Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 22.09.2009, 13:52
yoco007 Uporabnik yoco007 ni prijavljen
Novinec
Član od: Sep 2005
Sporočila: 52
Angry Telekom in priklop telefona!

Živjo! Na začetku avgusta smo se preselili v novo hišo kjer pa na žalost ni bilo obstoječega tel. priključka, zato smo takoj poslali telekomu poizvedbo, ki pa so nam nazaj poslali pogodbo. To sem izpolnil in poslal nazaj, in sem čakal, kdaj bo monter prišel priklopit. Od tega je že skoraj mesec dni. A mor folk res tok dolg čakat za en priklop? Med tem sem že 2x klical in so mi rekli, da so dali na urgentno, tako da bo kmalu, a kaj mi to pomaga, če se vedno ni nobenega. Zgleda bom moral še v tretjo poklicat.
Ima mogoče kdo kaksne veze na telekomu, da se to malo pogleda, ker celo večnost pa tut človek ne more čakat. Skratka zelo so me razočarali do sedaj.
Odgovorite s citatom
Staro 22.09.2009, 17:28
Shotky Uporabnik Shotky ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce Shotky
Član od: Jan 2005
Naslov: Na kavču
Sporočila: 1.047
Privzeto Re: Telekom in priklop telefona!

jaz sem čakal lani od novembra pa letos do avgusta, in sedaj sem srečni uporabnik njihovih storitev.
Odgovorite s citatom
Staro 22.09.2009, 21:17
Novinec

A ti to resno? Da nam tok dolg cakal. Preh mi optika pride :s
Odgovorite s citatom
Staro 23.09.2009, 12:55
Dunja Uporabnik Dunja ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Jan 2008
Sporočila: 1.019

Citat:
Objavil-a yoco007 Prikaži sporočila
Živjo! Na začetku avgusta smo se preselili v novo hišo kjer pa na žalost ni bilo obstoječega tel. priključka, zato smo takoj poslali telekomu poizvedbo, ki pa so nam nazaj poslali pogodbo. To sem izpolnil in poslal nazaj, in sem čakal, kdaj bo monter prišel priklopit. Od tega je že skoraj mesec dni. A mor folk res tok dolg čakat za en priklop? Med tem sem že 2x klical in so mi rekli, da so dali na urgentno, tako da bo kmalu, a kaj mi to pomaga, če se vedno ni nobenega. Zgleda bom moral še v tretjo poklicat.
Ima mogoče kdo kaksne veze na telekomu, da se to malo pogleda, ker celo večnost pa tut človek ne more čakat. Skratka zelo so me razočarali do sedaj.
prosim, sporočite naročniške podatke(ime in priimek, naslov) na ZS(zasebno sporočilo)
Odgovorite s citatom
Staro 27.09.2009, 17:56
midi Uporabnik midi ni prijavljen
Novinec
Član od: Dec 2008
Sporočila: 71

jst sm čakal tri mesece, s tem da sem sam potegnil cev od omarice pa do hiše. doma sem imel siol modem in tv komunikator dva meseca na omari, ker jih nisem mogel uporabljati.
pr men so poslal vrjetno 5 urgenc pa se ni nič premaknilo. osebno sem šel na telekom tečnart, pa tudi to ni pomagalo.
ko sem pa zatežil direktorju telekoma po emailu pa so mi v dveh dneh napeljali kabel.
drugi mail direktorju telekoma pa je pomagal , da so me v manj kot 24urah priklopil. prej smo čakal pa tri mesce.... aja malce sem grozil z mediji....
Odgovorite s citatom
Staro 27.09.2009, 20:20
Novinec

No meni so rekli, da bo monter jutri prišel. Upam, da res in da se rešim že tega!
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
priklop, telefona, telekom

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Priklop telefona na Sinope 568 zlatko69 Tehnična pomoč 1 04.06.2008 16:37
Trio priklop telefona nejcx11 Tehnična pomoč 4 13.12.2006 19:00
Nedelovanje SIOL TELEFONA sr@nje O storitvah 13 02.10.2006 12:31

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 15:16.