Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 18.08.2014, 21:14
marko2222 Uporabnik marko2222 ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Feb 2013
Sporočila: 249
Privzeto zakaj smo naročniki na optiki brez top trio paketov manjvredni?

Naročniki toptrio paketov imajo navoljo nadgradnje hitrosti iz 20/20 na 50/20 za par e, ostali pa te možnosti sploh nimamo in moramo vzeti nadgradnjo iz 20/20 na 60/60, ki paket podraži na okoli 100e. Čemu tako nategovanje? Zakaj smo tisti, ki ne potrebujemo iptvja manj vredni?
Odgovorite s citatom
Staro 18.08.2014, 22:12
mnheia Uporabnik mnheia ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce mnheia
Član od: Nov 2011
Sporočila: 852
Privzeto Re: zakaj smo naročniki na optiki brez top trio paketov manjvredni?

Zakaj pa recimo vsi, ki smo na bakru plačujemo pol več za pol manj v primerjavi z optiko in tako prispevamo v optično omrežje pa nimamo nič od tega razen problemov?

Zakaj pa ti preprosto ne vzameš Top Trio paketa in potem nadgradiš?

Sicer pa ravno se nekaj na to temo pogovarjamo tukaj:
http://forumi.siol.net/showthread.php?t=41721&page=4
Odgovorite s citatom
Staro 19.08.2014, 08:58
marko2222 Uporabnik marko2222 ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Feb 2013
Sporočila: 249

>Zakaj pa ti preprosto ne vzameš Top Trio paketa in potem nadgradiš?
Ker kabelska preko optike boljse izpolnjuje moje zahteve.

>Zakaj pa recimo vsi, ki smo na bakru plačujemo pol več za pol manj v primerjavi z optiko in tako prispevamo v optično omrežje pa nimamo nič od tega razen problemov?
Sicer upam, da tudi vam čim prej napeljejo optiko, ampak baker ima določene omejitve, ki jih optika nima. Vam že iz tehničnih razlogov ne bi mogli dati recimo 1000/1000 povezave. Jaz in neko s top trio paketom pa lahko komot imava oba 50/20, kar se tehnike tiče.
Odgovorite s citatom
Staro 19.08.2014, 11:09
mnheia Uporabnik mnheia ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce mnheia
Član od: Nov 2011
Sporočila: 852

Kabelska ponudba na Telekomu Slovenije je drek in če to izpolnjuje tvoja pričakovanja imaš res nizka. Sicer je logično, da je tako saj nobeno pametno podjetje danes ne bo vlagalo v dve tehnologiji. Sploh glede na to kako močan je Telemach na tem področju.

Okoli tehnike se danes več ne splača govoriti. Moja linija maksimalno dopušča okoli 50 / 8. Zdaj si pa malo poglej cene optike in bakra ter povej če se ti zdi logično, da eni za praktično precej staro če ne že zastarelo zadevo plačujemo 3x več kot nekdo drug.

Potem se nekdo še spomni in nam od tiste nadgradnje, ki jo drago plačamo še začne odbijati TV in smo na koncu tako ali tako na isti zadevi kot pa če bi imeli osnovni paket. In to kljub temu, da je na liniji rezerva.

Moj mesečni račun za fiksne storitve TS je okoli 108 EUR če odštejem izdelek iz PZ je ta na 90 EUR. Prav na živce mi že gre, ko potem nekdo na 20/20 liniji za katero plača okoli 25 EUR stoka, da hoče več za manj denarja, ko pa tako ali tako ima druge možnosti.

Ne vem zakaj preprosto ne vzameš DARK FIBER za okoli 300 EUR na mesec pa boš imel mir. Nikoli nisem rekel, da hočem 1000/1000 povezavo, hočem pa tisto kar plačam brez, da mi odštevajo televizor, ki mi tako ali tako ves čas gori.

Optike na mojo trenutno lokacijo še zelo dolgo ne bodo napeljali - če sploh kdaj. Imajo preveč dela z napeljevanjem v Zeleni gaj ali kam drugam. Na srečo se konec leta selim na lokacijo kjer optika je in se že veselim nadaljnjih zapletov.

