Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 26.08.2013, 07:34
goran1111 Uporabnik goran1111 ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Mar 2007
Sporočila: 962
Privzeto Re: TopTrio in hitrost interneta

Zato sem pa še jaz vedno na starem Trio. Ko sem naročal so mi ponudili takšno ceno pa nisem vzel. Ta nižja cena po ni dolgo na ceniku...
Odgovorite s citatom
Staro 28.10.2013, 17:47
sladzan Uporabnik sladzan ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce sladzan
Član od: Nov 2010
Naslov: Bela krajina
Sporočila: 279

Citat:
Objavil-a telex Prikaži sporočila
Potem pa ti nabijejo ceno na 58€ kot so jo meni. Do septembra lani sem imel naročen VDSL 15/5 nato pa sem prešel na top trio. Prva nagrada je bila, da so mi povišali ceno, kot da bi imel mega HD shemo. Po reklamaciji računa pa so mi zaračunali še zamudne obresti, čeprav imam plačilo že od vsega začetka urejeno preko trajnika.
Čudno.Glih razmišljam o top trio paketu,da nardim prehod iz trio mega HD na top trio in isto 15/5M netom.
Mislim ,da sm jaz plačal za nadgradnjo uploda iz 1 na 5M 4 evra,tako da si tud ti verjetno morau plačat 4+ evra za nadgradnjo,ampak še zmeraj pride 56evrov to mi je čudno.So upoštevali reklamacijo ali ne?

In kolk sedaj plačuješ za top trio paket z 15/5 internetom?Piše 52 evrov sedaj na izbirniku storitev;
http://www.siol.net/storitve/izbirni..._izbirnik.aspx

Nazadnje uredil sladzan : 28.10.2013 ob 17:50. Vzrok: /
Odgovorite s citatom
Staro 28.10.2013, 19:23
telex Uporabnik telex ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce telex
Član od: Nov 2006
Sporočila: 928

Ma kaki upoštevali reklamacijo. Pač gredo na to, da jih za 6€ ne bom šel tožiti. Sem pa zato
odjavil 15/5 in šel na 10/2. Delujeta mi oba Box-a in Box-s, pa še TV na laptopu zraven (sinhronizacija na modemu tam 22.000). Internet pa je čisto dovolj hiter za elektronsko pošto, facebuk, tviter, ju-tube, razne forume, prebrat kakšne novice... Pa še 6 € plačujem manj, kot sem prej navadni trio paket.

PS-vem kako se napiše Twitter ali...
Staro 28.10.2013, 21:13
Uporabnik

Citat:
Objavil-a sladzan Prikaži sporočila
In kolk sedaj plačuješ za top trio paket z 15/5 internetom[/u]?Piše 52 evrov sedaj na izbirniku storitev;
To je prava cena. Odšteješ še popust, če ga bomo še imeli na programu zvestobe naslednji mesec...
Odgovorite s citatom
Staro 29.10.2013, 12:00
cveto Uporabnik cveto ni prijavljen
Mojster
Član od: Jan 2010
Naslov: Žalec
Sporočila: 3.054

Citat:
Ma kaki upoštevali reklamacijo. Pač gredo na to, da jih za 6€ ne bom šel tožiti. Sem pa zato
odjavil 15/5 in šel na 10/2. Delujeta mi oba Box-a in Box-s, pa še TV na laptopu zraven (sinhronizacija na modemu tam 22.000). Internet pa je čisto dovolj hiter za elektronsko pošto, facebuk, tviter, ju-tube, razne forume, prebrat kakšne novice... Pa še 6 € plačujem manj, kot sem prej navadni trio paket.

