Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 25.10.2007, 13:46
mzvikar2 Uporabnik mzvikar2 ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce mzvikar2
Član od: Oct 2007
Sporočila: 1
Privzeto Kako dolgo se povprečno čaka na SIOL TV ?!?!

Pozdravljeni... A mi lahko poveste, kako dolgo ste kaj čakali za vklop Siol tv-ja in kako dolgo se čaka na opremo po pošti... Zdaj že čakam dobre tri tedne, papirji pa še kr niso šli naprej !

lp

abl
Odgovorite s citatom
Staro 25.10.2007, 14:35
rock Uporabnik rock ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce rock
Član od: Apr 2003
Sporočila: 4.780
Privzeto Re: Kako dolgo se povprečno čaka na SIOL TV ?!?!

A je spet opreme zmanjkalo?

Še pomnite tipkovnice?

Sam sem čakal točno 2 cela dneva. Sicer sem se moral sam potrudit do Telekoma. Ja bilo pa je začetek oktobra 2003.

Nazadnje uredil rock : 25.10.2007 ob 14:38.
Odgovorite s citatom
Staro 28.10.2007, 11:43
abl Uporabnik abl ni prijavljen
Novinec
Sporočila: 2

hm...

ne vem kaj tako dolgo čarajo.tudi zame traja tako dolgo že. ko jih pokličeč v center, vedno povedo enako... priklop in ureditev papirjev je postopek, ki pač traja. Lani sem čakal na vklop številke telekoma več kot dva meseca! Siol je potem prišel v parih dneh.... sedaj pa čakam na Tv že dobre tri tedne... pri konkurenci so dosti bolj hitri! Škoda, da je meni edina opcija ta ljubi telekom in siol!
Odgovorite s citatom
Staro 28.10.2007, 12:51
missClause Uporabnik missClause ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce missClause
Član od: Dec 2006
Sporočila: 155

Morate razumeti da prijava napak oz. odprava napak na omrežju ima prednost pred vključitvami xDSL. Če je v nekem obdobju povečanje napak v TK omrežju, se monterji osredotočijo na odpravo napak in dajo na stran vključitve...
Odgovorite s citatom
Staro 28.10.2007, 14:44
abl Uporabnik abl ni prijavljen
Novinec
Sporočila: 2

Če ponujajo določeno zadevo, potem morajo zagotoviti dovolj velik kader ljudi, da popravljajo in vključujejo. Če ne gre drugače, pa naj vsaj povedo, da se čaka 2 meseca pa amen. Ne pa da se izgovarjajo en na drugega....
Odgovorite s citatom
Staro 28.10.2007, 14:48
Rudibr Uporabnik Rudibr ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Aug 2007
Sporočila: 119

Joj, ste neučakani. Saj veste, da zdaj prodajajo Telekom in imajo s tem toliko dela. Jaz sem spomladi čakal tri mesece, da bi mi vklopili razvezan dostop z IP telefonijo. Ko so izvedli preklop, pa so mi izklopili telefon, ki ga niso bili sposobni vrniti cele tri tedne in hkrati ugotovili, da IP telefonija v centrali sploh ni možna. Torej, ne čudite se, če je samo v tem problem, da že tri tedne niso poslali opreme.
Odgovorite s citatom
Staro 28.10.2007, 18:33
missClause Uporabnik missClause ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce missClause
Član od: Dec 2006
Sporočila: 155

Citat:
Objavil-a Rudibr Prikaži sporočila
Joj, ste neučakani. Saj veste, da zdaj prodajajo Telekom in imajo s tem toliko dela. Jaz sem spomladi čakal tri mesece, da bi mi vklopili razvezan dostop z IP telefonijo. Ko so izvedli preklop, pa so mi izklopili telefon, ki ga niso bili sposobni vrniti cele tri tedne in hkrati ugotovili, da IP telefonija v centrali sploh ni možna. Torej, ne čudite se, če je samo v tem problem, da že tri tedne niso poslali opreme.
možno je da si čakal na PRD 3 mesece, zaradi neprejema pogodbe, zaradi nepravilno izpolnjene zahteve za prenos številke, in zaradi enomesečnega čakanja ( torej si dejansko čakal 2 meseca preveč - zakaj veš le ti) in ko so ti izvedli priklop so izklopili tvoj stacionarni telefon in prenesli številko na IP telefonijo, in glede tega potem sledi registracija paketa,kot tudi registracija telefonije da ti sploh začne kaj delat, še posebno telefonija. da pa tri tedne nisi dobil opreme me pa malo čudi, da nisi vprašal ali so od nas poslali opremo in kje se je zataknila na door to door agenciji... ker res da je pomanjkovalo opremo za trio paket še posebej Sinope modemov, vendar so šli vsi naprej, tistim ki so meli prenos številk... najboljše je da se pozanimaš glede tega.

