Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > Tehnična pomoč

Tehnična pomoč za naročnike storitev...

Odgovori

Orodja za teme
Staro 17.10.2014, 12:53
Rokovnjac Uporabnik Rokovnjac ni prijavljen
Novinec
Član od: Jul 2007
Sporočila: 33
Privzeto Prijava napake

Včeraj ob 14.40 mi je odpovedala celotna povezava do interneta. Na modemu se je vzgala rdeča lučka in gotova maša. Kličem na tehnično pomoč, kjer se teta trudi usposobiti zadevo, vendar ji ne uspe in mi prijazno pove, da bo zadevo predala tehnikom, ki me bodo kontaktirali.

Ok, čakam celo popoldne, se ne zgodi nič. Danes dopoldan čakam na kako sporočilo kaj se dogaja ali na koga da preveri modem, nič.

Pokličem znova na tehnično podporo in tam mi posnet glas pove, da bo moja napaka sanirana jutri v dopoldanskem času. Ok, pač bom počakal še en dan...

Ker mi zadeva še vseeno ne da miru, predvsem v smislu zakaj nihče ne pride preverit modema, pokličem popoldne še enkrat. Kar na lepem mi posnet glas pove, da bo moja napaka na vrsti šele v ponedeljek popoldan in prekine.

Ok, a mogoče živim izven civilizacije, ne, pač pa 25 km od ljubljane in 300 metrov od centrale. Da bi mi vsaj povedali kaj je narobe, da zadeva traja 4 dni da se jo bodo sploh lotili popravljati, bog ne daj da bi se kdo osebno oglasil pri meni in preveril modem!!!

Jezen in razočaran sdm in res je najlažje stranke odpraviti s posnetkom, saj osebni kontakt očitno preveč stane.

Glede nato da sem naročnik, ki vam mesečno plačujem 60 Eur, se resno vprašam koliko časa še.

Lp

Tomaž
Odgovorite s citatom
Staro 20.10.2014, 11:50
080 Tehnična pomoč Uporabnik 080 Tehnična pomoč ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Tehnična pomoč
Član od: Sep 2008
Sporočila: 6.504
Privzeto Re: Prijava napake

Citat:
Objavil-a Rokovnjac Prikaži sporočila
Včeraj ob 14.40 mi je odpovedala celotna povezava do interneta. Na modemu se je vzgala rdeča lučka in gotova maša. Kličem na tehnično pomoč, kjer se teta trudi usposobiti zadevo, vendar ji ne uspe in mi prijazno pove, da bo zadevo predala tehnikom, ki me bodo kontaktirali.

Ok, čakam celo popoldne, se ne zgodi nič. Danes dopoldan čakam na kako sporočilo kaj se dogaja ali na koga da preveri modem, nič.

Pokličem znova na tehnično podporo in tam mi posnet glas pove, da bo moja napaka sanirana jutri v dopoldanskem času. Ok, pač bom počakal še en dan...

Ker mi zadeva še vseeno ne da miru, predvsem v smislu zakaj nihče ne pride preverit modema, pokličem popoldne še enkrat. Kar na lepem mi posnet glas pove, da bo moja napaka na vrsti šele v ponedeljek popoldan in prekine.

Ok, a mogoče živim izven civilizacije, ne, pač pa 25 km od ljubljane in 300 metrov od centrale. Da bi mi vsaj povedali kaj je narobe, da zadeva traja 4 dni da se jo bodo sploh lotili popravljati, bog ne daj da bi se kdo osebno oglasil pri meni in preveril modem!!!

Jezen in razočaran sdm in res je najlažje stranke odpraviti s posnetkom, saj osebni kontakt očitno preveč stane.

Glede nato da sem naročnik, ki vam mesečno plačujem 60 Eur, se resno vprašam koliko časa še.

Lp

Tomaž
Tomaž,

za omenjeno situacijo se opravičujemo. Ponavadi se pri prvem stiku "načeloma" ve, ali gre za težavo modema in v skladu s tem ukrepa. Ker vpogleda v napako brez uporabniškega imena nimam, prosim da nam preko ZS napišeš uporabniško ime in bomo preverili kaj se z napako dogaja. Odzivnik, ki sporoči predviden čas odprave je avtomatski, še vedno lahko izbereš svetovalca, ki preveri kaj več in morda poda kakšen bolj točen podatek.
Staro 22.10.2014, 05:45
Rokovnjac Uporabnik Rokovnjac ni prijavljen
Novinec
Član od: Jul 2007
Sporočila: 33
Privzeto Re: Prijava napake

Pozdravljeni,

zadevo so vaši mojstri uredili v ponedeljek, tako da je vse ok.

lp
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
napake, prijava

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Net ne dela in prijava napake Maverick Tehnična pomoč 16 09.11.2011 08:16
Nove servisne strani, spletna pošta - ne dela prijava pagatz O storitvah 41 30.07.2011 07:33
Tx/Rx napake pri prenosu k internetu bobi02 Tehnična pomoč 20 17.02.2010 13:27
Pri prehodu 2mbit v 4mbit so težave - crc napake bobi02 Tehnična pomoč 4 04.01.2008 09:42
Klici tehnikov v zvezi z odpravljanjem napake bejli O storitvah 11 06.12.2007 22:24

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 03:41.