Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 08.10.2013, 14:16
cveto Uporabnik cveto ni prijavljen
Mojster
Član od: Jan 2010
Naslov: Žalec
Sporočila: 3.054
Privzeto Re: Program zvestobe Telekoma Slovenije

Nekateri ste se malo bolj poglobili v zadevo.

In če jaz zdaj razumem zadevo, to pomeni po domače povedano da popusta v dosedanji max višini 10 % praktično ne bo več mogoče doseči. ?
Če je to res,je to še en nateg v vrsti.

Ne vem zakaj kakšen agent ne poda jasne razlage.

lp
Odgovorite s citatom
Staro 08.10.2013, 19:51
goran1111 Uporabnik goran1111 ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Mar 2007
Sporočila: 962

Saj še nikjer nič ne piše Cveto. Zaenkrat so to še samo govorice. Eni gledajo stare SiOLove pogoje, drugi Mobitelove in kar sklepajo. Veš kakšne zgodbice se vse tukaj pišejo preden pride uradna informacija. Še od agentov pride kdaj kaka malenkost, ki se izkaže da ni resnična. Po moje še oni ne vejo nič več kot mi. Tak da... Še en mesec
Odgovorite s citatom
Staro 08.10.2013, 20:05
Mojster

Ja samo nekaj se pa dogaja. ? Jaz na siolovih servisnih straneh v razdelku program zvestobe nikjer ne najdem več opcije,za prikaz točk za naslednje bonitetno obdobje.

Do pred kratkim sem še lahko pogledal koliko točk mi pripada v naslednjem bonitetnem obdobju,sedaj pa imam vidne samo trenutne točke ?

lp
Odgovorite s citatom
Staro 08.10.2013, 20:24
Uporabnik

Itak da se dogaja. Naslednji mesec se to kar mamo konča. Zato vidiš samo točke do konca obdobja. Verjetno pripravljajo novo stran, ali pa še sploh niso točno dorekli kaj in kako bo zgledalo novo točkovanje. Zato ne vidiš novih točk. So nas pa morali obvestiti en mesec v naprej, kar piše v pogodbi. To so dejstva. In to, da bo eno obdobje dolgo 12 mesecev, kar piše na obvestilu za javnost ter da bodo združili bonitete za vse hčerinske družbe, kar je pa tudi logično.

Vse drugo pa ugibamo... Moje mnenje je edino, da bi lahko te ugodnosti ukinili će bi hoteli samo zaslužit. Tako pa se vseeno nekaj trudijo...
Odgovorite s citatom
Staro 08.10.2013, 21:22
Mojster

Zdaj če kakšne bolj konkretne razlage še ni, je najbolje počakati pa da vidimo kaj so pripravili.
Eno leto eno obdobje ? To je pa kar dolga doba,če boš omejen samo z eno izbiro ?
Pa če slučajno ne bo več tistih 10 procentov popusta bo tudi kar škoda.

lp
Odgovorite s citatom
Staro 09.10.2013, 06:33
telex Uporabnik telex ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce telex
Član od: Nov 2006
Sporočila: 928

Citat:
Objavil-a goran1111 Prikaži sporočila
...ali pa še sploh niso točno dorekli kaj in kako bo zgledalo novo točkovanje...
... So nas pa morali obvestiti en mesec v naprej, kar piše v pogodbi. To so dejstva...
Ta pa je dobra- niti sami ne vedo, kaj bodo naredili, so nas pa morali obvestiti mesec dni prej Le kako za vraga pa se potem lahko odločimo, ali bomo še ostali naročniki ali ne

Sem pogledal pogoje iz leta 2011 in najnovejše pa sem malce bolj pomirjen. Tako leta 2011, kot sedaj moraš sam pristopiti k novemu sistemu in v nobenih pogojih ne piše, kaj se zgodi z nami najstarejšimi, če ne pristopimo k novi shemi. Tako vsaj malo upam, da bo ostalo tako kot je, dokler nas s ponudbo ne bodo prepričali v nov sistem
Staro 09.10.2013, 09:36
Uporabnik

Citat:
Objavil-a telex Prikaži sporočila
Le kako za vraga pa se potem lahko odločimo, ali bomo še ostali naročniki ali ne
Saj še imaš en mesec časa... Glede na to da si na stari shemi in si potrpežljiv, a se ti kam mudi hehe... Ja to da je program zvestobe vedno bil prostovoljen nisem pisal, ker sem mislil da je vsem jasno, ker ga vklapljamo vsake štiri mesece.

