Nazaj   Siol.net forumi > Družba > Ljubezen in spolnost

Ljubezen in spolnost pogovori o ljubezni, spolnosti, odnosih med partnerji in stvareh, kakršnih sicer ne upate vprašati ...

Orodja za teme
Staro 08.01.2007, 11:51
Ninchyka* Uporabnik Ninchyka* ni prijavljen
Novinec
Član od: Jan 2007
Sporočila: 5
Privzeto Penis-zveza

Lp, Stara sem 21 fant pa je 2 leti starejši. Skupaj sva že dobro leto (poznava se pa že več let) .
Razumeva se zelo dobor, tudi najina zveza je zelo trdna.
Problem pa nastane pri sexu, njegov penis je velik le 13-14cm. Fant se zelo trudi in sam oralni odnos je zares odličen, ko pa pride do samega sexa užitka pravzaprav ni več. Skratka njegov penis (mi) JE premajhen.

Vem da so za zvezo potrebna predvsem notranja čustva in kaj čutiš do partnerja, ampak spolnost je tut en velik del same zveze, in če tukej nekej manjka, je taka zveza zelo težko popolna.
Zlo ga mam rada, ampak če gledam dolgoročno ( za naprej ) da bom vedno za nekej "prikrajšana", nevem če bom lahko ostala z njim.
Mogoče se bom nekaterim zdela razvajena, butasta, trapa? Ampak kdor ima podobne iskušnje me bo razumel.

No zdej pa k konkretnemu vprašanju - iskanju rešitve tega primera:
Na inetrnetu je ugromno "pripomočkov" za povečanje penisa, pa me zanima če ima kdo iskušnje s čimerkoli. Nekej sem že sama preberala, in najdla da dejansko pomaga le operacija, ki pa je zelo tvegana in draga. Obstaja karkoli drugega kar dejansko deluje??

Nina
Staro 08.01.2007, 11:59
summer Uporabnik summer ni prijavljen
Obsedenec
Prikazne slike uporabnika/ce summer
Član od: Oct 2004
Naslov: I’m smiling. This should scare you.
Sporočila: 15.690
Privzeto Re: Penis-zveza

če hočeš večjega....boš morala menjat partnerja

The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he doesn't exist.
Staro 08.01.2007, 12:03
mrjerry Uporabnik mrjerry ni prijavljen
Pacijent
Prikazne slike uporabnika/ce mrjerry
Član od: Aug 2003
Sporočila: 28.321

Penisa ne mores podaljsati, pa naj se vsi, ki to reklamirajo, postavijo na glavo.

Edina opcija je, da tvoj fant mocno natrenira PC misico (u bistvu bi moral vsaj enkrat dnevno dobiti erekcijo, cez tica obesiti brisaco in jo nekajkrat dvigniti). Na ta nacin lahko zacne bolje kontrolirati pritisk na vaginalne stene, menda pa tudi bolje kontrolirati orgazme. Obstaja tud ena knjiga na to temo, ce rabis naslov, mi poslji OS.
Staro 08.01.2007, 13:34
Lencka Uporabnik Lencka ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Lencka
Član od: Nov 2006
Sporočila: 2.780

Te je sele sedaj zacelo motit?
Verjetno pa bo najbolje, da ce mislis, da ne bo slo, mu to (ce se da, obzirno), tudi poves. Ce te bo to namrec prevec motilo, povedala pa mu ne bos, bo za oba samo se huje.
Staro 08.01.2007, 13:58
Ninchyka* Uporabnik Ninchyka* ni prijavljen
Novinec
Član od: Jan 2007
Sporočila: 5

Citat:
Objavil-a Lencka
Te je sele sedaj zacelo motit?
Verjetno pa bo najbolje, da ce mislis, da ne bo slo, mu to (ce se da, obzirno), tudi poves. Ce te bo to namrec prevec motilo, povedala pa mu ne bos, bo za oba samo se huje.

