Nazaj   Siol.net forumi > Družba > Ljubezen in spolnost

Ljubezen in spolnost pogovori o ljubezni, spolnosti, odnosih med partnerji in stvareh, kakršnih sicer ne upate vprašati ...

Orodja za teme
Staro 28.08.2009, 09:16
Andreea Uporabnik Andreea ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Aug 2006
Sporočila: 1.103
Privzeto Re: Draga moja

hehehe kr tolaži se...
ženske s(m)o objekt moškega poželenja ravno tako, kot ste moški objekt ženskega. kar je tudi prav in ni s tem nič narobe.
"če so zraven čustva, toliko bolje"??? ja, pišek, sej drgač ni pa nč neverjetno, ampak obstajajo tudi ženske, ki ne gledajo samo na denar...

in, tudi neverjetno, obstajajo tudi normalni moški, ki imajo tudi druge atribute, ki ne vključujejo po šivih pokajoče denarnice. pa jih ni treba it iskat v anglijo al pa kakšno fensi skandinavsko državo, so kar tu...
to pa, da se ženska ne ukvarja z vsakim lolekom, ki opleta z novim bemflnom in svojo "fuldobro plačo" ni iskanje sanjskega moškega oz. enega kvaziprinca, ampak samo zdrava pamet.

sm pa čist resno mislila - s takim odnosom je nemogoče najt normalno, spodobno žensko, ki spoštuje sebe (in seveda tudi svojega dragega). vsaj js se takih tudi s palico ne dotikam... ni vedno problem samo v zmešanih materialističnih babah.
Staro 28.08.2009, 17:55
KissMe Uporabnik KissMe ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce KissMe
Član od: Jul 2007
Sporočila: 2.663
Privzeto Re: Draga moja

Andreea

Citymamaba... ti živiš pa res v enem čist drugem svetu zgleda Mogoče preveč tv gledaš

Značke
draga, moja

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
moja omrežna mesta kobal Računalništvo in internet 5 07.04.2008 15:16
računalnik zanič ali moja napaka? firemen Računalništvo in internet 36 28.11.2007 17:20
Proti-kadilski zakon Lipovnik Slovenija 797 01.10.2007 14:03
Prosti čas in moja "boljša polovica" Ošpica Ljubezen in spolnost 15 06.12.2006 10:27

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 09:42.