Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 13.11.2007, 11:22
shon Uporabnik shon ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce shon
Član od: May 2007
Sporočila: 283
Privzeto Re: SiOL TV 2x, ni več možen!? (po enem letu uporabe)

kje se prijavim v modem, da izmerim ta snr margin?
Odgovorite s citatom
Staro 13.11.2007, 13:32
fazan Uporabnik fazan ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce fazan
Član od: Dec 2005
Sporočila: 729
Privzeto Re: SiOL TV 2x, ni več možen!? (po enem letu uporabe)

Citat:
Objavil-a djdare Prikaži sporočila
Torej kot že v naslovu piše, je punca naročnica paketa trio: IP-telefonija, 2xTV ter internet paket 10M/768k.
V zadnjem tednu so se pojavile težave (že 2x) da se modem ni hotel sinhronizirati s serverjem.
Prvič ko sem klical so me lepo prijazno odslovili z besedami da bodo predali (sporočili) težavo naprej terenski ekipi z delovnim nalogom.
Po približno 25 urah nedelovanja se je modemu (samemu od sebe) nekako uspelo sinhronizirati.
Dan kasneje (v soboto ob 13.00), pa se na vratih pojavi gospod ki očitno odpravlja napake in okvare na terenu.
Po krajši razlagi kaj se je dogajalo sva ugotovila da nima kaj storiti, če zadeva deluje in je odšel.
Včeraj zvečer pa se zadeva ponovi, ni TV ni interneta. Po resetu modema se le ta spet ne sinhrionizira.
Pokličem na SiOL pomoč in zadevo razložim. Postopek je isti kot v prvem primeru, sporočeno bo naprej.
Ker mi zadeva nikakor ne da miru pokličem danes še enkrat na Siol pomoč.
Tehniku razložim lepo vse od začetka in on se loti odpravljanja napake.
Zelo mi je žal da si nisem zapomnil njegovega imena, ker je edini ki je zadevo sploh poizkusil rešiti na daljavo, PA ŠE REŠIL JO JE!
Mi je pa prijazno povedal da nista možna 2TV priključka pri internetnem paketu ki ga uporabljava s punco (10M/768k).
Ter da če želimo obdržati 2xTV bi morali zmanjšati internet paket na 4M.
Pri nadgradnji starega paketa pa so nam zagotovili da bo to delalo (in tudi je, približno leto dni).
Zanima me zakaj kar naenkrat ni več možen tak trio paket ki smo ga uporabljali že skoraj eno leto, če ne še več.

Hvala za odgovore in oprostite če sem se preveč razpisal.

P.S.:
Pred kratkim me je poklical gospod s Telekoma (verjetno terenski delavec) ki mi je sporočil, da bo najverjetneje potrebna zamenjava modema.
Kdaj in kako pa mi bo še sporočil, seveda če se bodo izpadi nadaljevali. Me veseli da se zadeva premika.
To je krivda nekoga ki lepo odvija in privija pipco za hitrost oziroma na tisti centrali kjer ste priklopljeni.Nekdo hoče imeti malo več hitrosti kot jo plača na škodo drugih dobro preveri kajti če je delalo mora delat naprej saj kar tako neki ne more crknat da se ne da zrihtat.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
enem, letu, možen, siol, uporabe, več

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Novo v ponudbi.."Testni uporabnik" - zavajanje naročnikov ali??? saonaion SiOL TV 27 31.12.2015 02:37
razdelitev siol tv na več računalnikov jan050 Tehnična pomoč 3 14.05.2007 19:17

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 13:24.