Nazaj   Siol.net forumi > Družba > Potovanja

Potovanja potovanja, izleti, nasveti, potopisi ...

Orodja za teme
Staro 18.08.2008, 10:05
mao Uporabnik mao ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Aug 2007
Sporočila: 158
Arrow last minute agencije?

Zdravo,
zanimajo me vaše izkušnje z last minute agencijami, predvsem z www.zadnjaminuta.com
imajo ponudbe, kjer plačaš 100% avans, lokacijo, nastanitev itd. pa izveš "na licu mesta", pa to meni ni kaj preveč všeč, ker ne zaupam agencijam in mam občutek da te potem ko prispeš tja vtaknejo v neko luknjo?.....kakšne so izkušnje? prosim za nasvetee....
Staro 18.08.2008, 10:42
CaMu Uporabnik CaMu ni prijavljen
Novinec
Član od: Aug 2008
Sporočila: 2
Privzeto Re: last minute agencije?

Cao!
Izkušnje s tem nimam, vendar sem tudi jaz premišljevala o tej varianti. Vendar po vseh pregledih na internetu sem se odločila, da rajši tega ne vzamem. Kajti to ti je ubistvu sreča, kjer pač pristaneš. Lahko si zadovoljen al pa ne. Kakor sem brala, jih ima dosti slabe izkušnje s tem. Tako da, moje mnenje je, da je boljše plačati več pa maš mir, sej veš mal denarja mal muske.
Staro 11.10.2009, 16:35
kauselot Uporabnik kauselot ni prijavljen
Novinec
Član od: Oct 2009
Sporočila: 1

Če je agencija zaupanja vredna se načeloma ni česa za bati - v vsaki taki ponudbi mora biti jasno navedeno kakšne storitve bo kupec dobil - če plačaš 4 zvezdice te potem ne morejo vtakniti v neko luknjo. Še posebej na internetu je dobro preveriti kdo sotji za kakno spletno stranjo.
Staro 20.10.2009, 21:17
potovalka Uporabnik potovalka ni prijavljen
Novinec
Član od: Mar 2006
Sporočila: 55

Imam premalo denarja, da bi za par evrov si pokvarila dopust.

Saj namestitev je res lahko * ustrezna, samo kaj mi pomaga če je na nekem zelo prometnem delu jaz pa tega ne želim - ali pa v neki osami, da rabiš pol dneva do civilizacije. Zdaj karikiram.

Želim samo povedati, da ko načrtujem dopust ali potovanje točno vem kam potijem in kaj želim.

Značke
agencije, minute

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
vprašanja, nasveti,potopisi + opozorila za popotnike + iščem sopotnike ... Girl16 Potovanja 362 18.09.2016 20:51
Agencije za iskanje zaposlitve....groza!!!!!!!! Luccka Gospodarstvo 4 27.07.2007 14:16

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 10:45.