Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 22.08.2007, 08:41
josek Uporabnik josek ni prijavljen
Novinec
Član od: Oct 2006
Sporočila: 4
Privzeto Polno razvezan dostop in selitev

Do konca junija sem na prejšnji lokaciji imel polno razvezan dostop, ki sem ga dobil brez priklopljene telefonske linije. Potem sem se preselil na novo lokacijo ter obenem prešel na novo Telekomovo shemo. Na novi lokaciji hočem koristit iste storitve (paket DUO in 4 Mbit - mogoče pozneje še SiolTV). Ker telefonske številke ne potrebujem sem vložil poizvedbo za polno razvezan dostop - in dobil odgovor da moram priklopit telefon, da lahko gospodje pri telekomu izvedejo poizvedbo. Seveda moram to plačat - skoraj 100 € pozneje pa lahko zaprosim za razvezan dostop in odklopim telefonsko linijo (vrjetno ne zastonj) ter naprej koristim P.R.D.. Zanimivo - na prejšnji lokaciji sem popolnoma isto zaprosil za P.R.D. dobil negativni odgovor, ko pa so dobili povpraševanje od drugih ponudnikov pa sem takoj dobil P.R.D brez težav. Dobra denarna politika - pri meni ne bo vžgala, ker novi ponudniki trkajo na vrata z kvalitetnejšimi in cenejšimi uslugami.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
dostop, polno, razvezan, selitev

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Centrala na seznamu, razvezan dostop pa ni možen joze O storitvah 42 06.11.2008 17:45
Polno razvezan dostop in ISDN Blond O storitvah 39 24.06.2007 09:36
Razvezan dostop v Cerknem? bosketi O storitvah 3 05.03.2007 19:26
Razvezan Dostop fe0300 O storitvah 1 01.12.2006 20:59
Trio - naknadni prehod na razvezan dostop in prenos stevilke janezpesec1 O storitvah 5 06.10.2006 08:41

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 03:55.