Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 27.05.2013, 20:52
kikus20 Uporabnik kikus20 ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Nov 2008
Sporočila: 719
Privzeto Sprememba paketa na top trio osnovni in VDSL upload

Pozdravljeni, danes so mi paket spremenili na top trio osnovni, sem na vdsl2 povezavi. Prej sem imel hitrost var 4/2Mb ( prav tako osnovni paket ), po novem pa imam hitrost 4/1Mb? Zakaj je temu tako? Kolikor sem bral cenike na vaši spletni strani je na vdsl2 povezavi hitrost 2/1Mb in 4/2mb? Ker ima jaz 4Mb predvidevam, da bi mogla biti moja prava hitrost var 4/2Mb?

Prosil bi za dodatne informacije okoli tega, že vnaprej se vam zahvaljujem za odgovore!
Odgovorite s citatom
Staro 02.06.2013, 06:46
080 Tehnična pomoč Uporabnik 080 Tehnična pomoč ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Tehnična pomoč
Član od: Sep 2008
Sporočila: 6.508
Privzeto Re: Sprememba paketa na top trio osnovni in VDSL upload

Pozdravljeni,

na ZS mi sporočite uporabniško ime in omenjene težave.

Preveril bom naročene storitve in tehnične zmogljivosti.

Lep pozdrav
Miha
Staro 28.10.2013, 13:39
sladzan Uporabnik sladzan ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce sladzan
Član od: Nov 2010
Naslov: Bela krajina
Sporočila: 279

Pozdravljeni!

Glede top trio paketov me zanima upload max na VDSL2;
Vprašanje imam tudi glede top trio Mega HD paketa.

Trenutni imam internet 15/5 VDSL2 ali je potem možno imeti,če izberem top trio mega paket z napravama LCD LED TV Samsung 46F5000 in 2 komunikatorja-siol box in en box-s,
ali je potem možno imet kot sedaj internet 15/5M?Ali gre samo 15/0.75M max. .

Prva dva meseca je potem naročnina z dodatki 6 mesecev brezplačni(HBO,Minimax,pink,siol nogomet),znese 0 evrov ali 14e ,če vzamem tv LCD Samsung?
Če prav razumem imam možnost vzeti 2 naprave(LCD TV in box(2x)) in tudi dodatke(HBO...)v paketu top trio mega HD in še vedno je naročnina prva dva meseca brezplačno +
6 mesecev dodatki brezplačno??

Ali pakete več sploh ne morem spreminjati prvih 6 mesecev,recimo ,da znižam na top trio standardni,če bi hotel po cca 2 mesecih.Za dodatke ,ki jih imam 6 mesecev brezplačno vem,
da nemorem prekiniti(sej zakaj bi jih ne,vem pa da lahko dodatke po 6 mesecih prekličem ,če se nemotim).Kaj pa iz shema mega HD na top trio(HBO ali standard) ali na osnovno shemo je možno,
če je kdaj?

Ali se da dodatek za siol box (časovni zamik) lahko tudi izključi?Kako je z dodatkom box-a (časovni zamik) ali je plačljiv prve mesece oz. vse o tem.Siol box-s časovni zamik?Preklic za siol box časovni zamik ,
po 6 mesecih oz. do kdaj velja brezplačen zamik,če je sploh tudi brezplačen.

Je potem vse te možnosti uzet in imet?Sepravi TV Samsung + 1TV-box,2TV-box(s) ter dodatki 6 mesecev brezplačni za mega paket.Ali se še avtomatsko vklopi dodatek za box.
Pri tem paketu top trio mega HD(z 2 napravami(TV,Komunikator)je še v ponudba šteta tudi 2 meseca brezplačno naročnine??ali se motim?
Za internet pa upam ,da mi se ne bi zmanjšal upload iz 5M na 1M in manj.
Malo sem verjetno čudno vse skup napisal,ampak kaj ,ko me vsi ti paketi kolk jih je že zmedejo,da še sam nevem kaj je kaj in kakšne so možnosti.

Hvala,lp.
Odgovorite s citatom
Staro 28.10.2013, 14:44
alex1 Uporabnik alex1 ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Dec 2005
Sporočila: 452

Citat:
Objavil-a sladzan Prikaži sporočila
Pozdravljeni!

Glede top trio paketov me zanima upload max na VDSL2;
Vprašanje imam tudi glede top trio Mega HD paketa.

Trenutni imam internet 15/5 VDSL2 ali je potem možno imeti,če izberem top trio mega paket z napravama LCD LED TV Samsung 46F5000 in 2 komunikatorja-siol box in en box-s,
ali je potem možno imet kot sedaj internet 15/5M?Ali gre samo 15/0.75M max. .

Prva dva meseca je potem naročnina z dodatki 6 mesecev brezplačni(HBO,Minimax,pink,siol nogomet),znese 0 evrov ali 14e ,če vzamem tv LCD Samsung?
Če prav razumem imam možnost vzeti 2 naprave(LCD TV in box(2x)) in tudi dodatke(HBO...)v paketu top trio mega HD in še vedno je naročnina prva dva meseca brezplačno +
6 mesecev dodatki brezplačno??

Ali pakete več sploh ne morem spreminjati prvih 6 mesecev,recimo ,da znižam na top trio standardni,če bi hotel po cca 2 mesecih.Za dodatke ,ki jih imam 6 mesecev brezplačno vem,
da nemorem prekiniti(sej zakaj bi jih ne,vem pa da lahko dodatke po 6 mesecih prekličem ,če se nemotim).Kaj pa iz shema mega HD na top trio(HBO ali standard) ali na osnovno shemo je možno,
če je kdaj?

