Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 05.11.2012, 16:13
kažin Uporabnik kažin ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Aug 2012
Sporočila: 363
Privzeto Re: Novi vs obstoječi naročniki ??

Citat:
Objavil-a cveto Prikaži sporočila
To je odgovor kot se šika.
Jaz sem zapisal da velikokrat novi naročniki občutijo boljše akcije kot obstoječi naročniki.Kar je pa po svoje razumljivo saj nove šele želite pridobiti ,mi pa smo itak že tu.

Drugače pa Siol-vci,sem vas že večkrat pohvalil in to tudi zapisal.Karkoli sem kdaj povprašal ste mi vedno pomagali in smo zagate rešili.
Človeško pa je,da če vidiš ponudbo npr.za par mesecev polovico naročnine ,da bi tudi sam imel take pogoje.
Zapisal sem tudi da mene vezave za 12 ali 24 mesecv ne motijo,kar pomeni da se nimam namena prestavljati k drugim ponudnikom.

Sem pa zasledil v tem pisanju,da ponujate obstoječim uporabnikom ob prehodu na top trio 3mesece brezplačno. ??
To pa res nisem nikjer zasledil.Po moje to ne velja za nas ki imamo trio ??
če lahko kdo poda odgovor.
Hvala in l.p. Cveto
Tu piše (http://www.siol.net/akcije.aspx -> Paketi TopTrio 3 mesece brezplačno!) tu za obstoječe, tako, da je res..

Bi vprašal SiOL, ker mi ne odgovorijo že 2 dni na mail, če pri akciji HBO 1 mesec zastonj, mi vklopijo takoj HBO in če se rabim odjavit po 1 mesecu?

Kot je rekel Schime, te akcije za obstoječe ne bodo prišle v poštev, edino, če bodo novi paketi..
vsaj je pri programu zvestobe malo manjša naročnina..

Nazadnje uredil kažin : 05.11.2012 ob 16:18.
Odgovorite s citatom
Staro 05.11.2012, 16:28
cveto Uporabnik cveto ni prijavljen
Mojster
Član od: Jan 2010
Naslov: Žalec
Sporočila: 3.056

Citat:
Objavil-a kažin Prikaži sporočila
Tu piše (http://www.siol.net/akcije.aspx -> Paketi TopTrio 3 mesece brezplačno!) tu za obstoječe, tako, da je res..

Bi vprašal SiOL, ker mi ne odgovorijo že 2 dni na mail, če pri akciji HBO 1 mesec zastonj, mi vklopijo takoj HBO in če se rabim odjavit po 1 mesecu?

Kot je rekel Schime, te akcije za obstoječe ne bodo prišle v poštev, edino, če bodo novi paketi..
vsaj je pri programu zvestobe malo manjša naročnina..
Mislim da ta akcija 3 mesece brezplačno velja samo za tiste ki dosedaj še niso imeli siol tv.

-Paketi TopTrio 3 mesece brezplačno!

Za vse obstoječe naročnike SiOL interneta oziroma SiOL interneta in SiOL telefonije smo pripravili akcijsko ponudbo – preizkušajte bogato ponudbo paketov TopTrio z vključenim programskim paketom Mega ter dodatkom HBO kar 3 mesece brezplačno, brez obveznosti in brez vezave! V primeru, da vas bo ponudba prepričala, pa boste lahko brezplačno v njej uživali še dodatnih 6 mesecev. Ponudba velja do konca meseca novembra.
Prosim za uraden odgovor.
l.p.
Odgovorite s citatom
Staro 05.11.2012, 16:34
kažin Uporabnik kažin ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Aug 2012
Sporočila: 363

Citat:
Objavil-a cveto Prikaži sporočila
Mislim da ta akcija 3 mesece brezplačno velja samo za tiste ki dosedaj še niso imeli siol tv.

-Paketi TopTrio 3 mesece brezplačno!

Za vse obstoječe naročnike SiOL interneta oziroma SiOL interneta in SiOL telefonije smo pripravili akcijsko ponudbo – preizkušajte bogato ponudbo paketov TopTrio z vključenim programskim paketom Mega ter dodatkom HBO kar 3 mesece brezplačno, brez obveznosti in brez vezave! V primeru, da vas bo ponudba prepričala, pa boste lahko brezplačno v njej uživali še dodatnih 6 mesecev. Ponudba velja do konca meseca novembra.
Prosim za uraden odgovor.
l.p.
saj sem napisal za obstoječe (ker akcija velja samo za obstoječe naročnike, ne pa za nove)
Ja če tako piše potem bo, samo za tiste, ki nimajo še Siol TV..
Odgovorite s citatom
Staro 08.11.2012, 12:36
080 Informacije Uporabnik 080 Informacije ni prijavljen
080 Infomacije – Svetovalec za naročila in informacije
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Informacije
Član od: Nov 2007
Sporočila: 1.371

Tema o ugodnostih za obstoječe naročnike je že odprta tukaj.

LP
Jure
Odgovorite s citatom
Staro 19.11.2012, 22:41
figolino Uporabnik figolino ni prijavljen
Novinec
Član od: Nov 2012
Sporočila: 2

Brezveze. Sam sem klical na pomoč uporabnikom glede nove akcije za nove naročnike. Konkretno me je zanimal nakup TV za 1€. Ker sem že naročnik Trio paketa, me je zanimalo, na kakšen način lahko koristim ugodnost. Želja je bila itak prehod na Top trio paket še pred to akcijo. In dobim odgovor. Najprej moram odjaviti obstoječe razmerje in v isti sapi oddati zahtevek za novo naročniško razmerje. Od prekinitve in do novega priklopa bom približno en mesec brez storitev in potem bo vse kot je bilo, ista tv shema, ista telefonija, isti e-mail (za doplačilo), hitrejši internet. Kje je tukaj logika. Kot bi se v avtu presedel tako, da greš vn iz njega in okrog in se spet vsedeš na sedež poleg tistega, kjer si sedel. Kot zvesti naročnik imam edino 3€ popusta na naročnino in nič drugega. Take akcije so dobra osnova za prehod k drugemu operaterju. To se bo v mojem primeru tudi zgodilo takoj, ko bom lahko.

Lep pozdrav,

Željko Samac
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
naročniki, novi, obstoječi

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Katere programe pogrešate na Siol tv? joze SiOL TV 6700 08.11.2019 21:10
Kratke športne novičke trinajstka Šport 467 05.08.2014 13:24
novi paketi internetnih povezav codeguru O storitvah 10 14.04.2011 19:39
NOVI IP-ji romanos1 SiOL TV 3 29.08.2010 16:22
kaj si misite obstoječi naročniki o akciji na siol-u za nove naročnike igysan O storitvah 40 21.10.2008 15:27

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 21:28.