Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 21.11.2004, 20:08
kokrsiol
Guest
Sporočila: n/a
Privzeto

Uf, zdejle pa vsi progrmi štekajo, tko, da je težko normaln gledat. isto se je dogajalo že včeri tud okol takele ure (20 ure), pa trajal je slabo urco. POP-TV je obupen dons, kocke pa glas.

Pred istočasno uporabo, uspavalnih in odvajalnih tablet, se posvetujte z zdravnikom!!
Odgovorite s citatom
Staro 22.11.2004, 12:08
MihaK. Uporabnik MihaK. ni prijavljen
Novinec
Član od: Aug 2004
Sporočila: 5
Privzeto

pri meni je bilo zadnjih nekaj dni enako kot pri tebi... no vceraj je bila pa popolna katastarofa... kockice nerazumljiv zvok ipd...

znizat narocnino zarad takih zadev!
Odgovorite s citatom
Staro 22.11.2004, 12:57
juvenile
Guest
Privzeto

ja jst mam isti problem. Že 3,4 dni mam sliko popačeno, zvok sm že skorej da pozabu da ga mam, če že je pa popačen pa sm že mislu da vse spet dela tko kot je treba sam zdej sam še na sobno anteno lah gledam. Mislm za znoret. Pokličeš 080 1000 dobiš standardn odgovor resetirejte pa bo delal. Pokličem na telekom in bojo spet poslal tehnika in če se ne motm bo pršu zamenu modem pa reku da bo delal. Tko k prejšnič k sta v 2h dneh dva pršla pa obadva zamenjala modem pa šla vsa zadovolna čez 10 minut pa spet gledam kockice.
No da ne omenm če kej slučajno po netu skačem pa loudam pol je šele zabavno No upam da bo zdej kej bol pa da bo tehnik res kej uštimu sm obtimist

And if you help another, without concern for a reward of gold
What you give, you shall recieve to tenfold
Odgovorite s citatom
Staro 22.11.2004, 17:33
Sved
Guest
Privzeto

HTV1 vsakih 20s kocke

Kreta Rules, PLANINA
Odgovorite s citatom
Staro 24.11.2004, 01:39
eduardo Uporabnik eduardo ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Feb 2004
Sporočila: 178
Privzeto

Zakaj so sploh uvedli ta topic, če po vsem času niso ničesar popravili in očitno tudi nimajo namena?
Odgovorite s citatom
Staro 24.11.2004, 11:50
aci Uporabnik aci ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Sep 2004
Sporočila: 147
Privzeto

Meni se pa zadnje čase pojavlja to da mi enostavno zamrzne slika in ko resetiram AMINO se na zaslonu pojavi napis LOADING ki traja približno 5 minut nato se pojavi okno za prijavo v SIOL.To mi se zadnje čase dogaja kar pogosto,a ima kdo podobno težavo?
Odgovorite s citatom
Staro 24.11.2004, 17:54
mattadox Uporabnik mattadox ni prijavljen
Novinec
Sporočila: 17
Privzeto

Kaj naj rečem..razočaran do konca.
Počasi imam dost balinanja med SIOL-om in Telekomom, študentov na 080 številki, ki vse kar znajo je: "resetirajte modem" ali "pokličte 116". Dost mam klicov s strani Telekoma ob najbolj nemogočih urah, ko sem v službi (mislite, da bom zaradi vaših napak dopust jemal?). Dost mam izgovarjanja "kličite Telekom" s strani Siola in pritoževanja Telekomovih "strokovnjakov" čez Siol, ki svojih težav s siol TV noče priznati Telekomu (danes mi je Telekomovc potarnal, da Siol težav s siol tv, ki se pojavljajo od četrtka četrtka sploh ne prizna). Dost mam nedelujočih programov, kock in podobnih ****...!

Skratka dost mam!!
Ma kdo kaj izkušenj z uradom za varstvo potrošnikov?!!!!? Glede na vsa dejstva, si jih bom očitmo moral pridobiti tudi sam!

Še enkrat! Hvala lepa za tako storitev! NOT!
LP
MAtt

<----***@@@@@***---->
Odgovorite s citatom
Staro 24.11.2004, 17:56
mattadox Uporabnik mattadox ni prijavljen
Novinec
Sporočila: 17
Privzeto

Citat:
quote:Originalna objava aci

Meni se pa zadnje čase pojavlja to da mi enostavno zamrzne slika in ko resetiram AMINO se na zaslonu pojavi napis LOADING ki traja približno 5 minut nato se pojavi okno za prijavo v SIOL.To mi se zadnje čase dogaja kar pogosto,a ima kdo podobno težavo?
Tako težavo imam "samo" zadnjih 5 dni!!!

<----***@@@@@***---->
Odgovorite s citatom
Staro 24.11.2004, 20:28
kokrsiol
Guest
Privzeto

NE. Zadnjič mi je po zeeeelooooo dolgem času enkrat zamrznila slika. Po resetu (izklop aminota za 15 sek), se je vse postavilo v delovanje po 1,5 minute (minuti in pol).

Pred istočasno uporabo, uspavalnih in odvajalnih tablet, se posvetujte z zdravnikom!!
Odgovorite s citatom
Staro 24.11.2004, 20:34
MihaK. Uporabnik MihaK. ni prijavljen
Novinec
Član od: Aug 2004
Sporočila: 5
Privzeto

glede 116 in podobnih cifer...

kadar imam jaz probleme samo posljem privatno sporocilo g. Klemenu Ramovšu... z opisom napake in uporabniskim imenom.... pa se zadeve "kar same od sebe" uredijo naslednji dan
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
channel, dela, dolocenega, history, hrt, info, kabelski, nedelovanja, nedelovanje, pink, programa, siol, sip, spremljanjem, tedn, težava, tvzvok, že

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 07:23.