Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 07.07.2014, 18:01
mglds Uporabnik mglds ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Jul 2011
Sporočila: 534
Privzeto Re: Kazen Telekoma !

Rusy jaz sploh nisem mislil uporabljati prenos podatkov in jih tudi nisem do predkratkim ko jih je sin in tudi jih je zelooooo malo 200mb !!!! Rad bi ZABLOKIRAL PRI TELEKOMU IN NE GREEEEEEEE!!!!

Cveto vidim da si vsaj ti normalen,ker drugim so pametni dokler se jim nič ne zgodi.Hvala ti.

Lansko leto se je malo igral moj poba in so začeli prihajati eni sms-si.Ko sem dobil račun sem samo gledal za ene posrane melodije takoj 40 evrov !

Ajde dajmo spet užgite po meni,da sem sam kriv !
Za 100 evrov se danes veste kaj dobi ? Med drugimi tudi 100mb podatkov kar je nekaj minut gledanja you tuba !!! A STE NORMALNI DA SEM JAZ KRIV KER NE GLEDAM KAJ PODPISUJEM ??
Odgovorite s citatom
Staro 07.07.2014, 18:16
Rusy Uporabnik Rusy ni prijavljen
Mojster
Član od: May 2006
Naslov: Postojna
Sporočila: 2.226

Citat:
Objavil-a mglds Prikaži sporočila
Rusy jaz sploh nisem mislil uporabljati prenos podatkov in jih tudi nisem do predkratkim ko jih je sin in tudi jih je zelooooo malo 200mb !!!! Rad bi ZABLOKIRAL PRI TELEKOMU IN NE GREEEEEEEE!!!!

Cveto vidim da si vsaj ti normalen,ker drugim so pametni dokler se jim nič ne zgodi.Hvala ti.

Lansko leto se je malo igral moj poba in so začeli prihajati eni sms-si.Ko sem dobil račun sem samo gledal za ene posrane melodije takoj 40 evrov !

Ajde dajmo spet užgite po meni,da sem sam kriv !
Za 100 evrov se danes veste kaj dobi ? Med drugimi tudi 100mb podatkov kar je nekaj minut gledanja you tuba !!! A STE NORMALNI DA SEM JAZ KRIV KER NE GLEDAM KAJ PODPISUJEM ??
Itak kdo drug

Na telefonu zbriši nastavitve za prenos podatkov pa ti zadeva več ne bo delovala.
Staro 07.07.2014, 18:32
goran1111 Uporabnik goran1111 ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Mar 2007
Sporočila: 962

Citat:
Rad bi ZABLOKIRAL PRI TELEKOMU IN NE GREEEEEEEE!!!!

A STE NORMALNI DA SEM JAZ KRIV KER NE GLEDAM KAJ PODPISUJEM ??
Kaj pa če bi pri sebi zablokiral? Bi se svet ustavil? Kar se pa drugega stavka tiče... A si ti na splošno normalen? Pustimo za trenutek pogodbo. Ker noben normalen ne izjavi kaj takega... Nihče v tej temi ne zagovarja Telekoma, ampak zdravo pamet. In zato ne razumeš kar ti govorimo.
Odgovorite s citatom
Staro 07.07.2014, 20:17
Uporabnik

Citat:
Objavil-a goran1111 Prikaži sporočila
Kaj pa če bi pri sebi zablokiral? Bi se svet ustavil? Kar se pa drugega stavka tiče... A si ti na splošno normalen? Pustimo za trenutek pogodbo. Ker noben normalen ne izjavi kaj takega... Nihče v tej temi ne zagovarja Telekoma, ampak zdravo pamet. In zato ne razumeš kar ti govorimo.
Hočeš mi povedati da nisem pri zdravi pameti,ker sem podpisal Telekomov Družinski paket B ?!
Odgovorite s citatom
Staro 07.07.2014, 20:49
goran1111 Uporabnik goran1111 ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Mar 2007
Sporočila: 962

Citat:
Hočeš mi povedati da nisem pri zdravi pameti,ker sem podpisal Telekomov Družinski paket B ?!
To pa sploh ne. Telekom je ponujal ta paket in ti si ga sprejel. To me niti najmanj ne moti in s tem ni čisto nič narobe. Pri zdravi pameti nisi zaradi stvari, ki jih zdaj pišeš...
Odgovorite s citatom
Staro 07.07.2014, 21:04
cveto Uporabnik cveto ni prijavljen
Mojster
Član od: Jan 2010
Naslov: Žalec
Sporočila: 3.056

Citat:
Objavil-a Rusy Prikaži sporočila
Čist simpl je če uporabnik si prebere kaj bo podpisal njega očitno ni zanimalo kaj preveč da 100MB ni zadosti za gledanje YouTube posnetkov in igranje online igric itn....