Me pa zanima Telex a se splača ostajat na stari shemi? Glede na ponudbo in ceno mislim. In pa ostale ugodnosti te ne zanimajo v zadnji akciji?
Odgovorite s citatom
Staro 09.10.2013, 12:14
telex Uporabnik telex ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce telex
Član od: Nov 2006
Sporočila: 928

Citat:
Objavil-a goran1111 Prikaži sporočila
Saj še imaš en mesec časa... Glede na to da si na stari shemi in si potrpežljiv, a se ti kam mudi hehe... Ja to da je program zvestobe vedno bil prostovoljen nisem pisal, ker sem mislil da je vsem jasno, ker ga vklapljamo vsake štiri mesece.

Me pa zanima Telex a se splača ostajat na stari shemi? Glede na ponudbo in ceno mislim. In pa ostale ugodnosti te ne zanimajo v zadnji akciji?
Mesec dni časa moram imeti od takrat, ko so vse stvari jasne. Po tvoji razlagi lahko napovedo podražite storitev nato pa mi ob 23:59:59 zadnjega dne eno mesečnega roka povedo, da bom plačeval 500 € mesečne naročnine, prekinitev naročniškega razmerja pa se kaznuje s 50.000€.

Trenutno v SIOL-ovi shemi ugodnosti še nisem zasledil izdelka za katerega bi se odločil. Ali je predrag ali pa nezanimiv.
Staro 09.10.2013, 14:00
Uporabnik

Citat:
Po tvoji razlagi lahko napovedo podražite storitev nato pa mi ob 23:59:59 zadnjega dne eno mesečnega roka povedo, da bom plačeval 500 € mesečne naročnine, prekinitev naročniškega razmerja pa se kaznuje s 50.000€.
Ne vem zakaj vedno vse vidiš tako črno. Rok enega meseca velja za njih. Ti pa ne rabiš zdaj povedat če se ne strinjaš z novimi pogoji. Telekom te je en mesec prej obvestil o spremembi. In če misliš da bo res tako črn scenarij imaš dovolj časa da pogledaš ponudbe drugje. Ko pa bo novost znana pa se lahko v miru odločiš. Tudi če bo sekundo pred rokom. Ko nastopi novo obdobje pa imaš mesec dni časa da odpoveš (o tem nisem 100%. Če ima kdo drugo informacijo naj napiše).
Odgovorite s citatom
Staro 09.10.2013, 16:11
AlienRex Uporabnik AlienRex ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce AlienRex
Član od: Feb 2002
Naslov: Texas -> Mala Jerebika
Sporočila: 311

Citat:
Sem pogledal pogoje iz leta 2011 in najnovejše pa sem malce bolj pomirjen. Tako leta 2011, kot sedaj moraš sam pristopiti k novemu sistemu in v nobenih pogojih ne piše, kaj se zgodi z nami najstarejšimi, če ne pristopimo k novi shemi. Tako vsaj malo upam, da bo ostalo tako kot je, dokler nas s ponudbo ne bodo prepričali v nov sistem
Tudi sam upam da je tako in da avtomatskih 10% ostane - sicer sem pa 7.10.2013 poslal vprašanje na info@telekom.si, na odgovor še čakam.

Isaac Asimov
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
program, slovenije, telekoma, zvestobe

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Optično omrežje Telekoma Slovenije Mislim O storitvah 45 09.05.2013 12:11
Predlog za program zvestobe browgam O storitvah 3 08.01.2011 18:38
novi program zvestobe, po 28.2 howrude1 O storitvah 74 22.04.2010 20:26
Program zvestobe do 31.10.2009 Lance_Armstrong O storitvah 23 20.10.2009 23:29
Program zvestobe pcs O storitvah 5 05.09.2009 21:49

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 09:29.