Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 30.07.2009, 23:58
brdavsar Uporabnik brdavsar ni prijavljen
Novinec
Član od: Feb 2009
Sporočila: 2
Privzeto Re: Hočemo HD programe

Ne vem natančno kak strošek to predstavlja ampak v luči zadnjega "vala" posodobitev vsebine videoteke, bi lahko dodali še kak HD film, če že programov ni možno.
Da dobimo vsaj tam nekaj "eye-candija"

Nazadnje uredil brdavsar : 31.07.2009 ob 00:24.
Odgovorite s citatom
Staro 31.07.2009, 08:23
M.T. Uporabnik M.T. ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Jul 2006
Sporočila: 253

Jst sem včeraj tega našel pod HD: http://www.siol.tv/Catalog.aspx?itemId=918

Čisto ok akcija poleg tega, da je pač HD.
Odgovorite s citatom
Staro 31.07.2009, 08:26
madmitch Uporabnik madmitch ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce madmitch
Sporočila: 1.719

A tole niso HD?
Staro 31.07.2009, 08:53
M.T. Uporabnik M.T. ni prijavljen
Pripravnik
Sporočila: 253

So.

Samo pa pred tem, ki sem ga zgoraj linkal, ni bilo dolgo časa nobenega novega.
Odgovorite s citatom
Staro 31.07.2009, 22:20
Rokovnjac Uporabnik Rokovnjac ni prijavljen
Novinec
Član od: Jul 2007
Sporočila: 33

Uspelo mi jepogledati 300, danes pa ponovno hočem pogledati en hd film in mi ven vrže eno napako, da naj ponovno resetiram komunikator???? Kaj za vraga je to, restartal sem ga že 3x še vedno isto nabija!!! a je komu kaj jasno, ker mi gre na živce da plačujem maximum, pa ne delajo zadeve....
Odgovorite s citatom
Staro 31.07.2009, 22:34
Rokovnjac Uporabnik Rokovnjac ni prijavljen
Novinec
Član od: Jul 2007
Sporočila: 33

Aja, oprostite gospodje, saj ne dela noben film..... Si predstavljam nekoga ki bo celo plačal za ogled filma in potem zvisel!!! Kriminal!
Odgovorite s citatom
Staro 01.08.2009, 13:45
Sawyer Uporabnik Sawyer ni prijavljen
Mojster
Član od: Feb 2006
Sporočila: 2.094

Meni se zdi brezveze hrepenet po teh HD kanalah ker za moje pojme niso nic kaj bolsi od Kabelske. Oz reko bi celo da so slabsi ker slika ni tak smooth. Sem gledal vceraj plavanje na SLO2 in Eurosport HD za primerjavo preko siol kabelske in sioltV HD. Zdaj pa trenutno formulo renult in isto. Reje gledam na kabelski kot pa to netekoce sliko ki je le malenkost bolsa tak da ni omembe vredno in definitivno ne dodatnih 5€.
Odgovorite s citatom
Staro 03.08.2009, 08:09
btomaz_ Uporabnik btomaz_ ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Sep 2008
Sporočila: 234

Citat:
Objavil-a Sawyer Prikaži sporočila
Meni se zdi brezveze hrepenet po teh HD kanalah ker za moje pojme niso nic kaj bolsi od Kabelske. Oz reko bi celo da so slabsi ker slika ni tak smooth. Sem gledal vceraj plavanje na SLO2 in Eurosport HD za primerjavo preko siol kabelske in sioltV HD. Zdaj pa trenutno formulo renult in isto. Reje gledam na kabelski kot pa to netekoce sliko ki je le malenkost bolsa tak da ni omembe vredno in definitivno ne dodatnih 5€.
Si ti v resnici že kdaj videl HD TV sliko? Ker take kvasiš, se mi zdi, da nekaj na pamet "bluziš". Sploh pa, ker primerjaš sliko s KTV.
Daj si uredi ogled pri nekom, ki ima to možnost in potem boš zdrvel brisat tvojo zapisano neumnost.
BTW: HD filmi v videoteki delajo brez problema, seveda odvisno od povezave. Če imaš 2M, pač ne gre
Odgovorite s citatom
Staro 03.08.2009, 12:20
rock Uporabnik rock ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce rock
Član od: Apr 2003
Sporočila: 4.780

Eurosport HD je rahlo zrnast zaradi kompresije tudi kadar je native HD. Zelo odvisno od zvrsti športa; koliko je slika dinamična.
H HD in NG HD sta zrnasta bistveno manj. Fashion in LUXE sta zelo OK a brez vsebine. Očitno je zelo veliko odvisno od samega zajema slike in ne le distribucije.
Odgovorite s citatom
Staro 03.08.2009, 17:07
btomaz_ Uporabnik btomaz_ ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Sep 2008
Sporočila: 234

Nemška revija "Video" v avgustovski številki piše, da gresta VOX in RTL že to jesen na HD in sicer najprej na satelitskem oddajanju. ARD in ZDF pričneta februarja, SAT1 in PRO 7 pa v teku leta 2010.

Kaj to pomeni za nas na SIOL TV ? Bodo downscalali ali nam bodo omogočili sprejem v HD ? Upam, da to zadnje, ker sicer pomeni to navando barabijo.

Kdaj lahko na optiki pričakujem sinhronizacijo višjo od 4 Mb/s na posamezen TV ?

Nazadnje uredil btomaz_ : 04.08.2009 ob 09:47.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
hočemo, programe

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Podvojeni programi in zvezdica, zbirka HD programov btomaz_ SiOL TV 8 15.12.2010 08:56
Snemanje in dodatni programi spinner Tehnična pomoč 7 23.06.2009 12:53
Siol TV mpeg2 določeni programi ne delujejo več rahonet SiOL TV 1 29.05.2009 07:09
Zakaj nemški programi preko mpeg2 kockajo?V mpeg4 pa ne? kikus20 SiOL TV 1 14.04.2009 15:37
SAT1 kocka, vsi ostali programi so ok pcs SiOL TV 19 09.09.2007 12:10

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 09:38.