Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 23.02.2017, 18:46
krepki Uporabnik krepki ni prijavljen
Mojster
Član od: Jan 2006
Sporočila: 2.552
Privzeto Re: Moj telekom in sprememba sheme

Zdaj popoldan je že bila možnost odjave.
Odgovorite s citatom
Staro 24.02.2017, 14:19
LuNiCa88 Uporabnik LuNiCa88 ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce LuNiCa88
Član od: Apr 2007
Naslov: Murska Sobota
Sporočila: 13

Mi smo tudi med tem časom HBO že odjavili, s tem da ste preko maila zelo neodzivni. Dva dni pred iztekom smo vam maile pošiljali, na koncu smo pa itak sami odjavili preko Mojega telekoma. Zmotilo me je pa najbolj to, da je referent v vaši poslovalnici ponujal to možnost in hkrati opozarjal, da je treba HBO prej prekiniti, če ne želiš, da se zaračunava naprej. Pa še na imate napisano (še enkrat citiram): "Naročniki, ki ne želijo, da se jim storitev zaračunava po koncu brezplačnega obdobja, si morajo pred koncem brezplačnega obdobja opcijo izključiti prek portala moj.telekom.si, drugače se bo opcija po koncu brezplačnega obdobja zaračunala po ceniku.​​​"

Zdaj čakam na račun, da bom videla, ali ste mi tistih nekaj ur, ko se ni šlo odjaviti, zaračunali. In račun bom tudi reklamirala, četudi bo samo 5 centov razlike.

Gre se za princip! Nekaj ponujate zastonj, potem pa ne ponudite možnosti odjave, ampak služite za tistih 30 centov na uporabnika, ko ne moremo storitve prekiniti.
Odgovorite s citatom
Staro 05.03.2017, 16:25
taranenko Uporabnik taranenko ni prijavljen
Novinec
Član od: Nov 2008
Sporočila: 30

Jaz sem na info@telekom.si zahteval, da mi omogočijo predčasno odjavo na moj.telekom.si. Imajo še dva dni (pred iztekom brezplačnega obdobja). Če v teh dveh dneh ne bo, bo pač prijava na tržni inšpektorat zaradi zavajanja (posnetki ekranov in mail že pripravljeni), dodatnih zahtev pa kam drugam ne mislim pošiljati. Pa seveda reklamacija računa, če bodo karkoli zaračunali.

Da ne govorim o tem, da sem v petek na mail dobival za info@... odgovore na maile drugih uporabnikov, hkrati z njihovimi uporabniškimi imeni, emaili, itd... verjetno še prijava na informacijsko pooblaščenko. Samo "se opravičujemo" se mi ne zdi več sprejemljivo.
Odgovorite s citatom
Staro 05.03.2017, 19:57
LuNiCa88 Uporabnik LuNiCa88 ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce LuNiCa88
Član od: Apr 2007
Naslov: Murska Sobota
Sporočila: 13

Nam na računu, ki smo ga dobili v petek po mailu, niso zaračunali HBO-ja.
Odgovorite s citatom
Staro 06.03.2017, 13:11
080 Informacije Uporabnik 080 Informacije ni prijavljen
080 Infomacije – Svetovalec za naročila in informacije
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Informacije
Član od: Nov 2007
Sporočila: 1.369

Citat:
Objavil-a taranenko Prikaži sporočila
Jaz sem na info@telekom.si zahteval, da mi omogočijo predčasno odjavo na moj.telekom.si. Imajo še dva dni (pred iztekom brezplačnega obdobja). Če v teh dveh dneh ne bo, bo pač prijava na tržni inšpektorat zaradi zavajanja (posnetki ekranov in mail že pripravljeni), dodatnih zahtev pa kam drugam ne mislim pošiljati. Pa seveda reklamacija računa, če bodo karkoli zaračunali.

Da ne govorim o tem, da sem v petek na mail dobival za info@... odgovore na maile drugih uporabnikov, hkrati z njihovimi uporabniškimi imeni, emaili, itd... verjetno še prijava na informacijsko pooblaščenko. Samo "se opravičujemo" se mi ne zdi več sprejemljivo.

Živjo,

sporoči nam vse svoje naročniške podatke (dopiši s katerega e-naslova si pisal), da bomo lahko preverili.

LP, Petra
Staro 04.05.2017, 07:52
astrolog Uporabnik astrolog ni prijavljen
Novinec
Član od: Feb 2015
Sporočila: 43

Z aprilom sem prešel na Modri Plus - s Siola na Siol. Iz programa zvestobe sem imel še kar nekaj dobroimetja za ogled filmov iz videoteke. S prehodom je to dobroimetje kar izginilo in mi ogled zaračunavate. Saj nisem šel iz Amisa na Siol! Poleg tega ne morem nikjer videti, kakšno je stanje dobroimetja v nekem trenutku.
Odgovorite s citatom
Staro 04.05.2017, 08:41
080 Informacije Uporabnik 080 Informacije ni prijavljen
080 Infomacije – Svetovalec za naročila in informacije
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Informacije
Član od: Nov 2007
Sporočila: 1.369

Citat:
Objavil-a astrolog Prikaži sporočila
Z aprilom sem prešel na Modri Plus - s Siola na Siol. Iz programa zvestobe sem imel še kar nekaj dobroimetja za ogled filmov iz videoteke. S prehodom je to dobroimetje kar izginilo in mi ogled zaračunavate. Saj nisem šel iz Amisa na Siol! Poleg tega ne morem nikjer videti, kakšno je stanje dobroimetja v nekem trenutku.
Stanje dobroimetja spremlja vsak naročnik sam. Lahko mi pa sporočiš svoje naročniške podatke in kontaktno številko v ZS. Preverila bom.

Značke
moj, sheme, sprememba, telekom

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
1.10 sprememba programske sheme? drsah SiOL TV 7 15.09.2014 11:49
Telekom ID ? muc O storitvah 2 13.12.2013 07:01
Šlamparija, nateg ali pa samo Telekom? vw225n O storitvah 35 17.10.2011 06:52
Telekom naslednje leto ne bo vlagal čisto nič v optiko bond008 O storitvah 24 01.12.2009 12:29
Sprememba programske sheme cyber SiOL TV 27 09.11.2009 17:48

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 23:03.