Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL telefonija

SiOL telefonija Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL telefoniji...

Odgovori

Orodja za teme
Staro 17.06.2014, 19:35
bosoturk Uporabnik bosoturk ni prijavljen
Pripravnik
Član od: May 2006
Naslov: Ribnica
Sporočila: 213
Privzeto Nedelovanje telefona

POzdravljeni.

Zanima me, če se vam zdi normalno, da že od sobote čakam, da nekdo poskuša ugotoviti kaj se dogaja na našem priključku, ker nam ne dela telefon. Zastopim, da imate gužvo ampak bi se spodobilo, da se po 4ih dneh vsaj nekdo oglasi ali pa nekdo pokliče in opraviči, da pač tudi danes ni šlo.

Počasi me bo potrpljenje začelo popuščati, tako da prosim, če se lahko nekdo zgane in ugotovi kaj se dogaja. Seveda upam da se boste konec meseca spomnili, ko boste tiskali položnice.
Odgovorite s citatom
Staro 17.06.2014, 23:36
080 Tehnična pomoč Uporabnik 080 Tehnična pomoč ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Tehnična pomoč
Član od: Sep 2008
Sporočila: 6.508
Privzeto Re: Nedelovanje telefona

Citat:
Objavil-a bosoturk Prikaži sporočila
POzdravljeni.

Zanima me, če se vam zdi normalno, da že od sobote čakam, da nekdo poskuša ugotoviti kaj se dogaja na našem priključku, ker nam ne dela telefon. Zastopim, da imate gužvo ampak bi se spodobilo, da se po 4ih dneh vsaj nekdo oglasi ali pa nekdo pokliče in opraviči, da pač tudi danes ni šlo.

Počasi me bo potrpljenje začelo popuščati, tako da prosim, če se lahko nekdo zgane in ugotovi kaj se dogaja. Seveda upam da se boste konec meseca spomnili, ko boste tiskali položnice.
Pozdravljeni,

na ZS mi posredujte vašo telefonsko številko in podrobneje bom preveril problematiko na vašem priključku.

Lp
Sandi
Staro 18.06.2014, 11:43
cveto Uporabnik cveto ni prijavljen
Mojster
Član od: Jan 2010
Naslov: Žalec
Sporočila: 3.056

Citat:
Objavil-a bosoturk Prikaži sporočila
POzdravljeni.

Ha. Jaz čakam že od 3.6 na odpravo napake. Najmanj štirikrat so mi poslali datum kdaj bom imel obisk tehnika na domu. Štiri dni dopusta sem zapravil ,a tehnika še vedno ni....

lp
Odgovorite s citatom
Staro 18.06.2014, 12:25
bosoturk Uporabnik bosoturk ni prijavljen
Pripravnik
Član od: May 2006
Naslov: Ribnica
Sporočila: 213

tole zadnje čase me res raz..i ... čakaš ko tele, pa se noben ne oglasi, linije pa sploh ne morm dobit
Odgovorite s citatom
Staro 18.06.2014, 12:37
Mojster

Ja,ja ..maš prav. Da bi znoru. telefonsko veze ne dočakaš , na maile redko odgovarjajo..
Ko pa slučajno dobiš kakšen odgovor,ti paše na koncu rečejo da je vse v redu.
Porazno res tole.

Sicer ne želim nikomur težav, ampak šele ko imaš težave vidiš kaj si kot uporabnik vreden pri telekomu.
A je to normalno da ti dajo štiri datume z urami, kdaj pride terenski tehnik ,potem pa nikogar ni,in zopet obljube za drugi dan... In je šlo štiri dni dopusta za nič..
lp
Odgovorite s citatom
Staro 19.06.2014, 08:32
alex1 Uporabnik alex1 ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Dec 2005
Sporočila: 452

Dober si. Meni na misel ne pride, da bi dal svoj dopust za tehnika. Naj pride ko sem jaz frej ali pa naj on vzame svoj dopust.
Odgovorite s citatom
Staro 19.06.2014, 09:13
krepki Uporabnik krepki ni prijavljen
Mojster
Član od: Jan 2006
Sporočila: 2.552

V bistvu je tukaj problem telefon cveto je seveda moral malo zajokat tudi v tej temi,ampak tako kot on opisuje težavo,kot da se je podrl cel svet zaradi tistega ubogega mega uplauda,ki ga verjetno sploh nebi opazil,če nebi vsak dan gledal v nastavitve modema.

Pa brez zamere cveto.
Odgovorite s citatom
Staro 19.06.2014, 13:24
Mojster

Citat:
Objavil-a krepki Prikaži sporočila
V bistvu je tukaj problem telefon cveto je seveda moral malo zajokat tudi v tej temi,ampak tako kot on opisuje težavo,kot da se je podrl cel svet zaradi tistega ubogega mega uplauda,ki ga verjetno sploh nebi opazil,če nebi vsak dan gledal v nastavitve modema.

Pa brez zamere cveto.
Eh, oprosti krepki samo zdaj pa res malo kozle streljaš.. Mogoče boš kdaj v situaciji,ki ti je pa ne želim.
In po tvoje padec en mega uploada pa res ni nič ??? Pa ko bo čez en mesec padel spet za en mega ?? Eh ,pa kaj potem...
Že tako sem bil sprijaznjen da pač celih 5Mb kar imam naročeno pač ne gre. V redu pač 4.3Mb je maximum in za moje zahteve ni problema.
Ampak ko čez noč pade na 3 ali 3.5Mb pa res ne razumem da moram to kar mirno sprejeti..? In neizpodbitno gre za neko verjetno manjšo okvaro.

Pa tako informativno, v tem postu je bilo bistvo kako neodzivni so telekomovci , v primerih kjer storitev sicer še deluje a ne popolno.

lp Cveto

Nazadnje uredil cveto : 19.06.2014 ob 13:26.
Odgovorite s citatom
Staro 19.06.2014, 14:47
krepki Uporabnik krepki ni prijavljen
Mojster
Član od: Jan 2006
Sporočila: 2.552

Te zastopim ja saj sem ti napisal ne zameri.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
nedelovanje, telefona

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Odklop telefona gbauer1 O storitvah 7 24.09.2014 14:29
[VoIP/WiFi] - Nakup WiFi VoIP telefona kristinav Tehnična pomoč 6 18.12.2012 14:41
nedelovanje interneta in telefona zgubljeni Tehnična pomoč 9 18.02.2010 13:25
Nedelovanje telefona in interneta lkondic1 Tehnična pomoč 1 23.06.2007 17:49
Nedelovanje SIOL TELEFONA sr@nje O storitvah 13 02.10.2006 11:31

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 01:34.