Nazaj   Siol.net forumi > Družba > Ljubezen in spolnost

Ljubezen in spolnost pogovori o ljubezni, spolnosti, odnosih med partnerji in stvareh, kakršnih sicer ne upate vprašati ...

Orodja za teme
Staro 24.07.2009, 11:07
mrjerry Uporabnik mrjerry ni prijavljen
Pacijent
Prikazne slike uporabnika/ce mrjerry
Član od: Aug 2003
Sporočila: 28.321
Privzeto Re: Draga moja

Ženska, ki skoči na vse takoj, ko nekdo pomiga je povsem enak krš kot ženska, ki nikoli ne skoči na karkoli takoj, ko nekdo pomiga.
Staro 24.07.2009, 11:39
Andreea Uporabnik Andreea ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Aug 2006
Sporočila: 1.103

Aja, tko ni 'blema.
Ti migaj, samo prej povej, kolk časa moram na uro gledat, preden skočim nate!

Staro 25.07.2009, 08:08
KissMe Uporabnik KissMe ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce KissMe
Član od: Jul 2007
Sporočila: 2.663

Po mojem bi vsi radi ena navodila pa recepte za postavljanje cene, da ne izpadeš tko al pa drgač itd... men se zdi pa najboljš, da se ravnaš po občutku.

Če ti je recimo do tega, da bi takoj skoču, ko ti nekdo pomigne... zakaj pa ne? Zakaj ne bi pokazal svojih pravih čustev in občutkov?

Po mojem noben recept ni univerzalen, js še zmeraj stavim na spontanost.

Recimo recept, da ne smeš takoj skočit, ko te kdo pokliče, pa čeprav si ful želiš: s težkim srcem rečeš, naj počaka pol ure. Ti pol ure gledaš v zrak, on pa ponavadi itak ne dojame tega "postavljanja cene"... Ženske včasih pozabimo, da moški manj analizirajo.

Js naredim tko, kot se mi zazdi in me nobena pravila a la Cosmo ne prepričajo, ker pomemben je občutek, da delaš prav... ne pa, da delaš tko, kot nekje piše (razen, če se ti to zdi prav, kar pomeni, da sam nimaš nobenega mnenja in da si čist brez karakterja)...
Staro 25.07.2009, 12:52
nattka Uporabnik nattka ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce nattka
Član od: Sep 2004
Sporočila: 1.329

Citat:
Objavil-a Andreea Prikaži sporočila
ne mene spraševat...
meni že sploh samo "postavljanje cene" ni jasno. zakaj si jo je že treba?
(zgleda da tudi tvoj podpis narobe razumem, nattka )
mislim... sem pa tja prdim in rigam po kosilu, ne sicer ravno sredi restavracije, gledališke predstave ali drugih prireditev, in če se s kladivom po prstu tudi kolnem - ampak se dogaja, ne. ne vem, zakaj je treba ustvarjat en mit o tem, da ženske 24/7 dišijo po vijolicah... če je za kerega tipa to spoznanje preveč boleče, tega sploh ne smatram kot svoj problem.
ampak ono zgoraj meni zveni kot da, če se preveč urediš, si zbiješ ceno, oz. si cheap (kolko je preveč/"fanatično", že to je relativno, a kera misli, da dedec opazi razliko med žensko, ki sedi pol ure pred špeglom in tisto, ki sedi 1,5 ure?? lol)

torej, back on topic... zakaj je že ženska cheap, če se preveč (karkoli že to je) zrihta za zmenek?
ni moj problem, če imaš TI občutek, da kaj narobe razumeš ...

jaz sem samo postavila resno vprašnje ... brez namigovanj ...

moj podpis razumejo samo plešaste ženske s pivskim trebuhom, ki so prepričane da so femme fatale ... ostale smo v večini ...
Staro 25.07.2009, 12:53
Uporabnik

Citat:
Objavil-a mrjerry Prikaži sporočila
Ženska, ki skoči na vse takoj, ko nekdo pomiga je povsem enak krš kot ženska, ki nikoli ne skoči na karkoli takoj, ko nekdo pomiga.
z veseljem skočim na dobro doboš torto s kozarcem penine ... pa je vseen kdo pomiga ...
Staro 26.07.2009, 11:33
Lencka Uporabnik Lencka ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Lencka
Član od: Nov 2006
Sporočila: 2.780

ne vem, če ima zrihtanost, ko greš ven, kaj veze s tem, koliko TI sebi postaviš ceno. morda bolj s tem, kakšno (o)ceno ti postavijo drugi. sam pa si jo lahko postaviš na temelju mnogočesa in ne nujno cotk in mejkapa... loreal ne daje garancije, da se ceniš.
Staro 26.07.2009, 18:42
KissMe Uporabnik KissMe ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce KissMe
Član od: Jul 2007
Sporočila: 2.663

Če si postavljate ceno, potem.... Js sm pač neprecenljiva, pa tud če takoj skočim al pa nikol
Staro 27.07.2009, 12:51
Uporabnik

Citat:
Objavil-a Lencka Prikaži sporočila
ne vem, če ima zrihtanost, ko greš ven, kaj veze s tem, koliko TI sebi postaviš ceno. morda bolj s tem, kakšno (o)ceno ti postavijo drugi. sam pa si jo lahko postaviš na temelju mnogočesa in ne nujno cotk in mejkapa... loreal ne daje garancije, da se ceniš.

končno...
Staro 27.07.2009, 18:08
Uporabnik

pa je v bistvu zadeva čisto preprosta ... če se kolikor toliko uštimam, se oba s tipom bolje počutiva ...

tiste, ki pač tega ne počnete, tudi prav ...

a če grem zdajle po ljubljani, bi tričert preveč nališpanih bejb ... mirno trdilo da ne rabijo loreala ...
Staro 27.07.2009, 21:41
Uporabnik

to je sam zato, k tistih nenališpanih in brez miničev sploh ne opaziš, ker se tvoj za njimi ne ozira

sicer je pa razlika, al se do ene mere zrihtaš, zato da se bolš počutiš, al pa se preveč (kar je seveda spet relativno) - če smo že pri izhodiščnem vprašanju - kaj je za koga preveč oz. kaj je time limit za bejbo pred ogledalom preden gre na zmenek??

Značke
draga, moja

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
moja omrežna mesta kobal Računalništvo in internet 5 07.04.2008 15:16
računalnik zanič ali moja napaka? firemen Računalništvo in internet 36 28.11.2007 17:20
Proti-kadilski zakon Lipovnik Slovenija 797 01.10.2007 14:03
Prosti čas in moja "boljša polovica" Ošpica Ljubezen in spolnost 15 06.12.2006 10:27

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 05:31.