A kako zračunat kolk je 1MB je čisto preprosto 1kb je 0,00042 eur tako da 0,00042 krat 1000kb ( 1MB ) = 0,42eur tak da je bi mogu bit 42eur 100MB oz. 84 eur 200MB zdej pa je odvisno kolk točno je šel čez da je bila pač taka položnica..

Končni fazi v večini promerov je kriv uporabnik ki ne sledi porabi in ne gleda kaj je podpisal...

Jst raje plačam 6 eur več pa mam 1 GB podatkov kot da se igram z 100MB in ko presežem pol pa klejem čez operaterja kak je oderuh in podobno..
Te računice so zate in še za marsikoga res enostavne.
Verjemi da enemu peku,šivilji ,cvetličarki....pa to mogoče ni tako samoumevno.Dvomim da se ti spoznaš na tipe mok, pa kakšne hiacinte..

Dejstvo je da so mglds zračunali kar je res porabil. Da so pa takšne mine postavljene skoraj namerno pa tudi kar bode v oči.

Mobitel ali telekom bi lahko sploh pri takšnih paketih z malo zakupljeno količino avtomatsko postavil mejo uporabe pri zakupljeni količini.To je v konkretnem primeru 100MB.
In če greš sedaj delat anketo med ljudmi, koliko približno podatkov se pretoči ob eni minuti gledanja youtuba boš hitro ugotovil da večina nima pojma. In to sploh ni zamerljivo.

Zakaj je pa lahko pri predplačniških variantah lahko vse urejeno avtomatsko. ??

Bi še človek nekako razumel da bi takšna prekoračitev stala npr 20 evrov ,ampak 200 evrov ??Lepo vas prosim.

Pa ne samo gledat sedaj iz perspektive kako si je sam kriv..Res je kriv. Ampak takšna vsota je pa tudi nerealna..

lp
Odgovorite s citatom
Staro 07.07.2014, 21:28
Uporabnik

Citat:
Objavil-a goran1111 Prikaži sporočila
To pa sploh ne. Telekom je ponujal ta paket in ti si ga sprejel. To me niti najmanj ne moti in s tem ni čisto nič narobe. Pri zdravi pameti nisi zaradi stvari, ki jih zdaj pišeš...
Verjemi mi da sem,vendar ko te opilijo(beri odkrijejo bedaka) za 100 evrov potem se človek drugače izraža.
Odgovorite s citatom
Staro 07.07.2014, 21:40
Uporabnik
Wink Re: Kazen Telekoma !

Citat:
Objavil-a cveto Prikaži sporočila
Te računice so zate in še za marsikoga res enostavne.
Verjemi da enemu peku,šivilji ,cvetličarki....pa to mogoče ni tako samoumevno.Dvomim da se ti spoznaš na tipe mok, pa kakšne hiacinte..

Dejstvo je da so mglds zračunali kar je res porabil. Da so pa takšne mine postavljene skoraj namerno pa tudi kar bode v oči.

Mobitel ali telekom bi lahko sploh pri takšnih paketih z malo zakupljeno količino avtomatsko postavil mejo uporabe pri zakupljeni količini.To je v konkretnem primeru 100MB.
In če greš sedaj delat anketo med ljudmi, koliko približno podatkov se pretoči ob eni minuti gledanja youtuba boš hitro ugotovil da večina nima pojma. In to sploh ni zamerljivo.

Zakaj je pa lahko pri predplačniških variantah lahko vse urejeno avtomatsko. ??

Bi še človek nekako razumel da bi takšna prekoračitev stala npr 20 evrov ,ampak 200 evrov ??Lepo vas prosim.

Pa ne samo gledat sedaj iz perspektive kako si je sam kriv..Res je kriv. Ampak takšna vsota je pa tudi nerealna..

lp
Ja res samo to hočem povedati,žal nekateri ne razumejo.Ko sem podpisoval paket nisem rabil prenosa podatkov in jih je sedaj samo enkrat uporabil sine.Da pa prekoračitev stane tako ODERUŠKO pa nisem niti pomislil ! Zdej pa politiko imajo takšno plačaj še več in prekoračitev ne bo tako ODERUŠKA ! Z ostalimi storitvami sem zadovoljen,vendar me ima,da bi jim vse skupaj zaradi ODERUŠTVA vrnil opremo in šel drugam.
Seveda drugot ni rečeno da ni bolše ampak za voljo bolj normalnih odnosov do strank je to edino kar lahko storim.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
kazen, telekoma

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Nepregleden račun Telekoma MIKO O storitvah 1 08.12.2013 14:49
Optično omrežje Telekoma Slovenije Mislim O storitvah 45 09.05.2013 12:11
Kazen za prehitro vožnjo skozi predor Pablo Avtomobilizem 10 18.09.2008 17:00
Kazen zaradi napačnega parkiranja trance0 Avtomobilizem 32 16.02.2008 22:44
Kazen za velik prometni prekršek Neuromancer Avtomobilizem 6 20.03.2007 22:45

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 20:37.