Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 01.05.2021, 10:51
rambo013 Uporabnik rambo013 ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce rambo013
Član od: Oct 2008
Naslov: Vipavska dolina
Sporočila: 1.693
Privzeto Re: SiOL TV bogati programsko shemo

OK vsakemu svoje, ampak sam imam programe nastavljene po mojih "željah". In v kolikor mi jih tu vsilijo jih bom enostavno nazaj premikal, čeprav upam da mi nastavljene sheme ne bodo spreminjali.

O dodajanju kakšnih pametnih programov pa tako ali tako nima smisla več komentirat.
Staro 01.05.2021, 17:57
telex Uporabnik telex ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce telex
Član od: Nov 2006
Sporočila: 936

Citat:
Objavil-a btomaz_ Prikaži sporočila
Bogatijo shemo po političnem diktatu
Zdaj pa je res čas za menjavo operaterja.
Noben program se ni dodal ali odvzel. Ni preprečena individualna razvrstitev programov. Le zakaj bi nek privatni program vnešen pred drug privatni program kakorkoli vplival na mojo spremljanje programov? Kaj te torej muči?
Staro 02.05.2021, 07:59
btomaz_ Uporabnik btomaz_ ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Sep 2008
Sporočila: 264

Citat:
Objavil-a telex Prikaži sporočila
Noben program se ni dodal ali odvzel. Ni preprečena individualna razvrstitev programov. Le zakaj bi nek privatni program vnešen pred drug privatni program kakorkoli vplival na mojo spremljanje programov? Kaj te torej muči?
Pač ne razumeš v čem je bistvo. Pa nič hudega. Forsiranje madžarskih programov naprej služi zgolj namenu, da ljudem, ki so manj vešči uporabe in prilagajanja, vsilijo programe, bližje sedanji politični opciji.
Seveda si bom tudi jaz Noro TV spet pomaknil na mesto, kamor niti po naključju ne morem priti. Dokler pač ne ne poteče krajša povezava pride čas, da pomaham Telekomu v slovo. Škoda, da se politika vmešava v vse skupaj.
Odgovorite s citatom
Staro 02.05.2021, 10:08
lokev Uporabnik lokev ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Oct 2011
Sporočila: 1.004

Citat:
Bogatijo shemo po političnem diktatu
Zdaj pa je res čas za menjavo operaterja.
Drug lastnik, druga moda.

Zaenkrat imamo še možnost razvrščanja kanalov, po moje pa ne bo dolgo, ko bodo nekatere programe zabetonirali in jih ne boš mogel premakniti.
Odgovorite s citatom
Staro 02.05.2021, 17:46
Uporabnik

Citat:
Pač ne razumeš v čem je bistvo. Pa nič hudega. Forsiranje madžarskih programov naprej služi zgolj namenu, da ljudem, ki so manj vešči uporabe in prilagajanja, vsilijo programe, bližje sedanji politični opciji.
Seveda si bom tudi jaz Noro TV spet pomaknil na mesto, kamor niti po naključju ne morem priti. Dokler pač ne ne poteče krajša povezava pride čas, da pomaham Telekomu v slovo. Škoda, da se politika vmešava v vse skupaj.
Ne vem no- tako POP TV kot Nova24TV sta še vedno na istem programskem mestu, kot sem jih imel včeraj ali prejšnji mesec ali predlani ali...
Drugače pa- le zakaj mora biti POP TV na mestu A in Nova24TV na mestu B, če pa se mesti spremenita, je pa konec sveta?

Je pa prav, da se programi, kateri se več gledajo bliže začetku sheme. Pa naj bo to POPTV ali Nova24TV ali... Mogoče pa je vzrok za spremembo ravno to? Če gledajo streme do nas potem lahko vidijo, da ima POPTV ali RTVSLO gledanost praktično 0 (nič) in bi jih morali premakniti na mesta 900+. Pa tudi Nova24TV je tam z njima.

PS če pa so programe bliže drugi politični opciji, je pa OK?

Nazadnje uredil telex : 02.05.2021 ob 17:48.
Odgovorite s citatom
Staro 04.05.2021, 13:42
lokev Uporabnik lokev ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Oct 2011
Sporočila: 1.004

Citat:
Objavil-a telex Prikaži sporočila
Ne vem no- tako POP TV kot Nova24TV sta še vedno na istem programskem mestu, kot sem jih imel včeraj ali prejšnji mesec ali predlani ali...
Drugače pa- le zakaj mora biti POP TV na mestu A in Nova24TV na mestu B, če pa se mesti spremenita, je pa konec sveta?

Je pa prav, da se programi, kateri se več gledajo bliže začetku sheme. Pa naj bo to POPTV ali Nova24TV ali... Mogoče pa je vzrok za spremembo ravno to? Če gledajo streme do nas potem lahko vidijo, da ima POPTV ali RTVSLO gledanost praktično 0 (nič) in bi jih morali premakniti na mesta 900+. Pa tudi Nova24TV je tam z njima.

PS če pa so programe bliže drugi politični opciji, je pa OK?
Za spremembo ni vzrok večja gledanost programov. Kot sem zapisal: Drugi lastnik, druga moda.
Odgovorite s citatom
Staro 05.05.2021, 09:49
Uporabnik

Citat:
Objavil-a lokev Prikaži sporočila
Za spremembo ni vzrok večja gledanost programov. Kot sem zapisal: Drugi lastnik, druga moda.
Zaradi spremembe mesta programa, katera sploh ne vpliva na individualno razvrstitev programov menjati ponudnika

PS ko pa so na 3 mesto dali POP TV namesto RTV SLO 3 pa ni nihče grozil z menjavo ponudnika storitev, čeprav je tudi to bila politična odločitev.
Staro 07.05.2021, 17:01
mungo2890 Uporabnik mungo2890 ni prijavljen
Novinec
Član od: Sep 2008
Sporočila: 16

Pozdravljeni, mene pa zanima zakaj na cinestar programih, ko je sihroniziran film, ne morem vklopit saj angleških glasov, če že ni slovenščine. Ponavadi je samo srbohrvaščina kar pa je zame moteče, tako, da ne morem gledati niti s podnapisi. Hvala za odgovor.
lp
Odgovorite s citatom
Staro 07.05.2021, 19:50
axelf Uporabnik axelf ni prijavljen
Novinec
Član od: Feb 2018
Sporočila: 54

mogoče ne ponujajo originalnega zvoka?

lahko jih kontaktiraš https://cinestartvchannels.hr/kontakt/
Odgovorite s citatom
Staro 17.05.2021, 07:12
nescafe Uporabnik nescafe ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Nov 2007
Sporočila: 511

Kdaj boste tudi na lokalnih programih omogočili ogled nazaj? Razen redkih izjem tega ni. Pri T-2 in Telemach imajo ogled nazaj praktično na vseh lokalnih programih, tudi prek mobilne aplikacije. Ali je to tak problem?
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
bogati, eksplozivni, hd programi, mega, mega hd, programska shema, programsko, shemo, siol, siol tv

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
SIOL TV in DODATKI sladzan SiOL TV 21 28.02.2013 20:28
Informacije v zvezi s SiOL storitvami 080 Urban O storitvah 2 31.10.2008 07:17
Siol internet in siol paketi - dodatna vprašanja pred nakupom randius O storitvah 4 28.11.2007 00:05

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 09:21.