Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 13.01.2014, 21:06
rock Uporabnik rock ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce rock
Član od: Apr 2003
Sporočila: 4.780
Privzeto Re: Podražitev SIOL TV

Imaš prav. Na Petrolu plačam več za isto.
Staro 13.01.2014, 21:07
cveto Uporabnik cveto ni prijavljen
Mojster
Član od: Jan 2010
Naslov: Žalec
Sporočila: 3.056

Citat:
Objavil-a rock Prikaži sporočila
Na bencinskem servisu vsak drugi torek pišeš reklamacijo?
Tole res ni neka primerjava.

Pa čeprav je tisto bolj za mazanje oči, se pa vseeno na petrolu tudi kdaj zgodi da se kaj poceni.
lp
Odgovorite s citatom
Staro 14.01.2014, 06:18
AlienRex Uporabnik AlienRex ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce AlienRex
Član od: Feb 2002
Naslov: Texas -> Mala Jerebika
Sporočila: 311

Citat:
Objavil-a rock Prikaži sporočila
Na bencinskem servisu vsak drugi torek pišeš reklamacijo?
Čisto neumestna primerjava, kar od tebe ne bi pričakoval.

Isaac Asimov
Odgovorite s citatom
Staro 14.01.2014, 10:57
SiOL Uporabnik SiOL ni prijavljen
SiOL
Prikazne slike uporabnika/ce SiOL
Član od: May 2009
Sporočila: 137

Pozdravljeni,

za spremembo cen storitev, ki vključujejo SiOL TV, smo se odločili zaradi sprememb in širjenja programske sheme SiOL. Vseskozi si prizadevamo, da bi svojim uporabnikom lahko ponudili čimbolj pestre in zanimive vsebine, vedno več imamo tudi programov v HD kakovosti.

V programsko shemo smo dodali nov program FOX (klasična in HD kakovost) in kar sedem programov ponudnika FOX International Channels v kakovosti HD. Tako so v kakovosti HD naročnikom SiOL TV odslej na voljo zabavne, uporabne in izobraževalne vsebine, ki jih ponujajo TV-programi FOX, in sicer FOX Life, FOX Movies, FOX Crime, National Geographic, National Geographic Wild in 24 Kitchen. Poleg tega smo razširili ponudbo programov Športklub, in sicer tako z dodatnimi programi kot HD ločljivostjo, uporabnike pa bomo presenečali tudi v prihodnje.

TopTrio paketi so med našimi uporabniki najbolj priljubljeni, zato je pri teh paketih zvišanje manjše.

Lep pozdrav,
Telekom Slovenije
Odgovorite s citatom
Staro 14.01.2014, 11:02
Veron Uporabnik Veron ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce Veron
Član od: Jul 2006
Sporočila: 1.125

tale odgovor je čisto politični in ne odgovori za zastavljeno vprašanje. Čemu podražitev paketov Mini in Osnovni, če niso deležni nobene spremembe (dodatni kanal?)
Odgovorite s citatom
Staro 14.01.2014, 11:54
grega34 Uporabnik grega34 ni prijavljen
Novinec
Član od: Dec 2012
Sporočila: 81

In kaj tako drastičnega se je spremenilo v paketu standard, da je to zahtevalo podražitev?????????????
Odgovorite s citatom
Staro 14.01.2014, 12:34
rock Uporabnik rock ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce rock
Član od: Apr 2003
Sporočila: 4.780

Citat:
Objavil-a AlienRex Prikaži sporočila
Čisto neumestna primerjava, kar od tebe ne bi pričakoval.
en malček sarkazma je bilo v tem, res pa ne 100%
Cene se spreminjajo. To je dejstvo. In prepričan sem, da na Petrolu noben ne piše pritožbe. Morda gre kam peš namestro z avtom v zadnjih letih.
Pisat pritožbo na podražitev ne bo obrodilo sadu. To je dejstvo. Cene s pogodbo niso določene.