Upam, da slednjega ne boš razumel kot osebni napad ker je daleč od tega. Hotel sem samo, da napišeš neke smiselne razloge kot je to naredil Rusy v drugi temi in utemeljiš naslov "zakaj smo naročniki na optiki brez top trio paketov manjvredni?".

Nazadnje uredil mnheia : 19.08.2014 ob 11:44.
Odgovorite s citatom
Staro 19.08.2014, 15:21
krneki165 Uporabnik krneki165 ni prijavljen
Novinec
Član od: Apr 2013
Sporočila: 37

Citat:
Objavil-a marko2222 Prikaži sporočila
Naročniki toptrio paketov imajo navoljo nadgradnje hitrosti iz 20/20 na 50/20 za par e, ostali pa te možnosti sploh nimamo in moramo vzeti nadgradnjo iz 20/20 na 60/60, ki paket podraži na okoli 100e. Čemu tako nategovanje? Zakaj smo tisti, ki ne potrebujemo iptvja manj vredni?
Ker ni konkurence. Od kar T-2 škripa se je Internet trg zamrznil.

20/20 imam že 5 let in od takrat je edina razlika višja cena.
Odgovorite s citatom
Staro 19.08.2014, 17:16
cveto Uporabnik cveto ni prijavljen
Mojster
Član od: Jan 2010
Naslov: Žalec
Sporočila: 3.056

Citat:
Objavil-a mnheia Prikaži sporočila

Moj mesečni račun za fiksne storitve TS je okoli 108 EUR če odštejem izdelek iz PZ je ta na 90 EUR. Prav na živce mi že gre, ko potem nekdo na 20/20 liniji za katero plača okoli 25 EUR stoka, da hoče več za manj denarja, ko pa tako ali tako ima druge možnosti.

Ne vem zakaj preprosto ne vzameš DARK FIBER za okoli 300 EUR na mesec pa boš imel mir. Nikoli nisem rekel, da hočem 1000/1000 povezavo, hočem pa tisto kar plačam brez, da mi odštevajo televizor, ki mi tako ali tako ves čas gori.
Odgovorite s citatom
Staro 19.08.2014, 21:00
telex Uporabnik telex ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce telex
Član od: Nov 2006
Sporočila: 928

Citat:
Objavil-a marko2222 Prikaži sporočila
>Zakaj pa ti preprosto ne vzameš Top Trio paketa in potem nadgradiš?
Ker kabelska preko optike boljse izpolnjuje moje zahteve.

>Zakaj pa recimo vsi, ki smo na bakru plačujemo pol več za pol manj v primerjavi z optiko in tako prispevamo v optično omrežje pa nimamo nič od tega razen problemov?
Sicer upam, da tudi vam čim prej napeljejo optiko, ampak baker ima določene omejitve, ki jih optika nima. Vam že iz tehničnih razlogov ne bi mogli dati recimo 1000/1000 povezave. Jaz in neko s top trio paketom pa lahko komot imava oba 50/20, kar se tehnike tiče.
Le zakaj ne vzameš top trio paket, dobiš ceneje hitrost interneta kateri želiš, IPTV ne gledaš in še vedno gledaš žalost od kabelske ter na koncu zmagaš z nižjim neskom na računu

PS- nekateri bi želeli vedno postlano postelje, mene pa je oče učil, da bom ležal, kot si bom postlal.
Staro 19.08.2014, 21:27
Aloe Uporabnik Aloe ni prijavljen
Pripravnik
Član od: May 2012
Sporočila: 380

Tudi jaz bi na tvojem mestu takoj prešel na TopTrio.
Odgovorite s citatom
Staro 19.08.2014, 22:11
monster Uporabnik monster ni prijavljen
Gofljač
Prikazne slike uporabnika/ce monster
Član od: Jun 2003
Naslov: Dungeons
Sporočila: 53.365

zakaj nekateri sploh imajo internet?
Staro 24.08.2014, 06:59
koble Uporabnik koble ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce koble
Član od: Aug 2007
Sporočila: 433

Kake imate optika bi mogla bit ze v osnovnih človekovih pravicah
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
manjvredni, naročniki, optiki, paketov, smo, top, trio, zakaj

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Zakaj še vedno brez optike v samem centru LJ? malijezek O storitvah 22 17.05.2010 06:31
Paket trio - brez amina felix SiOL TV 8 06.06.2009 10:10

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 10:41.