Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 22.02.2017, 07:47
080 Informacije Uporabnik 080 Informacije ni prijavljen
080 Infomacije – Svetovalec za naročila in informacije
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Informacije
Član od: Nov 2007
Sporočila: 1.369
Privzeto Re: Moj telekom in sprememba sheme

Citat:
Objavil-a alex1 Prikaži sporočila
Tega načina poslovanja pa sedaj ne razumem več. Ponudili ste 2 meseca (predvidevam 60 dni) brezplačnega HBO - ja, brez vezave z možnostjo odjave. Vzel sem kot novoletno darilo. Zamrznili (posivili) ste gumb za možnost odjave (čemu namen, zakaj ne bi moral odjaviti pred iztekom dveh mesecev), želim to storiti dan potem (se strinjam z enodnevnim plačilom) in odjava še vedno ni mogoča. Shemo sem nazadnje spreminjal 23.12.2016.

Še več v servisnih straneh vidim podatek HBO brezplačno od 23.12.2016 do 21.2.2017 kot pretekla storitev in že vpisana kot aktivna, plačljiva storitev od 19.2.2017 dalje.

Želim sam odjaviti storitev v servisni straneh, kot mi je bilo ob izbiri ponujeno in to počnem že leta, brez pisanja raznih lastnoročno podpisanih in skeniranih izjav.

Alex1, razumem situacijo.
Žal odjave prek portala Moj Telekom prej ni možno izključiti. Lahko pa to uredimo pri nas, nam pa pošlji mail na info@telekom.si iz svojega kontaktnega SiOL e-naslova in bodo sodelavci v Naročniški službi to uredili.

LP, Franjo
Staro 22.02.2017, 08:23
alex1 Uporabnik alex1 ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Dec 2005
Sporočila: 452

Citat:
Objavil-a 080 Informacije Prikaži sporočila
Alex1, razumem situacijo.
Žal odjave prek portala Moj Telekom prej ni možno izključiti. Lahko pa to uredimo pri nas, nam pa pošlji mail na info@telekom.si iz svojega kontaktnega SiOL e-naslova in bodo sodelavci v Naročniški službi to uredili.

LP, Franjo
To sem razumel, PREJ, se pravi pred potekom dveh mesecev. Samo včeraj je ta čas minil in danes je že en dan čez teh 60 dni, kar je razvidno v servisnih straneh. In po vašem tolmačenju, naj bi potem sam lahko zaključil, odjavil naročeno.

Meni to ni več smešno in gre za očitno zavajanje ob naročilu, kot tudi aktivna storitev HBO od 19.2.2017 dalje, KAKO, če je istočano brezplačna do 21.2.2017.

S tem, da imajo enak problem in situacijo verjetno vsi naročniki, vsaj za enega vem, ker sva skupaj naročila.
Odgovorite s citatom
Staro 22.02.2017, 08:38

Citat:
To sem razumel, PREJ, se pravi pred potekom dveh mesecev. Samo včeraj je ta čas minil in danes je že en dan čez teh 60 dni, kar je razvidno v servisnih straneh. In po vašem tolmačenju, naj bi potem sam lahko zaključil, odjavil naročeno.

Meni to ni več smešno in gre za očitno zavajanje ob naročilu, kot tudi aktivna storitev HBO od 19.2.2017 dalje, KAKO, če je istočano brezplačna do 21.2.2017.

S tem, da imajo enak problem in situacijo verjetno vsi naročniki, vsaj za enega vem, ker sva skupaj naročila.

Alesx1

odjavo bi lahko že uredil prek portala. Če ne moreš, nam na info@telekom.si sporoči svoje naročniške podatke in uporabniško ime. Bomo preverili, uredili odjavo in te obvestili.

LP, Franjo
Staro 22.02.2017, 09:24
Pripravnik

Citat:
Objavil-a 080 Informacije Prikaži sporočila
Alesx1

odjavo bi lahko že uredil prek portala. Če ne moreš, nam na info@telekom.si sporoči svoje naročniške podatke in uporabniško ime. Bomo preverili, uredili odjavo in te obvestili.

