Nazaj   Siol.net forumi > Aktualno > Slovenija > Lokalne volitve v Sloveniji

Lokalne volitve v Sloveniji Vse o letošnjih volitvah ...

Orodja za teme
Staro 23.10.2006, 11:08
nejc Uporabnik nejc ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce nejc
Član od: Dec 2004
Sporočila: 3.060
Privzeto Re: Komentarji Slivnika na RTV SLO

1)Vseeno je, ali je Janković srb ali slovenec. Ko sem ga nazadnje slišal, je govoril slovensko, torej...

2)Janković je v poslu uspel. Na prljav ali neprljav način. Sigurno do določene mere na prljav način. Vendarle pa človek, ki je znal poleg tega, da je poskrbel za sebe, poskrbeti tudi za Mercator, daje upanje, da bo znal poskrbeti tudi za Ljubljano. Čeprav se bo kej pod mizo steklo tudi v njegov žep. Js pravim, zdj bo mel možnost pokazat, ali je vse to bila le spretna politična kampanja, ali pa ima človek resen namen iz Ljubljane kej nardit.

3)Večina ljudi podpira Šrota v Celju. Celjani in prebivalci okoliških krajev, pa vemo, da je Šrot precej prljav, pa vendarle se to spregleda, ker je za Celje toliko naredil. Podoben je Janković. Desničarji mate dvojna merila. Janković vas moti, ker je njegov politični boter Kučan, poleg tega se nacionalistom dlake ježijo, ker ni rojeni slovenec. Šrot pa je slovenec, poleg tega je član stranke iz pomladne koalicije. SPosobna sta pa oba in oba bosta po mojem mnenju poslovala na podoben način.

Nazadnje uredil nejc : 23.10.2006 ob 11:11.
Staro 23.10.2006, 11:16
Medved Pu Uporabnik Medved Pu ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce Medved Pu
Član od: Mar 2006
Sporočila: 1.213

Čestitam Vam za Vikica-Danica-Danko tradicijo, tekovine je treba gnojit...
In kot vam je rekel Vaš ljubljeni mali vodja..."Danes je čas za sranje, a jutri je nov dan".

Ahm, predvolilnega cirkusa z patosom jogurt revolucije je konec dragi moji.
Wakeup!!!!(Jim Morrison)
Danko bo ponudil vladi pod mizo svoj deal(človek ja ne bo ogrožal svojega bogastva, za vas ga boli, rožico ste mu že dali, jumfer je odšel)...
Business as usual zanj, za vas pa še en dolgonosi izvisssssss... kot vsa leta dosedaj..Je tu kaj novega?
Cirkus je šel v naslednje mesto in dolgočasna megla je kot vedno zagrnila Barje...
Staro 23.10.2006, 11:18
smukec Uporabnik smukec ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce smukec
Član od: Oct 2004
Sporočila: 42

nexus saj se ne vtikam v vas ljubljančane ,kot se vi radi vtikate v nas "kmete" ampak sem vam vrgel samo kost da jo malo zglodate,saj vem da tam živi čez 60% pametnih ljudi ,mi tukaj okoli ljubljane pa ,saj sam veš kaj si misliš o nas.Danes so vam dovoljene sanje jutri je nov dan,pa brez zamere.
Staro 23.10.2006, 11:46
buba Uporabnik buba ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce buba
Član od: Dec 2005
Sporočila: 1.157

kakorkoli ze --- jaz vidim tu samo , za ene problem in za druge nocno moro --- Kaj pa ce bo Jankovic, dober zupan in bo sla Ljubljana npr. po sledovih Celja ???
Staro 23.10.2006, 11:57
cornholio Uporabnik cornholio ni prijavljen
Banned
Prikazne slike uporabnika/ce cornholio
Član od: Apr 2005
Sporočila: 3.811

...ma sej ni reku da ne bo postavil naročenega rožmanovega pleha, kaj tko pente nad arhar-zgubo. on zna pač samo z denarjem po navodilih s tujine, janko pa pač z našim

volite bogate !
Staro 23.10.2006, 13:43
Mikimuster5 Uporabnik Mikimuster5 ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce Mikimuster5
Član od: Aug 2006
Sporočila: 47

Sem spremljal komentarje mimoidočih po ulici....

Ko ti klošarji in drugi reveži hvalijo in volijo predstavnika izkoriščevalcev, velekapitalista,... potem veš da je nekaj HUDO narobe v deželi kranjski.
Bomo videli, jaz se samo še smejem,...

Cankar ima še vedno prav (v hlapčevstvo zakleti)!
Staro 25.10.2006, 11:20
Gvido Uporabnik Gvido ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce Gvido
Član od: Sep 2004
Sporočila: 119

Jankovič še na državnozborske, pol bo pa štala. .... se bo zmešal, spet bo kriv Forum21, pa Drnovšek, pa narod, ki nič ne razume, pa Kučanov klan, pa tekovine komunistov,.....

Jst pa ti, pa židana marela, juhej in v uh me piš. Zoki, zje.baj .....

Nazadnje uredil Goody : 07.11.2006 ob 12:55.
Staro 25.10.2006, 15:18
FerdoX Uporabnik FerdoX ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Jul 2005
Sporočila: 1.504

Citat:
Objavil-a freya
Ta narod je obupan, ker je sit vseh sladkosti desnice, levica je nesposobna rekrutirat spodobnega kandidata, in po navadi je tako, da kadar se prepirata dva, tretji dobiček ima.

p.s. Slivnika je nemogoče poslušat že zaradi govorne napake, pa se opravičujem, če to deluje pikolovsko

Sej to je strašno zanimivo. Še pred nekaj leti je imela levica edina "kadre" in desnica je bila popolnoma brez njih. Kdo je sladek na besedah pa mislim da ni potrebno na dolgo in široko razkladati.

Kakorkoli že..... desnica je pri nas ne nasprotnik ampak SOVRAŽNIK ker je veliko ljudi še vedno tako vzgojenih. Zato pa prav pridejo pleše, pa majhnost, pa govorna napaka, pa šepavost...... kot nekakšne telesne hibe, ki dokazujejo pokvarjenost desnice. Izredno podobno so to počeli v nacistični nemčiji, ko so postavljali standarde "brezhibnosti" in stasitosti.
Staro 25.10.2006, 19:03
BMX Uporabnik BMX ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce BMX
Član od: Dec 2005
Sporočila: 1.873

Citat:
Objavil-a FerdoX
Sej to je strašno zanimivo. Še pred nekaj leti je imela levica edina "kadre" in desnica je bila popolnoma brez njih. Kdo je sladek na besedah pa mislim da ni potrebno na dolgo in široko razkladati.
LDS možganski trust Slovenije............

Značke
komentarji, rtv, slivnika, slo

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 19:06.