Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 31.01.2014, 20:35
Hanzi Uporabnik Hanzi ni prijavljen
Novinec
Član od: Nov 2009
Sporočila: 18
Privzeto Re: Siol BOX s daljinec

Ali je kdo usposobil jolly4 (ali kakšnega drugega jollya) da mu na box-u dela tudi menu, txt...
Lahko ga ugasnem, program +,- ter glasnost.
Odgovorite s citatom
Staro 04.02.2015, 13:11
sladzan Uporabnik sladzan ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce sladzan
Član od: Nov 2010
Naslov: Bela krajina
Sporočila: 279
Privzeto Re: Siol BOX s daljinec

Če komu prav pride in ,če mu od box dalinec ne deluje po menjavi baterij,je potrebno obvezno ponovno uparitev dat dalinca ,če ne ne deluje.Sem glih sedaj tole skužil.

kako uparitev naredit;

Držanje reset tipke izpod boxsa na komunikatorju ene dobrih pet sekund in potem spusti tipko ,da se resetira box .box nato sam vrže možnost uparitev dalinca ki seje meni izpisala ,da je tipka 1 in 7 držanje tipk hkrati ene 5 sek. nato pa pritisk številke 9...naprej je dalinc od box normalno delal-dokončal nastavitev v menuju in dalinc deluje naprej.

Hvala bogu sem ga že mislil dat na servis oz. menjat.Sm reku same težave s temi serviseri in boxsi-katastrofa sem si mislu in spet kolobacije in skakanja...

pomagal je pa le ta komentar;

Citat:
Objavil-a johnny Prikaži sporočila
Samo reset ni pomagal, držanje nekaj sekund reset gumba pa. Nato box da možnost uparitve dalinca.Sedaj spet deluje.
No kakor pač deluje, izredno nadležno je da ob pritisku gumba naredi akcijo 10x! Hvala vsem za pomoč.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
box, daljinec, siol

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
SIOL BOX S Upravljalnik / Daljinec / Pilot PorscheRS SiOL TV 28 23.08.2011 13:47
NOKIA SIOL KOMUNIKATOR VoIP NASTAVITVE jrobic SiOL Komunikator 32 22.01.2011 21:53
Informacije v zvezi s SiOL storitvami 080 Urban O storitvah 2 31.10.2008 07:17
Daljinec za Siol TV zlatko69 SiOL TV 6 16.04.2008 17:19

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 23:15.