Nazaj   Siol.net forumi > Družba > Ljubezen in spolnost

Ljubezen in spolnost pogovori o ljubezni, spolnosti, odnosih med partnerji in stvareh, kakršnih sicer ne upate vprašati ...

Orodja za teme
Staro 28.07.2009, 08:01
nattka Uporabnik nattka ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce nattka
Član od: Sep 2004
Sporočila: 1.329
Privzeto Re: Draga moja

v bistvu sem jaz izhodiščni post takole razumela ...

če bi se spartan zdejle pojavil na mojem fonu in siknil: ej, čez pol ure sem v lj pa greva na kofe pred sestankom ... pol bi pač pogledala myself u špegu, skočila pod tuš in oblekla prve čiste cunje na dohvatu ruke ...

če bi pa imela 2 uri časa, bi se pa pač mal bolj picnila ...

mislim, da velika večina naredi tako ...

kako si pa kdo postavlja ceno ... je pa res stvar druge teme ... in interpretacije ...
Staro 28.07.2009, 17:33
KissMe Uporabnik KissMe ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce KissMe
Član od: Jul 2007
Sporočila: 2.663

Citat:
Objavil-a nattka Prikaži sporočila
v bistvu sem jaz izhodiščni post takole razumela ...

če bi se spartan zdejle pojavil na mojem fonu in siknil: ej, čez pol ure sem v lj pa greva na kofe pred sestankom ... pol bi pač pogledala myself u špegu, skočila pod tuš in oblekla prve čiste cunje na dohvatu ruke ...

če bi pa imela 2 uri časa, bi se pa pač mal bolj picnila ...

mislim, da velika večina naredi tako ...

kako si pa kdo postavlja ceno ... je pa res stvar druge teme ... in interpretacije ...
Sej mislm da je res tko... sam po drugi strani je po mojem to, kolk se pedenaš tud vprašanje tega, kdo kliče. Če kliče en, k se recimo sploh nočeš dobit z njim, je mogoče to, da v pol ure niti pod razno ne moreš bit spedenana, samo izgovor.
Staro 29.07.2009, 12:49
lila5 Uporabnik lila5 ni prijavljen
Mojster
Član od: Jun 2001
Sporočila: 3.935

Citat:
Objavil-a spartan Prikaži sporočila
deklica...če te kdo povabi ven, je boljš it, kot pa čepeti doma pred TV s sladoledom v rokah.

Se strinjaš Al morš bit pripravljena...olišpana, zrihtana, naparfurmirana itd...itd...

Kako ste pa vi....morte bit perfekt in sploh in oh Mnenja
Itak od povabila do odhoda mine vsaj 20 minut.....v tem času pa sem že lahko zrihtana v nulo.......pa še sladoled lahko do konca pojem.....

Če me je pa poklical.....kakšen poseben fante pa sem itak ta klic komaj čakala (seveda njemu to nisem nikoli priznala) in sem že teden dni prej vsaj tri ure sprobala kaj bom oblekla in trenirala pred ogledalom ali bom dala maskaro za podaljašnje trepalnic ali za povečanje volumna.....tako da, ko je končno poklical sem mu lahko odvrnila, da moram še končati en pomemben projekt in da se dobiva čez dve ali tri ure......potem pa norenje.....pojesti sladoled do konca, ugasniti televizor in še enkrat skozi fazo sprobavanja oblačil in makeupa.....za branje navodil v cosmotu pa je že zmanjkovalo časa......

Ja madona, seveda moramo biti perfekt.......
Staro 30.07.2009, 19:30
kolesar Uporabnik kolesar ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce kolesar
Član od: Jul 2009
Naslov: na trati
Sporočila: 148

samo kolesarski dres oblečeš , ko je vse oprijeto....
Staro 31.07.2009, 06:57
mrjerry Uporabnik mrjerry ni prijavljen
Pacijent
Prikazne slike uporabnika/ce mrjerry
Član od: Aug 2003
Sporočila: 28.321

Citat:
Objavil-a lila5 Prikaži sporočila
Ja madona, seveda moramo biti perfekt.......
Treba ni, pomaga pa...
Staro 01.08.2009, 17:09
Sony girl Uporabnik Sony girl ni prijavljen
Novinec
Član od: May 2009
Sporočila: 28

