in to pomeni za mene zamolčanje zelo pomembnega dejstva.
.
Podobno kot da kupim avto ki ima na menjalni ročici 6 prestav v resnici pa je vgrajen 5 stopenjski menjalnik.
NE BOM NEHAL S TEM VPRAŠANJEM:
l.p. Cveto
Če si ga kupu in je tvoj pa spiši še sam SW, ki ti bo omogočal spreminjanje teh kanalov.

Pa kaj vam je folk, sej ni konc sveta, če ne moreš treh kanalov spremenit po želji. Včasih smo bli vsi zadovoljni, ko se ni dalo praktično nobenga zamenjat, zdej pa lahko delamo vse kar nam paše pa eni še zdej niste zadovoljni.

Grow up.

Sej vem, da je na teh BOXih še cel kup stvari za poštimat, ampaka zaradi treh kanalov zganjat tak cirkus...
Odgovorite s citatom
Staro 10.03.2011, 06:52
rock Uporabnik rock ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce rock
Član od: Apr 2003
Sporočila: 4.780

Noben cirkus ni to. A zdej že mnenja ne sme več noben povedat.

Zadeva pa je neumnost in nikakor ne sodi v prijazen vmesnik kakršen bi moral biti.

Če je že treba neke zadeve dobesedno folku v nos basat naj se naredi neko oglasno pasico nekam v vmesnik. Nikakor pa ne na ta način.

K sreči sem imun na uradne hardverske novitete.
Odgovorite s citatom
Staro 10.03.2011, 07:36
Frenky Uporabnik Frenky ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Frenky
Član od: Jan 2008
Naslov: Novo mesto
Sporočila: 2.014

Citat:
Objavil-a rock Prikaži sporočila
K sreči sem imun na uradne hardverske novitete.
Zaenkrat še...
Odgovorite s citatom
Staro 10.03.2011, 07:52
Rusy Uporabnik Rusy ni prijavljen
Mojster
Član od: May 2006
Naslov: Postojna
Sporočila: 2.226

Citat:
Objavil-a tRoller Prikaži sporočila
Če si ga kupu in je tvoj pa spiši še sam SW, ki ti bo omogočal spreminjanje teh kanalov.

Pa kaj vam je folk, sej ni konc sveta, če ne moreš treh kanalov spremenit po želji. Včasih smo bli vsi zadovoljni, ko se ni dalo praktično nobenga zamenjat, zdej pa lahko delamo vse kar nam paše pa eni še zdej niste zadovoljni.

Grow up.

Sej vem, da je na teh BOXih še cel kup stvari za poštimat, ampaka zaradi treh kanalov zganjat tak cirkus...
S tabo se popolnoma strinjam zarad treh kanalov zganjajo tak cirkus da je joj..
Staro 10.03.2011, 07:55
Frenky Uporabnik Frenky ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Frenky
Član od: Jan 2008
Naslov: Novo mesto
Sporočila: 2.014

Pa si prebral v čem je problem recimo pri meni? Nisi, če pa si, pa malo zeza funkcionalna pismenost.
Daj ti to svoji babici namontiraj, pa da te vidimo, kolikokrat na dan te bo klicala, ker ne bo vedela kaj je to za en šit in kaj je narobe pritisnila.
Odgovorite s citatom
Staro 10.03.2011, 08:04
pagatz Uporabnik pagatz ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Sep 2008
Sporočila: 244

Rešitev je vsekakor zelo uporabniško neprijazno narejena. Saj bi lahko bilo privzeto na teh mestih, če pa ti ne paše, pa si prestaviš. Ampak ne, tu gre očitno za neko trmo kakega tržnika na Telekomu/Siolu, ki si ne pusti dopovedat da je za***.

Še vprašanje za tista dva, ki vneto zagovarjata SIOL: povejta mi en model TV-ja zadnjih 20 let, ki ne omogoča spreminjanja vrstnega reda programov?
Odgovorite s citatom
Staro 10.03.2011, 08:29
Rusy Uporabnik Rusy ni prijavljen
Mojster
Član od: May 2006
Naslov: Postojna
Sporočila: 2.226

Citat:
Objavil-a pagatz Prikaži sporočila
Rešitev je vsekakor zelo uporabniško neprijazno narejena. Saj bi lahko bilo privzeto na teh mestih, če pa ti ne paše, pa si prestaviš. Ampak ne, tu gre očitno za neko trmo kakega tržnika na Telekomu/Siolu, ki si ne pusti dopovedat da je za***.

Še vprašanje za tista dva, ki vneto zagovarjata SIOL: povejta mi en model TV-ja zadnjih 20 let, ki ne omogoča spreminjanja vrstnega reda programov?
Kaj ti misliš da mi je do tega kaj je blo v zadnjih 20 letih če ti živiš v preteklosti tvoj problem

A da se bom sekiral za 3 programska mesta ki sta rezervirana pa se tut ne mislim enostavno preskočim te kanale ki se sam iz najdu kako
Staro 10.03.2011, 08:33
tRoller Uporabnik tRoller ni prijavljen
Novinec
Član od: Jan 2011
Sporočila: 90

Frenky, sem prebal. Tudi od punce babica in dedek uporabljata BOX pa sem jima čist normalno razložil, da preprosto še enkrat tipko P+ pritisneta in s tem nimata težav. Sej vem, da nekaterim je to težko razložit in da ne razumejo.

Je pa treba vedeti, da se vsaka storitev tudi ne prilagaja čisto vsakemu posamezniku, vsaj ne ko gre za tako veliko maso uporabnikov, kjer bi vsak mel nekaj svojega.

Pagatz, se totalno strinjam s tabo - res je neprijazno, verjetno tudi ne bi vzelo veliko časa, da bi to spremenili. Samo ni pa to neka bistvena "napaka". Mislim, da bi blo potrebno prej kako drugo stvar uredit ali pa prej kak drug piškotek omogočit (mogoče kak youtube?) kakor pa razvrščanje teh treh kanalov. To je res ena malenkost, če mene vprašate
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
boxs, programi, rezervirani, siol

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Nove ponudbe in cene siol storitev MIKO O storitvah 109 13.06.2009 12:38
Informacije v zvezi s SiOL storitvami 080 Urban O storitvah 2 31.10.2008 07:17
SIOL TV povezava TV in VCR deepsplash SiOL TV 0 26.11.2006 00:22

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 03:57.