LP, Franjo
To me zdej mal hecate, ne. Sem bil ravnokar v servisnih straneh in odjava ni mogoča. Tudi pri kolegu ne. Sivo obarvana ikona HBO ne dovoli spreminjanja. Pa saj se je to že pisalo v tej temi.

Bom poslal zahtevo na vaš mail, ker mi drugega ne preostane. Čeprav mi še vedno niste odgovorili, zakaj to ne morem urediti sam v servisnih straneh Moj telekom. Morda želim odjavo konec dneva. Gre tudi za princip, ob naročilu 23.12.2016 sem poklical vašo referentko, ki mi je nedvoumno zagotovila možnost enostavnega izklopa po 2 mesecih. Potem pa najprej podpisana pismena odjava, skener....zdaj mail. Bova oba s kolegom poslala zahtevo.
Odgovorite s citatom
Staro 22.02.2017, 09:24
-JM- Uporabnik -JM- ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Dec 2008
Sporočila: 686

Najmanj kar je, je to zrelo za prijavo inšpekcijskim službam...Vemo kako je z odzivnostjo na info@, tako da je še varianta, da pozneje reklamiraš račun, ker nisi mogel izklopiti dodatka.
Odgovorite s citatom
Staro 22.02.2017, 10:04

Citat:
To me zdej mal hecate, ne. Sem bil ravnokar v servisnih straneh in odjava ni mogoča. Tudi pri kolegu ne. Sivo obarvana ikona HBO ne dovoli spreminjanja. Pa saj se je to že pisalo v tej temi.

Bom poslal zahtevo na vaš mail, ker mi drugega ne preostane. Čeprav mi še vedno niste odgovorili, zakaj to ne morem urediti sam v servisnih straneh Moj telekom. Morda želim odjavo konec dneva. Gre tudi za princip, ob naročilu 23.12.2016 sem poklical vašo referentko, ki mi je nedvoumno zagotovila možnost enostavnega izklopa po 2 mesecih. Potem pa najprej podpisana pismena odjava, skener....zdaj mail. Bova oba s kolegom poslala zahtevo.

Alex1,

bomo preverili mail in ti odgovorili.

LP, Franjo
Staro 23.02.2017, 04:21
krepki Uporabnik krepki ni prijavljen
Mojster
Član od: Jan 2006
Sporočila: 2.552

Pri meni je enako,zadeva potekla okvirček še vedno siv za odjavo,sem poslal na ifo telekom upam da odjavite.
Odgovorite s citatom
Staro 23.02.2017, 06:19

Citat:
Objavil-a krepki Prikaži sporočila
Pri meni je enako,zadeva potekla okvirček še vedno siv za odjavo,sem poslal na ifo telekom upam da odjavite.
Krepki, če si sporočilo poslal na info@telekom.si, bomo uredili. Lep dan, Aljoša
Staro 23.02.2017, 09:00
cveto Uporabnik cveto ni prijavljen
Mojster
Član od: Jan 2010
Naslov: Žalec
Sporočila: 3.054

Jaz ne bom nikamor nič pošiljal ko bo datum za odjavo dodatka...

To je njihov problem če ne morem odjaviti,oz ne omogočajo odjave.

Ko vzameš nek dodatek naj bi bilo ,da je sprememba možna enkrat mesečno.

Se pravi bi moral imeti možnost ,tudi če gre za brezplačno ,odjaviti že po preteku enega meseca. !!

lp
Odgovorite s citatom
Staro 23.02.2017, 12:45
Pripravnik

V bistvu se res brez veze nekaj obremenjevat, no jaz sem se, v bistvu pošlješ MAIL, kot je dano navodilo, minuta dela in zame velja ta dan datum odjave. Zaradi mene lahko potem zadeva dela še dneve, še boljše.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
moj, sheme, sprememba, telekom

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
1.10 sprememba programske sheme? drsah SiOL TV 7 15.09.2014 11:49
Telekom ID ? muc O storitvah 2 13.12.2013 07:01
Šlamparija, nateg ali pa samo Telekom? vw225n O storitvah 35 17.10.2011 06:52
Telekom naslednje leto ne bo vlagal čisto nič v optiko bond008 O storitvah 24 01.12.2009 12:29
Sprememba programske sheme cyber SiOL TV 27 09.11.2009 17:48

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 11:34.