Zdaj pa če želiš v prvotno stanje, moraš pa dat reklamacijo na tvoj paket, da preverijo ali je res naša napaka da ti ne dela telefon, ali pač nisi samo naredil registracije... če je odobrno v tvoj prid ti telefon priključijo nazaj brezplačno, v drugem primeru ti zaračunajo 40€ za ponovni priklop.
Odgovorite s citatom
Staro 31.10.2007, 10:16
[Bostjan] Uporabnik [Bostjan] ni prijavljen
Novinec
Sporočila: 1

Jaz tudi že3 tedne čakam na prehod iz solo na trio...
Baje de je modemov (sinope) zmankalo
Upad da jih bodo kmalu dobili...
Odgovorite s citatom
Staro 02.11.2007, 09:09
Rudibr Uporabnik Rudibr ni prijavljen
Pripravnik
Sporočila: 119

Citat:
Objavil-a missClause Prikaži sporočila
možno je da si čakal na PRD 3 mesece, zaradi neprejema pogodbe, zaradi nepravilno izpolnjene zahteve za prenos številke, in zaradi enomesečnega čakanja ( torej si dejansko čakal 2 meseca preveč - zakaj veš le ti) in ko so ti izvedli priklop so izklopili tvoj stacionarni telefon in prenesli številko na IP telefonijo, in glede tega potem sledi registracija paketa,kot tudi registracija telefonije da ti sploh začne kaj delat, še posebno telefonija. da pa tri tedne nisi dobil opreme me pa malo čudi, da nisi vprašal ali so od nas poslali opremo in kje se je zataknila na door to door agenciji... ker res da je pomanjkovalo opremo za trio paket še posebej Sinope modemov, vendar so šli vsi naprej, tistim ki so meli prenos številk... najboljše je da se pozanimaš glede tega.

Zdaj pa če želiš v prvotno stanje, moraš pa dat reklamacijo na tvoj paket, da preverijo ali je res naša napaka da ti ne dela telefon, ali pač nisi samo naredil registracije... če je odobrno v tvoj prid ti telefon priključijo nazaj brezplačno, v drugem primeru ti zaračunajo 40€ za ponovni priklop.
Ne, ne, ne ... Vse je bilo OK. Dobili so pogodbo, mi dva mesecea govorili, da je nalog pripravljen, samo da pridem na vrsto. Potem pa je enkrat le prišel "strokovnjak" v centralo. Odklopil mi je ISDN, potem pa ugotovil, da IP telefonija ni možna. Lepo spakiral, odšel, meni pa pustil odklopljen ISDN. Potem pa zaboga nisem mogel prijaviti napake ne na Siolu ne na 116, ker so rekli, da nihče ne more sprejeti. Siol je trdil, da ne morejo, ker te storitve sploh niso vklopili, na 116 pa, da sta nekdanji številki ISDN v IP telefoniji pri Siolu. In tako sem bil tri tedne brez telefona, da ne govorim, da sem še vedno brez IP telefonije, kaj šele Siol TV. Menda je centrala preživela že Hitlerjeve napade v drugi svetovni vojni in jo verjetno zato še nekaj časa ne bodo zamenjali. Hudooooooooo ...
Odgovorite s citatom
Staro 02.11.2007, 13:16
080 Rok Uporabnik 080 Rok ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Rok
Sporočila: 152

Rudibr, prosil bi kontaktne podatke (username, tel. st,, kontaktno stevilko(mobi)) na ZS, da preverim zadeve.
Odgovori

Značke
čaka, dolgo, kako, povprečno, siol

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Kaj hoče oz. noče Siol??? Charly O storitvah 8 08.04.2008 17:22
SIOL TV povezava TV in VCR deepsplash SiOL TV 0 26.11.2006 01:22
Povezava TV s videorekorderjem - za snemanje SiOL TV-ja 3nity SiOL TV 7 22.09.2006 12:01

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 08:55.