Ko grem k mojmu lubotu, se zrihtam (mini, špičaki, al pa kej šajni in kjut), ko grem s kr enim na pijačo, se oblečem kr neki in se obnašam nezainteresirano.
Staro 26.08.2009, 17:22
Citymamba Uporabnik Citymamba ni prijavljen
Banned
Prikazne slike uporabnika/ce Citymamba
Član od: May 2002
Sporočila: 13.786
Privzeto

Citat:
Objavil-a Kaja Prikaži sporočila
pa ja...pa da izpade, kot da komaj čaka(m), da me kdo z obešalnika sname....halo.....treba si je ceno znat postavt
Res je. Običajno zadostuje, da ženski poveš, da si mr., ali pa dr. Če ni odziva, se pa z dobrim avtom pripelješ. Če to ne zadostuje jo pelješ še v ekskluzivno restavracijo. Če še to ne upali jo pa dam zapelješ in ji razkažeš hudo nobel stanovanje. Stavim, da bi potem gate kar same dol padle. Nekaterim že ob navedbi titularija. Drugim pa v naslednjih dveh, treh primerih. Ta ženski cenik je znan že zelo dolgo in ga prav tako dolgo niso menjali.

Citat:
Objavil-a mrjerry Prikaži sporočila
Ženska, ki skoči na vse takoj, ko nekdo pomiga je povsem enak krš kot ženska, ki nikoli ne skoči na karkoli takoj, ko nekdo pomiga.
Tapametna skoč, ker ve, da se priložnosti ne sme zamujati.
Staro 26.08.2009, 19:06
Andreea Uporabnik Andreea ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Aug 2006
Sporočila: 1.103

Citat:
Objavil-a Citymamba Prikaži sporočila
Res je. Običajno zadostuje, da ženski poveš, da si mr., ali pa dr. Če ni odziva, se pa z dobrim avtom pripelješ. Če to ne zadostuje jo pelješ še v ekskluzivno restavracijo. Če še to ne upali jo pa dam zapelješ in ji razkažeš hudo nobel stanovanje. Stavim, da bi potem gate kar same dol padle. Nekaterim že ob navedbi titularija. Drugim pa v naslednjih dveh, treh primerih. Ta ženski cenik je znan že zelo dolgo in ga prav tako dolgo niso menjali.
točn tko.
potem pa taki mentalni impotentneži jamrajo/te, kako obstajajo samo keš pi***.
jebiga, tistemu, ki je brez možganov in srca, ostane samo še, da opleta z avtom in malim kur***.
normalne ženske pa med ostalimi izbiramo in izberemo.
Staro 26.08.2009, 19:07
Andreea Uporabnik Andreea ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Aug 2006
Sporočila: 1.103

Citat:
Objavil-a Sony girl Prikaži sporočila
Ko grem k mojmu lubotu, se zrihtam (mini, špičaki, al pa kej šajni in kjut), ko grem s kr enim na pijačo, se oblečem kr neki in se obnašam nezainteresirano.
in zakaj greš s "karenim" na pijačo???
Staro 28.08.2009, 08:58
Citymamba Uporabnik Citymamba ni prijavljen
Banned
Prikazne slike uporabnika/ce Citymamba
Član od: May 2002
Sporočila: 13.786

Citat:
Objavil-a Andreea Prikaži sporočila
točn tko.
potem pa taki mentalni impotentneži jamrajo/te, kako obstajajo samo keš pi***.
jebiga, tistemu, ki je brez možganov in srca, ostane samo še, da opleta z avtom in malim kur***.
normalne ženske pa med ostalimi izbiramo in izberemo.
Kdor dolgo izbira ..... Iz prakse poznam kar nekaj takšnih dam, ki so se zelooo dolgo odločale in na koncu našle moškega svojih sanj. Problem je bil zgolj v tem, da se on s to svojo vlogo ni strinjal oz. on ni našel ženske svojih sanj. Pa je bilo hudo. Zanjo seveda. Potrebne so bile dolge terapije in končno spoznanje, da so ženske pač to kar so. Predmet moškega poželenja. Če so poleg še čustva pa toliko bolje. Ampak ženske so še naprej romantične in naivne. Kar j dobro pedvsem za nas moške.

Značke
draga, moja

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
moja omrežna mesta kobal Računalništvo in internet 5 07.04.2008 15:16
računalnik zanič ali moja napaka? firemen Računalništvo in internet 36 28.11.2007 17:20
Proti-kadilski zakon Lipovnik Slovenija 797 01.10.2007 14:03
Prosti čas in moja "boljša polovica" Ošpica Ljubezen in spolnost 15 06.12.2006 10:27

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 22:12.