Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 24.12.2007, 12:01
joco87 Uporabnik joco87 ni prijavljen
Novinec
Član od: Sep 2007
Sporočila: 1
Privzeto siol tv

imam adsl 1 mb,in sedaj bom bom uzel paket trio 1mb ,ampak bom imel na dve televiziji (2 komunikatorja)
zanimam me,če bo kaj zaostajala slika ali če bo kej štekal,če bom hkrati gledav dve televiziji in ob tem uporabljal internet s polnim lowdom (128kb)??prosim za odgovore
Odgovorite s citatom
Staro 24.12.2007, 12:18
rock Uporabnik rock ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce rock
Član od: Apr 2003
Sporočila: 4.780
Privzeto Re: siol tv

Če imaš linijo OK dela vse brez kakršnihkoli motenj.
Odgovorite s citatom
Staro 24.12.2007, 14:06
madmitch Uporabnik madmitch ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce madmitch
Član od: Jul 2006
Sporočila: 1.719

Citat:
Objavil-a joco87 Prikaži sporočila
imam adsl 1 mb,in sedaj bom bom uzel paket trio 1mb ,ampak bom imel na dve televiziji (2 komunikatorja)
zanimam me,če bo kaj zaostajala slika ali če bo kej štekal,če bom hkrati gledav dve televiziji in ob tem uporabljal internet s polnim lowdom (128kb)??prosim za odgovore
Glej, to je približno tako, kot bi imel tri povsem ločene stvari. Za Net ti dajo 1mb potem še cca5-6 za en TV in takisto za drugega. Če linija tega ne bo prenesla, ti tega enostavno ne bodo omogočili.
Staro 29.12.2007, 21:26
birkd Uporabnik birkd ni prijavljen
Novinec
Član od: Dec 2007
Sporočila: 5

Citat:
Objavil-a joco87 Prikaži sporočila

Tudi sam sem vzel enake storitve kot ti, vendar sem se srečal s tehničnimi težavami. Sprva sem dobil Sagemov modem 3344, ki se je sinhroniziral na maximalno 7-8Mb... Prijazen možak s tegale foruma, ki drugače dela pri meni nič kaj ljubem Telekomu mi je včeraj prinesel Sinope škatlo, ki pa se sinhronizira s precej višjo hitrostjo. Kljub temu se včasih pojavijo kockice pri gledanju na obeh ip tvjih. Zato pri sklepanju pogodbe zahtevaj drugo televizijo kot testno varianto...
Sicer ne vem kakšni bi bili idealni parametri, imam pa občutek, da je pri meni verjetno problem v kablu in bogve koliko slabih spojih od dslama do mene. Razdalja je verjetno pod 1km ....
Odgovorite s citatom
Staro 03.01.2008, 02:07
servo Uporabnik servo ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce servo
Član od: Jan 2008
Sporočila: 31

S kakšno hitrostjo pa se ti zdaj sinope poveže, in če kdo ve koliko je minimum za 2 TVja?
Odgovorite s citatom
Staro 03.01.2008, 12:13
kissli Uporabnik kissli ni prijavljen
Novinec
Član od: Sep 2006
Sporočila: 87

Jst mam trio, 2 mega, pa da tvja delata naenkrat, skoz in na polno dela internet, 3-je compi, 2 skoz delata pa je vse normalno!
Odgovorite s citatom
Staro 03.01.2008, 16:02
brivec Uporabnik brivec ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce brivec
Član od: Nov 2006
Sporočila: 186

Citat:
Objavil-a kissli Prikaži sporočila
Jst mam trio, 2 mega, pa da tvja delata naenkrat, skoz in na polno dela internet, 3-je compi, 2 skoz delata pa je vse normalno!
ja že lepo...kolk si pa od centrale oddaljen?
Odgovorite s citatom
Staro 03.01.2008, 18:59
janezpesec1 Uporabnik janezpesec1 ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Apr 2006
Sporočila: 1.021

Citat:
Objavil-a servo Prikaži sporočila
S kakšno hitrostjo pa se ti zdaj sinope poveže, in če kdo ve koliko je minimum za 2 TVja?
Pri meni je bila sinhronizacija na ADLS2 z 1M internetom in dvema TVjema 13820 kbit.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
siol

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Novo v ponudbi.."Testni uporabnik" - zavajanje naročnikov ali??? saonaion SiOL TV 27 31.12.2015 02:37
Siol internet in siol paketi - dodatna vprašanja pred nakupom randius O storitvah 4 28.11.2007 01:05

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 22:13.