Kaj lahko tu naredimo uporabniki. Menjamo operaterja? morda? Meni noben drug ne omoča 1080i slike.
Sam recimo sem ravno zaradi nepredvidljivosti cen in načina prodaje na prastarem paketu. Paketiranje mi od nekdaj ni bilo prav nič všeč. Piko na i je dobilo z združitvijo mega in HD paketa. Tu so mi dejansko onemogočili da ob naročeni najnižji shemi legalno gledam stndardno sliko tega časa - HD ločljivost imenovano...
Skratka imam možnost, da v času ko se TV gleda manj enostavno odjavim del. No zaenkrat se resnici na ljubo tega še nismo poslužili.
Nenazadnje tudi poleti zvečer raje pogledam kak dokumentarec z dobro vsebino in vrhunsko sliko kot kaj drugega.

Sem pa zadnjič po objavi, da se Sk vrača žal kar dobro predvidel, da brez podražitve ne bo šlo skozi.
Nenazadnje zato da gledamo HD programe plačujemo ves ostali šrot... In prav nič nisem zadovljoen s tem.
Staro 14.01.2014, 15:19
Aloe Uporabnik Aloe ni prijavljen
Pripravnik
Član od: May 2012
Sporočila: 380

Citat:
Objavil-a Veron Prikaži sporočila
tale odgovor je čisto politični in ne odgovori za zastavljeno vprašanje. Čemu podražitev paketov Mini in Osnovni, če niso deležni nobene spremembe (dodatni kanal?)
Se strinjam. Slabo mi je, ko berem te šablonske piarovske izjave. Ničesar konkretnega, ena sama ničvredna samohvala.

Zakaj dražite vse pakete, če niso vsi deležni vseh programov? Lahko še tako olepšujete zadeve, gre za čisto svinjarijo, nič drugega. Plačujejo naj tisti, ki programe dejansko uporabljajo, ne mi, ki jih sploh nismo dobili.

Nazadnje uredil Aloe : 14.01.2014 ob 15:21.
Odgovorite s citatom
Staro 14.01.2014, 17:13
Schime Uporabnik Schime ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Mar 2006
Sporočila: 765

Kaj ti ni jasno. A misliš, da ti bodo povedali da so te po suhem nategnili al kaj.
Pač tko so se odločili. Take it or leave it.
Odgovorite s citatom
Staro 14.01.2014, 17:30
palceksmuk Uporabnik palceksmuk ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce palceksmuk
Član od: May 2008
Naslov: Maribor
Sporočila: 461

Citat:
Objavil-a SiOL Prikaži sporočila
Pozdravljeni,

za spremembo cen storitev, ki vključujejo SiOL TV, smo se odločili zaradi sprememb in širjenja programske sheme SiOL. Vseskozi si prizadevamo, da bi svojim uporabnikom lahko ponudili čimbolj pestre in zanimive vsebine, vedno več imamo tudi programov v HD kakovosti.

V programsko shemo smo dodali nov program FOX (klasična in HD kakovost) in kar sedem programov ponudnika FOX International Channels v kakovosti HD. Tako so v kakovosti HD naročnikom SiOL TV odslej na voljo zabavne, uporabne in izobraževalne vsebine, ki jih ponujajo TV-programi FOX, in sicer FOX Life, FOX Movies, FOX Crime, National Geographic, National Geographic Wild in 24 Kitchen. Poleg tega smo razširili ponudbo programov Športklub, in sicer tako z dodatnimi programi kot HD ločljivostjo, uporabnike pa bomo presenečali tudi v prihodnje.

TopTrio paketi so med našimi uporabniki najbolj priljubljeni, zato je pri teh paketih zvišanje manjše.

Lep pozdrav,
Telekom Slovenije
Dejstva :
prej sem imel 10% mesečni popust, zdaj ga nimam več, mesečno se je podražilo za 1,30 € !!

Torej v mojem primeru:
60 + 15,60 = 65,60
Letno več plačam 75,60 € več .
Edino kaj mi preostane je da odjavim HBO paket in tako zmanjšam račun za cca 96 € letno!
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
podražitev, siol

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
SiOL TV bogati programsko shemo SiOL SiOL TV 1005 06.03.2015 10:25
V programski shemi SiOL TV bo v letu 2014 na voljo šest programov Sport Klub SiOL SiOL TV 245 14.01.2014 16:32
Informacije v zvezi s SiOL storitvami 080 Urban O storitvah 2 31.10.2008 07:17
SIOL TV povezava TV in VCR deepsplash SiOL TV 0 26.11.2006 00:22

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 22:55.