Ali se da dodatek za siol box (časovni zamik) lahko tudi izključi?Kako je z dodatkom box-a (časovni zamik) ali je plačljiv prve mesece oz. vse o tem.Siol box-s časovni zamik?Preklic za siol box časovni zamik ,
po 6 mesecih oz. do kdaj velja brezplačen zamik,če je sploh tudi brezplačen.

Je potem vse te možnosti uzet in imet?Sepravi TV Samsung + 1TV-box,2TV-box(s) ter dodatki 6 mesecev brezplačni za mega paket.Ali se še avtomatsko vklopi dodatek za box.
Pri tem paketu top trio mega HD(z 2 napravami(TV,Komunikator)je še v ponudba šteta tudi 2 meseca brezplačno naročnine??ali se motim?
Za internet pa upam ,da mi se ne bi zmanjšal upload iz 5M na 1M in manj.
Malo sem verjetno čudno vse skup napisal,ampak kaj ,ko me vsi ti paketi kolk jih je že zmedejo,da še sam nevem kaj je kaj in kakšne so možnosti.

Hvala,lp.
- vse gre skupaj in se ne izključuje.,
- zaradi 2 mesecev brezplačne naročnine boš moral imeti 2 leti MegaHD paket, ostalo lahko odjaviš.,
- časovni zamik je že v paketu.,
- praviloma obdržiš 15/5, ker si tako že imel. Nekateri, ki vstopajo na novo, sem pa opazil tudi 15/2. l.p.
Odgovorite s citatom
Staro 28.10.2013, 16:32
goran1111 Uporabnik goran1111 ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Mar 2007
Sporočila: 962

Lahko pa tudi vzameš TopTrio s standardno shemo in nadgradiš hitrost na 15/5. Cena je takrat 51,96. Naročnina je v vseh TopTrio paketih prva dva meseca brezplačna, razen če vzameš to nadgradnjo hitrosti plačaš 4 evre.
HBO, Minimax in Pink po šestih mesecih odjaviš, drugače jih plačuješ naprej. Nogomet je vedbo brezplačen.
Dodatek za SiOL Box je obvezen ob nakupu Boxa, se avtomatsko vključi in je na TopTrio paketih brezplačen.
Nakup TVja ne vpliva na brezplačno naročnino in ga odplačuješ na obroke.
Odgovorite s citatom
Staro 28.10.2013, 17:19
sladzan Uporabnik sladzan ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce sladzan
Član od: Nov 2010
Naslov: Bela krajina
Sporočila: 279

Aha ,gre vse skupaj potem.
Hvala za hiter odgovor.

Časovni zamik tud verjetno ne gre,da se ga odjavi.Po dveh mescih se začne plačevat dodatek -časovni zamik(4evra).
Vbistvu kot sem malo preračunal zadevo se mi vidi,da pride nakoncu ista cena mesečno po 6 mescih.
No šeenkrat me bojo poklicali iz telekoma pa do takrat se moram odločit ,če mislim nardit spremembo.

Dobro ,da internet ostane isti in ne majši upload.Zanima me še ,če moram doplačati za upload,da ostane isti(5M)4 evra,ker če se spomnem sem jaz moral na začetku doplačat 4 evra mesečno za 5M,namesto 1M(ali 0.75).

Če koga zanima še ta izbirnik storitev za trio pakete,ne top trio.
Nevem malo mi je čudn izbirnik storitev na trio paketih;
http://www.siol.net/storitve/izbirni.../izbirnik.aspx
Probajte dva dodatka obkljukat(pink,balkan) in gledat ceno in potem plus obkljukat HBO...cena ista,le prečrtana cena se dviguje??

Še sam nevem ali se splača ali ne iz trio paketa na top trio.Razlike v ceni po končanih popustih?

Hvala šeenkrat za odgovore in mnenja drugih.

EDIT;

goran1111;

Zdaj sem videl tvoj post in veš ,da sem to tud razmišljal ,da grem na TopTrio in potem,če je možno 15/M imet net,no tle pa je nadgradnja 4 evra sm prav mislu.
Ok,thx.Mislim,da se splača ,če že misliš bit na siolu še nekaj časa.

Lp.

Nazadnje uredil sladzan : 28.10.2013 ob 17:24.
Odgovorite s citatom
Staro 28.10.2013, 17:49
goran1111 Uporabnik goran1111 ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Mar 2007
Sporočila: 962

Citat:
Objavil-a sladzan Prikaži sporočila
Časovni zamik tud verjetno ne gre,da se ga odjavi.Po dveh mescih se začne plačevat dodatek -časovni zamik(4evra).
Časovni zamik je pri TopTrio paketih VEDNO vključen v ceno. Ni za doplačilo. Pri navadnem Trio pa je za doplačilo. Tako da prišparaš 4 evre na mesec. In če ne misliš ali nimaš priložnosti iti drugam v dveh letih se vezava sigurno splača.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
osnovni, paketa, sprememba, top, trio, upload, vdsl

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
sprememba vdsl paketa howrude1 O storitvah 4 15.07.2009 09:20
Trio paket-uporabljal 5 mesecev, sedaj mi pa rečejo, da ga ne morm več ssheikh1 SiOL TV 8 06.03.2009 19:19
sprememba paketa herko O storitvah 5 05.11.2008 07:23
Sprememba iz starega studentskega paketa v TRIO dualband O storitvah 2 20.11.2006 11:41
Avstrija :-)) Davor Evropska unija 78 12.01.2006 11:50

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 06:37.