Sele zdej začel motiti?
Nikol se nism provzaprov v to poglobila kokr sm se zdej, ker sm vedno optimistično upala da se bo nekako uredil.
Glede nato da sm pred njim imela partnerja ki je bil mnogo bolje obdarjen, sem bla upanja kot pravijo da se nožnica "prilagodi". No pri meni se žal ni... "motiti" me je zares provzaprov začel šele ob mislih, da je on tisti pravi s katerim želim bit, ker je zame zares popoln skoraj v vseh pogledih s izjemo te "majhne težavice".

Glede tega da bi ga pustila je to zadnja misu ki mi pride na pamet, zato poskušam z rešitvijo.
Staro 08.01.2007, 14:37
gia Uporabnik gia ni prijavljen
Odvisnik
Prikazne slike uporabnika/ce gia
Član od: Jun 2003
Sporočila: 11.861

hm, sej mogoče je tole čist mimo, sam če se ti je zaradi bivšega nožnica raztegnila in so mišice postale ohlapne, bi to lahko s keglovimi vajami popravila...

kar se pa raznih pumpic za povečevanje penisa tiče, pa back off, ker bo še v kliničnem pristal
Staro 08.01.2007, 17:15
cliena Uporabnik cliena ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce cliena
Član od: Dec 2006
Naslov: Lost World.
Sporočila: 282

Večji penis - drug partner
Staro 08.01.2007, 23:22
maestro II. Uporabnik maestro II. ni prijavljen
Banned
Član od: Dec 2005
Naslov: Ne povem
Sporočila: 2.547

13 cm je že kar lepo obdarjen se mi zdi...
Staro 09.01.2007, 06:07
spartan Uporabnik spartan ni prijavljen
Veteran
Prikazne slike uporabnika/ce spartan
Član od: Jul 2003
Sporočila: 5.589

...ni neko povprečje tam okoli 12 cm baje pri Slovencih?

Tema al članek je bil prejšnje leto....pa leto pred tem....pa leto pred tem....pa leto pred tem :D
Staro 09.01.2007, 13:33
anarchy Uporabnik anarchy ni prijavljen
Banned
Prikazne slike uporabnika/ce anarchy
Član od: Jan 2003
Naslov: anarchy
Sporočila: 5.502

Citat:
Objavil-a Ninchyka*
Lp, Stara sem 21 fant pa je 2 leti starejši. Skupaj sva že dobro leto (poznava se pa že več let) .
Razumeva se zelo dobor, tudi najina zveza je zelo trdna.
Problem pa nastane pri sexu, njegov penis je velik le 13-14cm. Fant se zelo trudi in sam oralni odnos je zares odličen, ko pa pride do samega sexa užitka pravzaprav ni več. Skratka njegov penis (mi) JE premajhen.

Vem da so za zvezo potrebna predvsem notranja čustva in kaj čutiš do partnerja, ampak spolnost je tut en velik del same zveze, in če tukej nekej manjka, je taka zveza zelo težko popolna.
Zlo ga mam rada, ampak če gledam dolgoročno ( za naprej ) da bom vedno za nekej "prikrajšana", nevem če bom lahko ostala z njim.
Mogoče se bom nekaterim zdela razvajena, butasta, trapa? Ampak kdor ima podobne iskušnje me bo razumel.

No zdej pa k konkretnemu vprašanju - iskanju rešitve tega primera:
Na inetrnetu je ugromno "pripomočkov" za povečanje penisa, pa me zanima če ima kdo iskušnje s čimerkoli. Nekej sem že sama preberala, in najdla da dejansko pomaga le operacija, ki pa je zelo tvegana in draga. Obstaja karkoli drugega kar dejansko deluje??

Nina
Koliko je sploh povprecna velikost? Kako si mu ga merila? Kupi si vibrator cene, ahhahha.

Značke
peniszveza

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
zveza na daljavo Be inspired Ljubezen in spolnost 33 04.12.2006 20:41
dolgoletna zveza... veska Ljubezen in spolnost 24 05.11.2006 18:45

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 06:42.