Nazaj   Siol.net forumi > Družba > Potovanja

Potovanja potovanja, izleti, nasveti, potopisi ...

Orodja za teme
Staro 11.07.2008, 15:05
tom777 Uporabnik tom777 ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce tom777
Član od: Jun 2007
Sporočila: 474
Privzeto Re: španija

Hm...zanimivo... ali sta kaj preračunala koliko so okvirni stroški in koliko časa bi bili v Španiji?

Pa čudno se mi zdi, da si na drugih forumih napisala isto sporočilo (...na tem portalu...)

Pa kje se dobi to kartico?

Nazadnje uredil tom777 : 11.07.2008 ob 15:07.
Staro 20.08.2008, 12:28
khat Uporabnik khat ni prijavljen
Novinec
Član od: May 2008
Sporočila: 92
Privzeto Re: Španija

A kdo ve, kaj se zgodi, ko ni več clickair-a iz Ljubljane v Barcelono? Baje ga ukinejo, ko bo konec poletja. Katere poceni variante bodo ostale?
Staro 16.09.2008, 07:45
Minnie Uporabnik Minnie ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce Minnie
Član od: Dec 2006
Naslov: KR
Sporočila: 3

Pozdravljeni. Konec oktobra grem najverjetneje v Madrid in me zanima kaj se tam kej splača pogledat?
Staro 30.09.2008, 17:00
popka Uporabnik popka ni prijavljen
the master of disaster
Prikazne slike uporabnika/ce popka
Član od: Mar 2004
Naslov: cheese
Sporočila: 21.101
Privzeto Road Trip do Španije

Konec marca nameravam it na Road Trip do Španije (2 osebi). Obvezni postaji sta Toulouse in Barcelona, nato pa nadaljujem pot do Valencie.

Ima kdo izkušnje s podobno potjo? Zanimajo me predvsem stroški in morebitni nasveti, na kaj bi blo dobro biti pozoren.

Muchas gracias!
Staro 04.10.2008, 23:05
tommm1234 Uporabnik tommm1234 ni prijavljen
Novinec
Član od: Oct 2004
Sporočila: 23

naše izkušnje z španijo so super
gremo trikrat letno /7 do 14 dni/, najamemo hišo z bazenom za manj denarja kot če bi šli vsi štirje v hotel pri nas ali na hrvaško
letimo iz bergama na valencio ali alicante ali granado ; vedno z ryanair, cena kart pa je zelo odvisna od 0 € do 20 € (takse, pa check-in pa prtljaga so vedno za 4 osebe 160 €)
najbolje je za božične praznike ko dopoldne smučaš, popoldne pa plavaš v svojem ogrevanem bazenu, ker temperature preko dneva pridejo do 20 stopinj in več....

sedaj gremo za "krompirjeve počitnice" za en teden (Salobrena), pa vam javim s fotkami kako je kaj bilo....
Staro 20.11.2008, 14:25
khat Uporabnik khat ni prijavljen
Novinec
Član od: May 2008
Sporočila: 92

Popka,
enkrat sem to pot naredil z avtom, ma je bilo kar par let nazaj, tako da se ne spomnim točnih stroškov, ampak nekaj mi v spominu odmeva cifra 60.000 SIT. Ob francoski obali se je lepo ustavljat, samo bodite pozorni, kje puščate avto. Čez noč ga dajte na hotelsko parkirišče ali kaj podobnega ker je ta del (še posebej tisti bližje španiji recimo Marseille) znan po nevšečnostih.
Ne preskočit Costa Brave, ustavite se tam, ker je krasno. Recimo Cadaques, Roses (tam pri Figueresu, ko boste šli Dalija gledat ali kaj podobnega).

Še eno priporočilo je Arles v Franciji. Tam je V.v.Gogh prebival v zadnjih letih življenja in slikal pokrajino - tista žitna polja z vrani... seveda, če so vam take stvari v užitek

fajn ga potuj!!
Staro 07.07.2009, 09:30
za life Uporabnik za life ni prijavljen
Novinec
Član od: May 2007
Sporočila: 4

Živjo!

Naslednji teden se odpravljam na Mallorco v hotel Geminis. Je morda že kdo bil tam? Kakšne so vaše izkušnje?

Značke
Španija

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 10:20.