Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > Tehnična pomoč

Tehnična pomoč za naročnike storitev...

Odgovori

Orodja za teme
Staro 03.05.2013, 08:39
markog Uporabnik markog ni prijavljen
Novinec
Član od: May 2013
Sporočila: 4
Privzeto Siol storitve v Izoli - Jagodje

Pozdravljeni,

Čeprav živim v mestu kot je Izola - na področju Jagodje, že več let poskušam s poizvedbami za priklop a vedno neuspešno. Sprašujem se, kako je možno da Telekom slovenije ne posodobi centrale v takem mestu, da bi ljudje imeli končno možnost za priklop na širokopasovne storitve. Ne živim v neki vasici kjer je centrala daleč....po možnosti v sosednji vasi temveč v mestu kjer si tako jaz kot mnogi drugi na področju Jagodja in okolice ne moremo privoščiti zame osnovnih storitev...saj smo v letu 2013! Tako da....dragi telekomovci, prosim storite kaj na tem področju ker bi bil že skrajni čas!...to da mi za internet ponujate mobilne verjante mi je smešno....kaj pa tv???.....v letu 2013 pa bi moralo vsako stanovanje -vsaj v mestu iet dostop do interneta in ostalih storitev.
Ker mi to večletno povpraševanje že preseda...predvsem zato ker se nikamo ne premakne bom predlagal to temo tudi kakemu mediju da jo malo obela.

lp
Odgovorite s citatom
Staro 03.05.2013, 11:09
rock Uporabnik rock ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce rock
Član od: Apr 2003
Sporočila: 4.780
Privzeto Re: Siol storitve v Izoli - Jagodje

To je celo območje brez ali je zmanjkalo paric za nove naročnike?
Zberi podpise in do župana. Občina je tista, ki lahko še največ pomaga.
Staro 05.05.2013, 19:21
Novinec

To vem da je celo območje brez...le redki imajo priključek.....to, da pa se mora nekdo od nas angažirat, zbirat podpise, hodit do župana in podobno pa je smešno......kaj nimamo za to Telekom slovenije a si ne želijo novih naročnikov....očitno ne! Ne vem zakaj sploh karkoli oglašujejo po medijih če pa ne posodabljajo central in se ljudje ne moremo naročiti. Žal zame je to ena sama velika sramota na katere telekomovci ne morejo biti niti malo ponosni....zato je tudi vse tiho! No upam da Bratuškova le proda ta telekom tujcem....boljše bo za vse nas!!!
Odgovorite s citatom
Staro 05.05.2013, 19:38
rock Uporabnik rock ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce rock
Član od: Apr 2003
Sporočila: 4.780

Čakat, da nekaj samo pride marsikdaj ni optimalna opcija. Je traba porinit. Je pa na tem področju precej težko v naši državi. Manjakajo vsaj tisiti € ki so šli v naložbe proti jugu.

Reci občini, da boš plačal 40% prispevkov dokler ne uredijo infrastrukture za katero si že plačal oz. ste plačali ob spremembi namembnosti zemljišča. Te bodo mal debelo gledali a... s časom se z nerealnimi argumenti (glede na zakonodajo) tudi kam pride.
Najavite se na naslednjo sejo občinskega sveta. Sam boš precej težko direktno s Telekomom ali komerkoli drugem kaj dosegel. Je pa takih lis še kar nekaj. Tudi tam kjer infrastriktura je pa je marsikje povsem poddimenzionirana (tudi pri nas). Skratka čimprej se prek občine v vrsto postavit. Druge pomoje pri teh zadevah ni. Istočasno pa seveda tudi direktno komunicirat s potencialnimi ponudniki.
Do takrat pa ti edino varianta prek zraka ostane. Mobilni net verjetno vsaj od enega ponudnika dela solidno. TV pa je bolj bogo verjetno. A nekaj italjanskih, hrvaških in SLO kanalov imate prek DVB-T.
Staro 07.05.2013, 07:39
Novinec

Danes bo moje pismo o težavah na celem področju jagodja obravnavala KS Jagodje Dobrava na redni seji....upam da bo to prvi korak k rešitvi!
Odgovorite s citatom
Staro 07.05.2013, 22:17
Veron Uporabnik Veron ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce Veron
Član od: Jul 2006
Sporočila: 1.125

pri nas je trajalo približno 7let predno je prišlo do realizacije
Odgovorite s citatom
Staro 08.08.2013, 11:23
Novinec

Drahi telekom....a mislite kaj na Izolo...področje Jagodje-dobrava?????...lahko bi, ali vam je za kakih 100 gospodinjstev vseeno?!
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
izoli, jagodje, siol, storitve

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Siol Storitve atila-hun Tehnična pomoč 2 28.01.2011 16:07
Siol internet in siol paketi - dodatna vprašanja pred nakupom randius O storitvah 4 28.11.2007 00:05
Izboljsave storitve Siol komunikator schnapsi SiOL Komunikator 0 23.11.2007 12:50

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 18:20.