PS-vem kako se napiše Twitter ali...
Na 10/2 so ti dali sinhronizacijo 22Mb ? . Moraš imeti pa botra na siolu .

lp
Odgovorite s citatom
Staro 29.10.2013, 12:46
Uporabnik

Citat:
Objavil-a cveto Prikaži sporočila
Na 10/2 so ti dali sinhronizacijo 22Mb ? . Moraš imeti pa botra na siolu .

lp
Le zakaj? Prodali so mi dva BOX-s in en BOX-s. S tem so se obvezali, da mi bo oprema v okviru tehničnih možnosti delovala. Internet pa mi ne gre preko 10/2.
Staro 29.10.2013, 17:20
Mojster

Citat:
Le zakaj? Prodali so mi dva BOX-s in en BOX-s. S tem so se obvezali, da mi bo oprema v okviru tehničnih možnosti delovala. Internet pa mi ne gre preko 10/2.
Ne ,moral bi nam nastaviti na cca 24-25Mb. Samo kolikor jaz vem nastavljajo sinhronizacijo na cca 18Mb .Pa je vseeno ali imaš dva,tri ali štiri televizorje ko je še vedno meja 18Mb?

lp
Odgovorite s citatom
Staro 30.10.2013, 06:47
Uporabnik

Citat:
Objavil-a cveto Prikaži sporočila
Ne ,moral bi nam nastaviti na cca 24-25Mb. Samo kolikor jaz vem nastavljajo sinhronizacijo na cca 18Mb .Pa je vseeno ali imaš dva,tri ali štiri televizorje ko je še vedno meja 18Mb?

lp
Preden sem prešel iz navadnega tria v top trio in vzel še en BOX sem tudi sam imel sinhronizacijo okrog 18Mb.
Sicer pa, interneta imam zakupljenega do 10 Mb. Ob izklopljenih TV mi mora test hitrosti prikazati takšne rezultate. Ko pa prižgem vse tri TV in se poleg po telefonu pogovarjam s taščo pa mi pogovor ne sme prekinjati (no, ja včasih je pri pogovoru s taščo to mogoče celo zaželeno) in slika na nobenem TV ne sme kockati. Če je zaradi tega sinhronizacija modema 1 ali 100 Mb je pa zame popolnoma irelevantno.
Staro 30.10.2013, 08:41
Mojster

Citat:
Preden sem prešel iz navadnega tria v top trio in vzel še en BOX sem tudi sam imel sinhronizacijo okrog 18Mb.
Sicer pa, interneta imam zakupljenega do 10 Mb. Ob izklopljenih TV mi mora test hitrosti prikazati takšne rezultate. Ko pa prižgem vse tri TV in se poleg po telefonu pogovarjam s taščo pa mi pogovor ne sme prekinjati (no, ja včasih je pri pogovoru s taščo to mogoče celo zaželeno) in slika na nobenem TV ne sme kockati. Če je zaradi tega sinhronizacija modema 1 ali 100 Mb je pa zame popolnoma irelevantno.
Jaz te popolnoma razumem. Samo verjetno si sledil da smo na to temo že doktorirali.
In na siolu se prav nič ne sekirajo ali ti bo kockalo ali ne. Če imaš naročeno linijo za 4 tv ti ne dajo več kot 18Mb sinhornizacije,kar je pa že za tri tv premalo.

lp
Odgovorite s citatom
Staro 30.10.2013, 09:12
Uporabnik

In še razlika je v tem, da imaš ti telex internet do 10 mega in sinhronizacijo 22 mega. Pa tudi če bi imel sinhronizacijo 18 mega je več rezerve kot pri tistih z internetom 15 mega pa sinhronizacijo 18...
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
hitrost, interneta, toptrio

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Hitrost Interneta + TV - VDSL koli99 SiOL TV 12 28.03.2013 12:05
Hitrost interneta leonf Tehnična pomoč 3 30.09.2011 14:58
Zvišanje hitrost interneta mckmck O storitvah 3 28.09.2009 13:48
Kazenske točke maestro II. Avtomobilizem 23 05.09.2009 14:56
Hitrost interneta zajec14 Tehnična pomoč 3 12.02.2009 21:32

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 14:09.